Wygrane bitwy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16799
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16799

Guest
Dlaczego walki wygrane przez odparcie ataków na miasto nie liczą się jako wygrane bitwy?
 

DeletedUser16799

Guest
A przecież atakując też mogę zlecić komputerowi prowadzenie bitwy. Jakoś mnie to nie przekonuje.
 

DeletedUser15570

Guest
Zawsze zaczynasz bitwe Ty, mozesz sam prowadzic do boju wojska, lub przygladac sie ze wzgorza jak prowadzi je Twoj general :D Zlecajac kontynuowanie bitwy komputerowi, podejmujesz strategiczna decyzje :)
Przy obronie miasta nie masz zadnej wladzy, nie mozesz podjac zadnej decyzji w bitwie, dlatego nie Ty odnosisz ewentualne zwyciestwo.
 

DeletedUser16799

Guest
Przy obronie miasta nie masz zadnej wladzy, nie mozesz podjac zadnej decyzji w bitwie, dlatego nie Ty odnosisz ewentualne zwyciestwo.
Jak to nie! Przecież sam wybieram jednostki do obrony miasta. Sam muszę te jednostki zdobyć lub stworzyć i sam dobieram armię obronną.
 

DeletedUser15570

Guest
Po 1. Czy podejmujesz JAKAKOLWIEK decyzje w SAMEJ bitwie obronnej? Nie, wiec dlatego nie wlicza. Proste...
Po 2. Nie wiem w jakiej jestes epoce, ale w pozniejszych skuteczne obrony to rzadkosc, a samych zwycistw bedziesz miec tysiace z gvg, z mapy kontynentu, z pladrowania sasiadow, z wypraw gildyjnych itd, i nie warto ciskac sie o te kilka bitew.
 
Status
Zamknięty.
Do góry