[Zgłoszone] Wrzucanie PR z Paczek do perły - Dla "mobilków"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17177
  • Data rozpoczęcia

Wrzucanie PR z Paczek do perły - Dla "mobilków" -- HOT OR NOT?

  • Tak

    Głosy: 10 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Jest mi to obojetne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser17177

Guest
Witam, ja z szybki pomysłem, łatwym do zrezalizowania a zarazem bardzo pozytecznym! ;)
Doskonale wszyscy o tym wiemy iż gra bardzo ładnie się rozwija co za tym idzie gracze rownież w tym ich perły...
Spory czas temu została dodana opacja dla przegladarkowców do wrzucania PRów bezposrednio z paczek do perły danego gracza badz swojej, niestety tej opcji nie ma na urzadzeniach mobilnych pomimo tego ze miejsce na te 3 małe ikonki by sie tam znalazły, podejrzewam ze byłoby to spore ulatwienie dla graczy mobilnych... Myslę że spora ilosc graczy korzysta z gry w telefonie/tablecie/telewizorze (niepotrzebne skreslić ;) ) i byłoby to na prawde przydatne i ułatwiajace życie... Wrzucic okolo 1k pr w perle na tele - masakra, wiem bo sprawdzałem :D

Zachecam do Ankiety :)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser15836

Guest
Pomysł chyba od dawna znany w INNO, podobno nad czymś pracują w kwestii podnoszenia pereł ;)
 

DeletedUser2383

Guest
Tak co miesiąc jest tworzony o tym temat, ale nadal ni widu ni słychu...
 

DeletedUser15181

Guest
Ja już od początku jak weszła mobilna wersja, nie mogę doprosić się o to.
 

Toudi01

Szlachcic
no tak bo wrzucanie pr przez apke to katastrofa a jeszcze nie moge sie doprosic zeby apke mozna bylo przeniesc na karte pamieci bo mi juz zajmuje 564mb kolega usunol bo mu pamieci zabraklo ,wiec podsumujac zrobcie wrzucanie punktow jak w/w i apke na karte pamieci to wiecej ludzi bedzie w nia grac aktywniej
 

DeletedUser8110

Guest
Tego typu pomysł i podobne zostały już zgłoszone. :)
 

DeletedUser8110

Guest
Nie odpisuje na wszystkie pomysły od razu chyba, że rzucą mi się w oczy takie, które na pewno nie zostana wprowadzone albo mają realną szansę wprowadzenia. :)
 
Do góry