[Inne] Wprowadzenie możliwości dodania notatek do graczy

Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości dodania notatek do graczy


  • W sumie głosujących
    27

korosh

Baronet
Mam pomysł umożliwienia dodania notatek do poszczególnych graczy. Każdy mógłby dodać dowolną notkę do sąsiada, która byłaby widoczna tylko dla niego. Notka mogłaby się wyśwetlać na tej samej zasadzie co obecnie opis wprowadzany przez gracza jako dodatkowe okno lub rozszerzenie obecnego.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Świetny pomysł . Dodatkowo dodałbym panel ( może w ratuszu ) ,który by zawierał listę osób do ,których dodaliśmy notatkę ,a po kliknięciu można byłoby przeczytać/edytować notatkę. Idealny sposób na śledzenie multikont wrogów. Bardzo przydatne bo teraz często są zmieniane nazwy graczy/multikont.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Myślę, że po wprowadzeniu możliwości zmiany nazwy, taka notatka przydałaby się nie tylko odnośnie sąsiadów. Zdarzają się wyjątkowo toksyczni gracze, których usunęliśmy z gildii. Po zmianie nazwy wracają i znowu jest problem. Są również znajomi, którzy wbijają nieproszeni w perły...
 

korosh

Baronet
dobry pomysł :). Ciężko jest spamiętać wszystkich wrogów... Gorzej, jeżeli nasza notatka wypłynęłaby do nich :o:o
Nie, no oczywiście idea jest taka że notka jest widoczna tylko dla Ciebie

Widzę że jest sporo głosów przeciw. Jeśli głosujecie na nie, to napiszcie proszę dlaczego waszym zdaniem jest to szkodliwa zmiana
 
Nikt już dalej nie będzie anonimowy , żaden "złodziej" ,wyłudzasz ,multi i itp. Nic więc też dziwnego ,że dużo osób będzie na NIE ;)
Równie dobrze może sobie zapisywać na kartce dane graczy, ale to dodatkowa robota. A co do złodziei to nie szanuje tylko jak ktoś się na coś umawia i nie dotrzymuje słowa. Jeżeli wbija w perły, czy plądruje to spoko, ale nieuczciwość powinna być tępiona.
 

Atli

Hrabia
Tak. Z wiekiem skleroza łapie, a jak człowiek wypije Bilobil to gracze zmieniają nicki.....
 
Niestety, to nie jest wyjście. Chyba, że na kartce zapiszesz ID gracza. Notatka przypisana do konta pozostanie, nawet gdy konto zmieni nazwę.
Jeżeli notatka zostaje przypisana do konta to jak najbardziej to jest wyjście.
Bo nawet jak pińcet razy sobie zmieni nazwę to wiemy od razu kto to jest i bez zapisywania ID.
 
Mi tylko chodziło, że jakby się uprzeć to złodziei i tak można zapisywać sobie i to nie jest argument, żeby nie zagłosować za tym pomysłem.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
wystarczy ID gracza zapisać.
Borze szumiący... Nie napisałam, że wystarczy... Z mojego poprzedniego postu wynika, że ręczne notatki mają sens wtedy i tylko wtedy (<=>), gdy odnotujesz również ID gracza.
Ten pomysł daje szansę identyfikacji gracza niezależnie od aktualnej nazwy konta i dlatego zagłosowałam na "tak". Nie szukajcie na siłę dziury w całym...
 

korosh

Baronet
Nie szukajcie na siłę dziury w całym..
O to to. Nie rozumiem o co niektórym chodzi. Pomysł polega na dodaniu notatki, która ma usprawnić grę, ale niektórzy argumentują że przecież można zakupić notatnik i zapisywać ołówkiem. Można też używać liczydeł zamiast komputera i wszędzie chodzić na piechotę, ale po co?
 
Ja jestem za pomysłem, ale jak kolega napisał, że wiele ludzi będzie na nie, bo jest złodziejami, itd. to odniosłem się, że złodzieja i tak da się zapamiętać/zapisać, także zmiana tym bardziej na plus, żeby było mniej bandyctwa.
 
Do góry