World of Tanks (WoT)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1091
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19730

Guest
No co Ty.... Ja na swoim próbowałam, minimalne ustawienia i straszna kicha wyszła. Wiadomo, grafika woła o pomstę do Nieba, a i tak mi ścinało. Z tego co mi mówiono mam słaby procesor, ale czy to jego wina - could be.

spróbuj zmienić sterowniki karty graficznej.
 

DeletedUser19734

Guest
Kiedyś miałam w planach zorganizować sobie stacjonarkę, wtedy nie miałabym problemów :) Ale plany się zmieniły.
Zanim zacznę grzebać w sterownikach, czeka mnie gruntowne porządkowanie, jak niczego nie zepsuję, będzie sukces :>
Może wtedy wrócę do gry :>
 

DeletedUser19136

Guest
Ja kiedyś dużo grałam w Wota, ale od pewnego czasu gram bardzo rzadko, i nie jest to wina samej gry, ale przede wszystkim samych graczy, jak to w bitwie bywa czasami człowiekowi coś nie pójdzie, pocisk zrykoszetuje itp, i nie daj boże jak przegramy, takie wiązanki lecą wyzwiska od Nobów itp, że się grać odechciewa, czasami mam wrażenie że większość grających w Wota to jacyś frustracji i od wyniku bitwy zależy ich być albo nie być na tym swiecie. A tak poza tym to bardzo fajna gra i bardzo lubię grać Jagpanzer:)
 

DeletedUser20033

Guest
a ja gram w goodgame empire max pzm super konto na sprzedaż moj nick spartakus27
 

JarOwantY

Szlachcic zagrodowy
Gram w WoT. Mam 2 niemieckie czołgi V tieru (czołg Panzer IV oraz niszczyciel czołgów StuG III). Ktoś jeszcze gra w WoT?
ciężkim czołgiem nie możesz pchać się na czoło bo średnie cię wykryją a TD zrobią co trzeba zawsze z tyłu za średnimi nie jestem super graczem bo gram ustami bo jestem niepełnosprawny ale przegrałem już ponad 7 lat w wota i mam w garażu 176 czołgów i nie nażekam bo gram wszystkimi nie tylko od 5 do 8 ale i 9 oraz 10 tierami mam ponad 60 tysiecy bitew mój nik w WOT to Jarowanty
 

DeletedUser23120

Guest
gram 7 albo 8 lat .ponad 30k potyczek ale nie pamietam czy nie ponad 40:).jarowaty wyslij zapke:))
mam od 6 do 10 tieru:) is7 t57heavy pare niszczycieli i srednich .
 
Do góry