[Gildie] Wpłaty Gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18334
  • Data rozpoczęcia

Filtr w opcji wpłaty gildii

  • Tak

    Głosy: 38 95,0%
  • Nie

    Głosy: 2 5,0%

  • W sumie głosujących
    40

DeletedUser18334

Guest
Witam Wszystkich. Moim pomysłem na lekką zmianę a bardziej na dodanie dodatkowej opcji jest utworzenie filtru w opcji wpłaty gildii gdzie bedzie można oddzielić wpłaty z pereł od wpłat np podatkowych.Przeglądając dziesiątki stron łatwo się zgubić lub przeoczyć prywatną wpłatę. Wydatki na wyprawy są na czerwono, więc można pomyśleć również o zmianie koloru poszczególnych wpłat.Pozdrawiam
 

DeletedUser1476

Guest
W Gildii w której jestem staram się kontrolować wpłaty do skarbca. Regularnie przeglądam rejestr wpłat, który ma niecałe 600 stron (tygodniowo). Filtry bardzo ułatwiłyby kontrolowanie gildyjnego skarbca.

Ponad 90% wszystkich wpisów w rejestrze gildii dotyczy produkcji pereł architektury. Świetną opcją byłaby chociaż możliwość odfiltrowania z rejestru wpłat z pereł, żeby ułatwić znajdowanie pozostałych wpłat oraz wydatków.
 

DeletedUser7795

Guest
Przydałby się też filtr według nazwy gracza. Wpisujemy nazwę gracza i widzimy czy wpłacał on towary do skarbca gildyjnego.
 

DeletedUser19451

Guest
A ja bym chciał mieć jakąś możliwość wglądu w moje wpłaty na odblokowanie poziomu na wyprawie. Dobrze byłoby żeby jakiś automatyzm był w zaliczaniu poziomu po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wpłaty
 
Taki filtr gdzie można oddzielić "ręczne" wpłaty członków gildii od automatycznych wpłat z pereł jest niezbędny. Przewalenie ponad 900 stron wpłat zajmuje ponad godzinę a i tak można się pomylić bo DODATKOWO STATUA HONORU jako budynek, z którego towary też automatycznie wpłacane są do skarbca komplikuje sprawę jeszcze bardziej bo zostały nazwane one jako "wpłata do skarbca gildii" zamiast np. "produkcja z budynków specjalnych". Tak nie może być, trzeba odkopać ten temat, wpłaty ze Statuy Honoru musza mieć inną nazwę, jest to strasznie mylące i jeszcze rozbija się w historii np. po 10 towarów między wpłatami z pereł i "ręcznymi" członków gildii.
 

DeletedUser15415

Guest
zgadzam się z Wami .Powinni coś z tym zrobić aby ułatwić życie osobie ,która to musi kontrolować.
To samo tyczy się kontrolki wsparcia obserwatorium ,ale tu nie mam pomysłu jak to usprawnić przy kontrolce wpłat.
 
I co temat zdechł a my będziemy dalej godziny marnować na przepierd....e ponad 1000 stron co tydzień? Takie proste rzeczy a poziom FOE żenujący w tej kwestii...
 
I dalej cisza, nadal przez godzinę trzeba przewalać 1000 stron historii z mylnymi wpłatami ze Statuy Honoru... Tak ciężko dodać jakiś filtr w historii skarbca?
 

astrotaurus

Hrabia
szkoda słów, ale napiszę: może wreszcie ktoś to zrobi?! takie sprawy programistyczne są chyba stokroć cenniejsze niż cukierkowe lasy zamiast dzikiej Mandżurii czy nowe domki na tarasach...
 
Do góry