[Walki] Wydłużenie czasu działania czarnych fiolek ataku i obrony

Czy jesteś za wprowadzeniem proponowanych zmian:


  • W sumie głosujących
    14

Marik

Książę
Witam, proponuję wydłużyć czas działania czarnych butelek zwiększających atak lub obronę w ataku z 30 minut na standardowe 8h, tak jak ma to miejsce w przypadku czerwonych i niebieskich fiolek np. 20% do ataku oraz dodać możliwość ich kumulowania. Przy obecnych zmianach gpch wykorzystanie 1 fiolki wystarczy na 1-2 sektory o ile w ogóle ma to sens. Trzeba bedzie chwile poczekać, aż się sektor otworzy 30 minut minie i tyle. Obecnie nadaja się tylko do handlarza bo zysku z nich nie ma żadnego, nie wspominając już o tym, że zbieramy je we fragmentach...
 

Marik

Książę
przedłużenie <czemu nie>
Kumulowanie - bez przesady
A dlaczego by nie kumulować, skoro coś zbieram dłuższy czas to powinienem mieć możliwość wykorzystania danej rzeczy według własnych potrzeb. Te 300% może coś zmieni, ale butelki 100% obrony czy ataku nie mają racji bytu

dwa pytania w jednym, więc bym zagłosowała za a nawet przeciw...
Tak dwa pytania ale cel ten sam, móc korzystać z premii dobrowolnie a nie w jasno określony od górnie sposób
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A dlaczego by nie kumulować, skoro coś zbieram dłuższy czas to powinienem mieć możliwość wykorzystania danej rzeczy według własnych potrzeb. Te 300% może coś zmieni, ale butelki 100% obrony czy ataku nie mają racji bytu
nooo wiesz ja mam np 3000 x 20%
wiec skumulowanie tego daje zbyt dużą przewagę
 
Ostatnia edycja:
Czarne do obrony można kumulować a do ataku nie a by się przydało chociaż te do 100% , a 200 i 300 mogły by zostać jak jest
Jak ktoś ma 400 do ataku to + 100% coś daje ale przy 2000 już nieodczuwalne
Przedłużenie działania chociaż 2h

nooo wiesz ja mam np 3000 x 20%
wiec skumulowanie tego daje zbyt dużą przewagę
Tylko do czasu bo zbierasz to pewnie ze 2 lata a wykorzystasz w tydzień i po temacie
 

Auraya

Hrabia
na czasie mi mniej zależy; osobiście wolałabym kumulowanie fiolek - każdego typu, atak obrona i te od zbiorów
 
Do góry