[Wyprawy gildyjne] Wy!arzenia losowe na mapie wypraw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20269
  • Data rozpoczęcia

Czy to urozmaici grę ?


  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser20269

Guest
Pomysł jest taki żeby na mapie wypraw pojawiały się specjalne wydarzenia losowe. Wiem że większość napisze mi coś w stylu "przecież są relikty" ale nadało by to myślę fajnego klimatu.
Wydarzenia pojaiwały by się 2 razy rzadziej niż te z mapy miastaotaz miałyby 2 razy lepszą nagrodę.
Przykładowe wydarzenia:
Tybylcy przy ognisku
Tybylcy bijący pokłony przed totemem
Tubylcy polujący na zwierzynę.
(Wiem że tu i w ankiecie większość lub wszyscy będą na nie ale spytam)
Co o tym sądzicie ?
 

HuanMing

Książę
Nie bardzo widzę jak miałoby to nadać fajniejszy klimat, więc tak jak przewidziałeś już w swoim poście, ja jestem na nie.
 

DeletedUser11629

Guest
Ale w sensie, że jakiego klimatu? Znowu następne bezmyślne klikando? Dziwi mnie, że @caelian jest na tak, programowy przeciwnik niepotrzebnego klikania za badziewne "nagródki"...
 

DeletedUser

Guest
jezeli nagrody beda badziewne - to wiadomo ze nie
ale jesli mialobyto upiekszyc widok wg, bez koniecznosci klikania - na tak
jesli mialoby to dawac cos przydatnego (podejscia, pr, diamenty, fragmenty studni / sw) to na tak.
 

MacKayla*

Wójt
Przecież w wyprawach są do zdobycia m.in. właśnie podejścia, PR, diamenty - za wygrany konflikt. Dodatkowo są relikty z różnymi nagrodami (zgadzam się, że często trafiają się twarze, wrota czy znicze, ale bywają też nagrody bardziej wartościowe).
Moim zdaniem w wyprawach jest wystarczająca ilość nagród.
 

DeletedUser

Guest
zatem radze te nagrody dopracowac - bo takie pomysly beda powstawac tak dlugo dopoki w wyprawach beda nagrody typu syf(medale, mlotki, kasa)
nagrody wymierne(towary)
nagrody fajne i fajniesjsze (podejscia, diamenty , pr)

pierwsza grupe powinno sie calkowicie wyeliminowac z wypraw.
 
Do góry