[Walki] Wybór armii

Czy uważasz to za dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    16

..Janusz..

Szlachcic zagrodowy
Witam. Wpadłem na ten pomysł bo dłuższej irytacji walkami GPCH mianowicie uważam że wybór stałej armii mógłby zadziałać. Polegało by to na wyborze main team i walczymy na automacie oczywiście jednostki zmieniały by się na "świeże" priorytet kto ma więcej hp. Ponad to możliwość zapisania schematu np do max 3 formacji. Nie muszę chyba pisać że granie na telefonie w gpch jest niemożliwe oprócz negocjacji. Na komputerze nieco lepiej ale też trzeba manewrować niepotrzebnie. Ów zmiana powinna być w prawym okienku po nacisnieciu armia gdyż jest puste. Polityka firmy jest znana i to lekko koliduje z nią bo istniała by mniejsza prawdopodobieństwo zabicia jednostki , i mniejsza szansa na uzdrawianie jednostki za diamenty. Ale rozwiązanie to by moim zdaniem poprawiło rozgrywkę i zmniejszyło przypaść między standardowym trybem gry a mobilnym. ;)
 

hlnrys

Baron
Ale to już było...
muza.gif

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Darayawus

Szlachcic zagrodowy
Jestem za KAŻDYM usprawnieniem walk, więc głos na tak. Link wyżej prowadzi do mojego pomysłu, ale niestety przeszedł bez echa.
 

Mark R

Wójt
Popieram i zgadzam się z przedmówcą, że jakiekolwiek usprawnienie wyboru jednostek będzie na +.
 

Gerrrciu

Szlachcic zagrodowy
Nie można wymagać, żeby gra wszystko robiła za Ciebie. Już walka na automacie jest wystarczającym ułatwieniem.
 

ZjemCię

Wójt
Nie można wymagać, żeby gra wszystko robiła za Ciebie. Już walka na automacie jest wystarczającym ułatwieniem.
Nie prawda, oraz można wymagać - nic nie stoi na przeszkodzie.
Wróciłem niedawno do gry po dłuższej przerwie i mimo wielu usprawnień jakie zostały wprowadzone, granie w to, to jest ciągłe klikanie i klikanie i wykonywanie bezsensownych czynności. W Niektóre znacznie bardziej rozbudowane RTS mniej klikania się wkłada, a tutaj ciągle klik, klik, klik, klik......
 

..Janusz..

Szlachcic zagrodowy
Jestem za KAŻDYM usprawnieniem walk, więc głos na tak. Link wyżej prowadzi do mojego pomysłu, ale niestety przeszedł bez echa.
Uważam że chyba za bardzo skomplikowany opis był bo nawet z tego nic nie rozumiem ale fakt że coś koło tego i trzeba coś z tą armią zrobić ;)

Nie można wymagać, żeby gra wszystko robiła za Ciebie. Już walka na automacie jest wystarczającym ułatwieniem.
Gerrrciu ten i podobne pomysły to powinny być dawno wdrożone do gry.

W sumie wystarczyło by usprawnienie polegające na uzupełnianiu jednostek. Wybieramy manualnie jak zawsze a jednostki ranne były by zamieniane w zdrowe. Oczywiście przycisk który by odpowiadał za automatyczne uzupełnienie i to wszystko. jeden mały przycisk i poprawa skryptu i jest mega.
 
Do góry