Wszyscy pomagają wszystkim ver. 1.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2383

Guest
CZYLI ZBIORCZY TEMAT PYTAŃ I ODPOWIEDZI !!!​

Masz z czymś problem, nie wiesz czegoś ? To jest temat właśnie do tego abyś zadał swoje pytanie !!! ;)
 

DeletedUser3043

Guest
I z produkcji, i z domków dostaję tylko 50% tego co "wyprodukowano". Czy to tak jest, czy coś mi się posypało? Zadowolenie oczywiście 100%
 

DeletedUser2383

Guest
Obawiam się, że jednak zadowolenie masz poniżej 100% np. 99,(9)% i dostajesz połowę. Polecam jednak utrzymywać zaopatrzenie na poziomie 120% i wyżej, co da bonus produkcyjny +20% ;). Jeśli problem nadal istnieje to zgłoś go do supportu.
 

DeletedUser3043

Guest
Rzeczywiście pomogło zwiększenie zadowolenia. Wymagane było 1172 było 1177, minka była zadowolona, do góry leciały pełne kwoty ale dodawało się tylko 50%, po zwiększeniu o 40 pkt zadowolenia dodaje się tyle ile leci. Co prawda jak dla mnie to jednak bug (jak miałem dużo monet i zaopatrzenia, to nawet tego nie zauważyłem), ale na szczęście da się to zniwelować :)
 

DeletedUser2383

Guest
Kasiu nasza droga opiekunko, można prosić o przyklejenie tematu ???
 

DeletedUser2383

Guest
Wiem, wolisz spam miliona osobnych wątków niż 1 ...
 

DeletedUser3

Guest
W tym wypadku muszę się zgodzić z Apocalypto. Dla osobnych problemów powinny istnieć osobne tematy. W przeciwnym razie znalezienie istniejącej już odpowiedzi będzie graniczyło z cudem.
 

DeletedUser426

Guest
Ale i tak mało kto szuka istniejących tematów tylko zakłada nowy.
 

DeletedUser1724

Guest
Ale i tak mało kto szuka istniejących tematów tylko zakłada nowy.

Widzisz tylko osoby, które złożą temat lecz nie widzisz tych, którzy tylko wchodzą i zaglądają (szukają) rozwiązania problemu w tematach z podobnym lub identycznym problemem :)

A teraz ciekawostka: Spójrz czasem ile osób na forum ma status "gości" czyli niezarejestrowanych i to właśnie ta ogromna ilość to właśnie te osoby co szukają :)

Dla tego ważne jest by problem/pytanie był opisany w osobnych tematach.

- - - Zaktualizowano - - -

W tym wypadku muszę się zgodzić z Apocalypto.

Wreszcie moja osoba została dostrzeżona na tym forum :D
 

DeletedUser426

Guest
Mniej więcej to miałem na mysli co ty ;p
Że nikt nie będzie szukał w jednym temacie odpowiedzi wsród masy postów.
Ale tez czesto zdarzają sie tematy , które już były. Tylko sa inaczej nazywane. Jeden szuka czegos o ataku na miesto inny o ataku na gracza. A jeszcze inny w wiezy PvP.
 
Do góry