[Zgłoszone] Wpłacanie paczek, a aplikacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

Czy poniższa opcja powinna zostać dodana?

  • Tak

  • NIe

  • Jest mi to obojętne.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2383

Guest
Witam,

Chciałem poinformować o tym, że wpłacanie paczek PR na telefonie jest Syzyfową pracą, gdyż najpierw musimy wejść do magazynu, potem w inwentarz, wrzucić PR na pasek (limit 2x 10PR), pójść do znajomego, wybrać perłę, wpłacić PR.
I teraz weź tu teraz człowieku wpłać 100PR zwrotu... Zabawa w klikanie na 5 min...

Dlatego wnioskuję o dodanie opcji użycia paczek przy wpłacaniu PR na perły w aplikacji mobilnej.

Dziękuję za uwagę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15181

Guest
100 razy pisałem o tym doprosić się nie można za poważna sprawa do wprowadzenia - pomysł jestem na tak.
 

DeletedUser15643

Guest
wnioskuję o przyjęcie wniosku - mimo, że Rutrr nie jest stażystą (jeszcze...)
 

DeletedUser16994

Guest
a ja jestem na nie. bo gracze korzystający z mobile uzyskają większą przewagę nad graczami używającymi wyłącznie PC. Wersja mobilna wyświetla powiadomienia m.in. o zakończonej produkcji, więc nie trzeba siedzieć i na nią czekać, lub o niej pamiętać.
 

DeletedUser16694

Guest
a ja jestem na nie. bo gracze korzystający z mobile uzyskają większą przewagę nad graczami używającymi wyłącznie PC. Wersja mobilna wyświetla powiadomienia m.in. o zakończonej produkcji, więc nie trzeba siedzieć i na nią czekać, lub o niej pamiętać.
Bez sensu argument. Nikt nie zabrania tym korzystającym z PC korzystania też z mobile'a. A jak ktoś gra głównie na mobile to ma się męczyć ?

Rozwiązanie jak najbardziej popieram, aż dziwne że nie jest jeszcze wprowadzone.
 

DeletedUser16994

Guest
tja. za chwile będziecie chcieli powiadomienie o zakończonej produkcji u sąsiadów....
Sam korzystam dodatkowo z aplikacji mobilnej. jeśli muszę to bawię się w ładowanie PRów do paska, wydawanie, znów ładowanie i wydawanie. Mogę to zrobić w każdej chwili. W pracy, łazience, kościele, wszędzie.
nikt nie zabrania korzystać z wersji mobilnej, ale nie każdy ma taką możliwość.
popierasz, bo żal pośladki ściska, że ktoś w perle Cie przeskoczył przez to,że byłeś na mobile? życie... było wpłacić na zapas.
 

DeletedUser14757

Guest
Dla kolegi powyżej proponuję zlikwidować opcję wsparcia. A co? Łatwiej ma być? Niech po staremu wchodzi i klika ręcznie, zarówno w wersji PC jak i mobilnej. Może to zrobić nawet w kościele, więc ma dużo czasu.
 

DeletedUser12852

Guest
Jeżeli chodzi o mnie, to używam wersji na PieCu ( PC ) oraz Mobilną. I przyznam się, że naprawdę nie rozumiem dlaczego twórcy nie uwzględnili w wersji mobilnej przyznawania paczek PR z tak zwanego + czyli PR prosto z paczek a nie z inwentarza.
Raz wpłaciłem ponad 1000 PR ..... I już nigdy więcej tego nie uczynię. zajęło mi to grubo ponad godzinę. w tym czasie mogło mnie wyprzedzić tysiące osóc, które siedziały na PCcie.
Tak wiec miło byłoby widzieć na wersji mobilnej opcję przyznawania PR z paczek z pod przycisku + a nie jak to ma obecnie miejsce z inwentarza :/
 

DeletedUser16694

Guest
Skad mam wiedzieć ... nic o mnie nie wiesz i o moim stylu gry, a mi szkoda czasu na tłumaczenia. Mylisz się praktycznie w każdym aspekcie swojej wypowiedzi odnośnie mnie.
Lubisz sobie życie utrudniać to sobie utrudniaj.
 

DeletedUser16994

Guest
Dla kolegi powyżej proponuję zlikwidować opcję wsparcia. A co? Łatwiej ma być? Niech po staremu wchodzi i klika ręcznie, zarówno w wersji PC jak i mobilnej. Może to zrobić nawet w kościele, więc ma dużo czasu.
Nie napisałem, że mam dużo czasu. Miałem na myśli to,że samo istnienie mobilnej wersji jest dużym udogodnieniem, bo w każdej wolnej chwili jest możliwość podjęcia jakiegoś działania.
Skad mam wiedzieć ... nic o mnie nie wiesz i o moim stylu gry, a mi szkoda czasu na tłumaczenia. Mylisz się praktycznie w każdym aspekcie swojej wypowiedzi odnośnie mnie.
Lubisz sobie życie utrudniać to sobie utrudniaj.
Masz racje. nic o Tobie nie wiem, ani o Twoim stylu gry. Nie interesuje mnie to ani trochę szczerze powiedziawszy.
Nie mylę się w każdym aspekcie wypowiedzi odnośnie Twojej osoby, bo na Twój temat niczego nie stwierdziłem.
To było tylko gdybanie. Proszę o czytanie ze zrozumieniem.
Uważasz, że mój argument jest bez sensu, bo nikt nie zabrania korzystania z wersji mobilnej. W drugą stronę też to działa - gracze mobilni mogą również korzystać z PC i nie będą musieli się wtedy męczyć, wiec Twoja 'argumentacja' poległa w przedbiegach.
 

DeletedUser16694

Guest
Uważasz, że mój argument jest bez sensu, bo nikt nie zabrania korzystania z wersji mobilnej. W drugą stronę też to działa - gracze mobilni mogą również korzystać z PC i nie będą musieli się wtedy męczyć, wiec Twoja 'argumentacja' poległa w przedbiegach.
Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie neguję wprowadzenia jakiejś opcji na PC tylko dlatego że istnieje ona na mobile'u. Jak dla mnie na PC mogą być też powiadomienia (jeśli da się to zrobić technicznie) ... uważam że wersje powinny się różnić jak najmniej żeby nie miało znaczenia na czym grasz ale jak grasz.
 

DeletedUser12852

Guest
Istnienie wersji mobilnej w sumie daje szanse wszystkim graczom. Ja na PCcie moge dzialac tylko z domu. Poniewaz moj pracodawca zablokowal wejscie na tego typu strony.A co z osobami ktore maja dostep do foe w pracy z PCtow? Wersja mobilna to nie ulatwienie, lecz wyrownanie szans.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16994

Guest
Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie neguję wprowadzenia jakiejś opcji na PC tylko dlatego że istnieje ona na mobile'u. Jak dla mnie na PC mogą być też powiadomienia (jeśli da się to zrobić technicznie) ... uważam że wersje powinny się różnić jak najmniej żeby nie miało znaczenia na czym grasz ale jak grasz.
Możliwości techniczne są , Ale laptopa nikt pod pacha nie nosi ze sobą wszędzie :)
Wydaje mi się, że celowo nie został plusik na mobile dodany, wiec raczej można o nim zapomnieć. tak samo jak można zapomnieć o powiadomieniach na PC :) Jeśli wprowadzą to będziecie zadowoleni, a ja nie do końca, ale korzystać bedę - nie zaprzeczę
 

DeletedUser15181

Guest
A może supporter wysłał by zapytanie/prośbę w imieniu polskich graczy o wprowadzenie tej funkcji?

PS. Na przykład wczoraj czytam wiadomosci w gildi wymienie 100pr z paczek, i co lipa przez mobilna bo muszę wejść w inwentarz zjechac na sam dół kliknąć w 10pr, potem bez sensu cala lista przewija sie na sama górę, czyli znów przewijam na dół kilikam w drugie 10pr, dalej szukam gracza wrzucam w perłę wychdze z miasta i a piać na nowo, inwentarz . . .
 
Do góry