Wspólna gra Minecraft

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witam, zawsze oglądałem różne lets playe w Minecraft, ale postanowiłem wykorzystać zakupioną grę sprzed prawie 2 lat i pograć w końcu.
Zacząłem grać na paczce modów gdzie wykonuje się różne zadania z książki i tak mi się to spodobało, że chętnie bym zagrał multiplayer na tej paczce. Tak więc szukam chętnych do zagrania.
Paczka to Agrarian Skies, dostępna w Launcherze Feed the Beast
Oczywiście serwer mogę wykupić bo to mały koszt, ale jedynym wymaganiem jest posiadanie premium.
Fajnie by było, gdyby chętnych było ok. 5 osób (ze mną 6) i zrobiłoby się dwie drużyny i grało :)
Jak paczka wygląda i gra na niej, można zobaczyć na YT u MisterCe, EnnekPL bądź u murzynka (UltraxHD); linki mogę podać.

Wychodzę z taką inicjatywą ze względu że na singlu trochę nudno się gra, a tak pogramy sobie w coś innego niż tylko FoE :p
Jakby co pisać, dogadamy się na PW :)
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Może zadam głupie pytanie, ale zawsze mnie ciekawiło, na czym polega ta gra i jaki jest jej cel?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To nie ma nikogo kto by chciał ze mną zagrać? :D Nie bać się to nic nie kosztuje (ani nie boli) :p
 

DeletedUser14

Guest
No wiecie jaki to prestiż grania z Moderatorem :D

Chętnie bym pograł ale dawno nie grałem:p
 

DeletedUser

Guest
W Minecrafta to tylko mój 4,5 latek gra :p Ale nie sądzę, żebyś chciał grać z nim :p
 

DeletedUser14

Guest
Ale PablooS chce grać z Osobami, które mają Premium, więc torrenty odpadają.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja staram sie kupować większość gier, ale takie zabaweczki jak CS lub Minecraft to wole sobie przetestować... Tym bardziej ze nie wiem nawet co te Agrarian Skies i inne wymienione w pierwszym poście znaczą...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
U mnie też kuzynostwo w to gra lub grało... Można na torrentach znaleźć?

To nie jest gra którą idzie scrackować :) Żeby w nią grać to trzeba się logować czyli trzeba wykupić grę.
Idzie w necie znaleźć wersję non premium i na niej też idzie grać, tylko ja nie wiem jak się konfiguruje serwer pod granie też na wersji non premium i pewnie może być potrzebna strona www do rejestracji by szło darmowo grać :p
Jedynie co zakładałem za serwery to pod grę Counter Strike (kiedy prowadziłem własną sieć serwerów) więc pod zwykłego minecrafta też dam radę :p
 

DeletedUser

Guest
witam ja chetnie pogram z nim prosze napisz do mie na gg jak moza grac za free gg 8957355
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
witam ja chetnie pogram z nim prosze napisz do mie na gg jak moza grac za free gg 8957355

Aby pograć, trzeba mieć akurat konto premium, więc jak kupisz Minecrafta, to już dalej będzie za darmo :D

Minecraft?Mój kolega by się ośmiał!

Ciekawe z czego?

double_facepalm.jpg
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Minecraft?Mój kolega by się ośmiał!

To jest już twój 4 post w tym temacie który powinien być usunięty bo jest zwykłym spamem. Proszę o zaprzestanie, to nie offtop. BTW: A ja ośmiałem się z tego, że ktoś by się osmiał. Gry jak gry są dla każdego. No może dopóki facet nie zacznie grać w gry dla dziewczynek czy kobiet, ale to szczegół :)

witam ja chetnie pogram z nim prosze napisz do mie na gg jak moza grac za free gg 8957355
Napiszę do ciebie w wolnym czasie i pogadamy :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Kto wie, może i ja się skuszę na powrót? :p Jeżeli będzie to popołudnie to może się zgłoszę :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Hikari ja teraz remontuję mieszkanie więc w dzień i tak nie gram, prędzej to w okolicach 21-23 chwilę gram, póki nie skończę.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na razie póki nie będę miał internetu u siebie, wstrzymuję się z tym wspólnym graniem.
 
Do góry