[Forum ogólne] wydarzenia - bitwy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20097
  • Data rozpoczęcia

plądrowanie widoczne w wydarzeniu "bitwy"

  • tak

  • nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser20097

Guest
hej

czy nie byloby fajniej (wygodniej) gdyby w historii wydarzen pod "wydarzenia - bitwy" wyswietlane bylyby tez ewentualne pladrowania?
aktualnie ciezko znalezc kto i kiedy co spladrowal.

pozdro
 

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
wydaje mi się (bo dawno mnie nikt nie splądrował :) i już nie pamiętam), że po splądrowaniu obiekt na mapie ma znaczek splądrowania i do póki nie klikniesz na taki obiekt, w historii wydarzeń znajdziesz info o tym kto, kiedy i co splądrował.
 

ZjemCię

Wójt
wydaje mi się (bo dawno mnie nikt nie splądrował :) i już nie pamiętam), że po splądrowaniu obiekt na mapie ma znaczek splądrowania i do póki nie klikniesz na taki obiekt, w historii wydarzeń znajdziesz info o tym kto, kiedy i co splądrował.
Autorowi chodzi o filtr Wydarzeń i kategorię "bitwy", aby tam została przeniesiona interakcja gracza "plądrowanie"
 

DeletedUser18610

Guest
Można to sprawdzić w zakładce motywacji, albo interakcji z sąsiadami, jeśli dobrze pamiętam.
 

DeletedUser20097

Guest
zgadza sie, jest w zakladce interakcji ale uwazam, ze tak jest malo przejrzyscie. gdyby bylo w zakladce bitwy, byloby klarowniej.

(by the way) czyli motywacja i pladrowanie zostalo zaklasyfikowane jako interakcje spoleczne ale bitwy to juz nimi nie sa? ;-)
 

kasia2389

Arcyksiążę
gdyby bylo w zakladce bitwy, byloby klarowniej.
Trudno było by się z tym nie zgodzić.
Po pierwsze, informacja o plądrowaniu jako interakcja społecznościowa (swoją droga to określenie jest, tu musiałbym użyć zwrotów zakazanych na forum) nie wnosi sobą żadnych istotnych dla gracza treści.
Po drugie przeszkadza w motywowaniu z ratusza, bo powoduje przypadkowe i zupełnie niepotrzebne wchodzenie do miasta plądrowacza.
Po trzecie jest tam trudne ( w znaczeniu zabiera czas) do znalezienia, albowiem ginie w masie motywacji.

Generalnie cały ten dziennik wydarzeń jest (ponownie jak wyżej) i powinien być przemyślany ponownie i napisany od nowa by zawierał informacje istotne dla graczy przedstawiane w sposób czytelny i łatwy do odnalezienia.
 
Do góry