World of Tanks (WoT)

Dyskusja w 'Inne gry' rozpoczęta przez użytkownika mulek, 17.06.2012.

1. Marcin102pl

Marcin102pl Szlachcic zagrodowy

spróbuj zmienić sterowniki karty graficznej.

2. Infinis

Infinis Szlachcic zagrodowy

Kiedyś miałam w planach zorganizować sobie stacjonarkę, wtedy nie miałabym problemów :) Ale plany się zmieniły.
    Zanim zacznę grzebać w sterownikach, czeka mnie gruntowne porządkowanie, jak niczego nie zepsuję, będzie sukces :>
    Może wtedy wrócę do gry :>

3. iza82

iza82 Baron

Ja kiedyś dużo grałam w Wota, ale od pewnego czasu gram bardzo rzadko, i nie jest to wina samej gry, ale przede wszystkim samych graczy, jak to w bitwie bywa czasami człowiekowi coś nie pójdzie, pocisk zrykoszetuje itp, i nie daj boże jak przegramy, takie wiązanki lecą wyzwiska od Nobów itp, że się grać odechciewa, czasami mam wrażenie że większość grających w Wota to jacyś frustracji i od wyniku bitwy zależy ich być albo nie być na tym swiecie. A tak poza tym to bardzo fajna gra i bardzo lubię grać Jagpanzer:)

4. Von Grun

Von Grun Wicehrabia

Właśnie mi przypomnieliście, że od 1.5 miecha nie ustrzeliłem żadnego tanka ;)

5. PABLO001

PABLO001 Szlachcic zagrodowy

a ja gram w goodgame empire max pzm super konto na sprzedaż moj nick spartakus27

6. DarkBoyZbo

DarkBoyZbo Szlachcic zagrodowy

a ja sobie tak gram:

7. OmniscientJarowanty

OmniscientJarowanty Szlachcic zagrodowy

ciężkim czołgiem nie możesz pchać się na czoło bo średnie cię wykryją a TD zrobią co trzeba zawsze z tyłu za średnimi nie jestem super graczem bo gram ustami bo jestem niepełnosprawny ale przegrałem już ponad 7 lat w wota i mam w garażu 176 czołgów i nie nażekam bo gram wszystkimi nie tylko od 5 do 8 ale i 9 oraz 10 tierami mam ponad 60 tysiecy bitew mój nik w WOT to Jarowanty

Do góry