World of Tanks (WoT)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1091
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser426

Guest
Czyli jak trzeba grać uczciwie to gra odpada bo oszusci są tępieni :D ?
 

DeletedUser5225

Guest
Eh nie dogadam się, może ogólnie stwierdź, że balans jest dobry i lepszy by być nie mógł? Jeśli robią mecze to powinni wrzucać 5 tier do 5, 10 do 10, 6 do 6 a nie, że artyleria 4 tieru wyląduje w 8 i zadaje magiczne 3 procent obrażeń, niszczyciel 3 tieru wyląduje w piątym i jest na hita mimo, że zdejmuje na pięć. To tak jakby w grach mmorpg wrzucali 20 lvle do walki z 80 lvlami. Balans w WoCie można porównać do walki armii z wczesnego średniowiecza z armią z kolonialnej. Może i możesz wygrać, ale przeciwnik ma chyba malutenką przewagę prawda? Gdyby ten balans naprawili (czego pewnie nie zrobią) to była by to pewnie moja ulubiona gra, ale cóż, nie bawi mnie, że może jeden na pięć meczy jest taki, że mogę sobie powalczyć z równymi, nie, muszę trafiać na takich co albo mam na hita albo oni mnie. Równy mecz? Zapomnij, chyba na pierwszym tierze. I tak, tak, możesz sobie pozrywać gasięnicę wyższym tierom, bo nic innego nie jesteś w stanie zrobić. Super.
 

DeletedUser426

Guest
Eh nie dogadam się, może ogólnie stwierdź, że balans jest dobry i lepszy by być nie mógł? Jeśli robią mecze to powinni wrzucać 5 tier do 5, 10 do 10, 6 do 6 a nie, że artyleria 4 tieru wyląduje w 8 i zadaje magiczne 3 procent obrażeń, niszczyciel 3 tieru wyląduje w piątym i jest na hita mimo, że zdejmuje na pięć. To tak jakby w grach mmorpg wrzucali 20 lvle do walki z 80 lvlami. Balans w WoCie można porównać do walki armii z wczesnego średniowiecza z armią z kolonialnej. Może i możesz wygrać, ale przeciwnik ma chyba malutenką przewagę prawda? Gdyby ten balans naprawili (czego pewnie nie zrobią) to była by to pewnie moja ulubiona gra, ale cóż, nie bawi mnie, że może jeden na pięć meczy jest taki, że mogę sobie powalczyć z równymi, nie, muszę trafiać na takich co albo mam na hita albo oni mnie. Równy mecz? Zapomnij, chyba na pierwszym tierze. I tak, tak, możesz sobie pozrywać gasięnicę wyższym tierom, bo nic innego nie jesteś w stanie zrobić. Super.

Chyba nie tylko ja zauważyłem ze tam nie ma walk 1 na 1 tylko bitwy sa grupowe. I w przedziale do 3-4 tierów zwykle 3 . Gdyby w każdej bitwie były tylko maszyny z jednego tieru to owszem była by idealna równowaga, ale zero wyzwania.
Ale powiedz mi w jakiej grze masz walki równy z równym ? Wymień mi jedną gre w której silniejszy Ciebie nie zaatakuje a oddam Ci moje konta na WoT i FoE.
Takiej gry nie ma i taka nigdy nie powstanie bo niektórzy lubią wyzwania przez walke z silniejszymi inni lubią gnębić słabszych i pochwalić sie statystykami zwyciestw a jeszcze inni lubią po prostu na wszystko narzekac :)
 

DeletedUser

Guest
Ja gram w WoT'a na Europie, mam kilkanaście czołgów (najlepszy mój to M103, IX tier ciężkich amerykanów) kilka premium, mój nick to greg1999, zapraszam do kontaktów (ostatnio nie mogę grać ze względu na problemy z internetem, myślę, że wrócę z końcem lutego) :)
 

DeletedUser2990

Guest
Co do balansu to nieraz można rybkę złapać. Nie tak dawno miałem tak, że moje działo samobierzne (tier 2) wylądowało na polu bitwy w towarzystwie tier 7 :( Nic ino mięso armatnie. A grając na tier 5 czy 6, nigdy nie trafiłem tak abym to mój tier był najsilniejszy. Więc z tym balansem jest różnie.
 

DeletedUser5225

Guest
Chyba nie tylko ja zauważyłem ze tam nie ma walk 1 na 1 tylko bitwy sa grupowe. I w przedziale do 3-4 tierów zwykle 3 . Gdyby w każdej bitwie były tylko maszyny z jednego tieru to owszem była by idealna równowaga, ale zero wyzwania.
Ale powiedz mi w jakiej grze masz walki równy z równym ? Wymień mi jedną gre w której silniejszy Ciebie nie zaatakuje a oddam Ci moje konta na WoT i FoE.
Takiej gry nie ma i taka nigdy nie powstanie bo niektórzy lubią wyzwania przez walke z silniejszymi inni lubią gnębić słabszych i pochwalić sie statystykami zwyciestw a jeszcze inni lubią po prostu na wszystko narzekac :)

Guild wars 2. W pvp każdy jest równy. Klasy, buildy się różnią, ale nie ma czegoś takiego, że ktoś jest lepszy i już.
 

DeletedUser

Guest
Też mam wota ale mam jeden problem gdyż próbuje się zalogować to nic oprócz okienka Logowania niema nic i też nie wiem o co w tym chodzi. Kto wie niech poda rozwiązanie
ps: Antywirus oraz Firewall.. nie trzyma mi gry.
 

DeletedUser13910

Guest
Równiez gram tzn obecnie nie , narazie mi się znudziło i już z dwa tygodnie nie zaglądam
Narazie smigam niemieckim Tygrysem II VIII tieru. i pare niższych klas.

NIck _Strielok_

Z niektórymi musze się zgodzić. Najlepiej sie zarabia na artylerii albo czołgach V tieru. Wyżej to jest dobrze jesli za bitwe uda sie zapłacić za naprawe i amunicje.

Jak to najlepiej?Zarabia się najlepiej na czołgach premium i na koncie premium.(Nie kupowałem żadnego wszystkie miałem z misji) ja nawet na X zarabiam xD. Przestałem grać w wota przez coraz większą liczbę cheatów, modów itd. Doszedłem do IS-7,OBj-704, T-54, KV-4, T-32 GwTigerP itd.
Przestałem w to grać też przez to że wprowadzano OP czołgi np E-25. Wkurza mnie też to że WG zrobi wszystko żeby zarobić kasę -.- I gracze którzy kupują golda, premkę i czołgi maja tak ułatwioną grę itp. A ci wszyscy co na YT nagrywają mają to fory i jeszcze narzekają!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14004

Guest
Jeżeli ktoś grał w WT i w WoT to mam pytanie, co wolicie?
W WoT już grałem i zastanawiam się czy nie zagrać w WT, ze względu na większy realizm, mniej teorii spiskowych no i chyba lepszy matchmaking.
 

DeletedUser13688

Guest
Jeżeli ktoś grał w WT i w WoT to mam pytanie, co wolicie?
W WoT już grałem i zastanawiam się czy nie zagrać w WT, ze względu na większy realizm, mniej teorii spiskowych no i chyba lepszy matchmaking.
Mam we Wocie okolo 10 X tierow, a w War Thunder 3 drzewka z czolgami, kompletne pokonczone.
Zdecydowanie War Thunder wygrywa. Nie ma roznych nierealnych rzeczy, znanych z Wota.
Na szybko, co sobie przypominam
We Wocie czolgi z kilkoma HP w pelni srapawne,
tracenie "zycia" przez kolizje,
gangi medow, trafisz jednego, reszta Cie objedzie,
artyleria "widzaca" wszystko z gory, kiedys wszechwladna na dodatek.
Co do WT, to jest juz lepiej,
kazdy czolg moze byc rozwalony na hita, med tym bardziej, takze nie objezdzaja juz tak chetnie, bo tdsy ich z oddali sciagnac moga.
artleria to sa glownie dzialka przeciwlotnicze, ale
z drugiej strony, nie dasz rady czogiem, bierzesz samolot szturmowy i precyzyjnie wyjmujesz przeciwnika, rozbijajac siebie i samolot:)
Wlasnie samoloty:)
Nie mozna pisac o WT nie wspominajac o samolotach, walki powietrzne, sa bardziej rozwiniete niz te na ziemi...
Zamienilem Wota na WT juz dawno temu i nie zaluje wcale. A kilka powrotow na pare walk, tylko utrwalilo to poczucie;)
Takze poecam jak najbardziej WT, tym bardziej, ze gracze po Wocie, radza w nim sobie wyjatkowo dobrze, od samego poczatku.
 

DeletedUser14004

Guest
Mam we Wocie okolo 10 X tierow, a w War Thunder 3 drzewka z czolgami, kompletne pokonczone.
Zdecydowanie War Thunder wygrywa. Nie ma roznych nierealnych rzeczy, znanych z Wota.
Na szybko, co sobie przypominam
We Wocie czolgi z kilkoma HP w pelni srapawne,
tracenie "zycia" przez kolizje,
gangi medow, trafisz jednego, reszta Cie objedzie,
artyleria "widzaca" wszystko z gory, kiedys wszechwladna na dodatek.
Co do WT, to jest juz lepiej,
kazdy czolg moze byc rozwalony na hita, med tym bardziej, takze nie objezdzaja juz tak chetnie, bo tdsy ich z oddali sciagnac moga.
artleria to sa glownie dzialka przeciwlotnicze, ale
z drugiej strony, nie dasz rady czogiem, bierzesz samolot szturmowy i precyzyjnie wyjmujesz przeciwnika, rozbijajac siebie i samolot:)
Wlasnie samoloty:)
Nie mozna pisac o WT nie wspominajac o samolotach, walki powietrzne, sa bardziej rozwiniete niz te na ziemi...
Zamienilem Wota na WT juz dawno temu i nie zaluje wcale. A kilka powrotow na pare walk, tylko utrwalilo to poczucie;)
Takze poecam jak najbardziej WT, tym bardziej, ze gracze po Wocie, radza w nim sobie wyjatkowo dobrze, od samego poczatku.

Ok, dzięki. Chociaż o samolotach chyba mogę zapomnieć bo komputer grafiki nie ogarnie.
 

DeletedUser13688

Guest
Ogarnie;) to bez roznicy, byle ping byl dobry. Walczac czolgiem, czesto mozesz wziasc samolot i wyeliminowac przeciwnika z powietrza, wtedy cala mape i tak widzisz z gory. Zawsze mozesz nie uruchamiac calego klienta gry i grac na minimalnych ustawieniach. Na tym stary lapek nawet ta gre ogarnia. Zreszta powiem Tobie taki smutny dowcip, skoro ogarniasz foe w przegladarce, to nie ma opcji, zebys we war thunder nie pogral:)
 

DeletedUser14004

Guest
Żeby wymienić, przez co ona jest popsuta to trzeba chyba z godzinę tutaj siedzieć.
 

DeletedUser14

Guest
Ale z drugiej strony to bardzo fajnie się gra :D
Ale ja i tak wole sobie polatać, niż jeździć czołgiem.
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie polecam. Może i wymaga odpowiedniego sprzętu, ale wrażenia są przednie :)
 

DeletedUser17041

Guest
Jestem zapalonym czołgistom od dobrych kilku lat. Gra napsuła mi wielu nerwów i przyniosła wiele radości. :D
 

DeletedUser16803

Guest
A ja dopiero dziś zacząłem Grać i muszę przyznać że Gra naprawdę wciąga :)
Owszem do czasu zaniku parasola ochronnego nad nowym graczem :) Potem albo kasa (i to spora) albo "mięso armatnie"!
Do pewnego poziomu można dojść "swobodnie" , potem wyniki nie zleżą już od Ciebie (twoich umiejętności) tylko od ustawień serwera który pilnuje żeby gracz wyżej d..y nie podskoczył :)
 

DeletedUser19730

Guest
ja gram w wota od ponad roku, 10 000 bitew, mam X tier (mausa) killka siódemek, ósemkę, kilka piątek i szóstek, cztery premki (malentine II, StuG IV, t-34-85m, T-29)
nick: marcin_102_pl
 

DeletedUser19734

Guest
Wieki nie grałam w WoTa... Nad czym bardzo ubolewam, bo gierka naprawdę przypadła mi do gustu :<
Ale jak tylko ogarnę jakiś lepszy sprzęcior, oj wbiję tam ponownie :D

Póki co, to Wam zazdroszczę :x
 

DeletedUser19730

Guest
Wieki nie grałam w WoTa... Nad czym bardzo ubolewam, bo gierka naprawdę przypadła mi do gustu :<
Ale jak tylko ogarnę jakiś lepszy sprzęcior, oj wbiję tam ponownie :D

Póki co, to Wam zazdroszczę :x

Wot nie wymaga dobrego sprzętu, ja na przykład mam małego laptopa, gram sobie na minimalnych ustawieniach graficznych i jakoś ciągnę na około 25 fps
 

DeletedUser19734

Guest
No co Ty.... Ja na swoim próbowałam, minimalne ustawienia i straszna kicha wyszła. Wiadomo, grafika woła o pomstę do Nieba, a i tak mi ścinało. Z tego co mi mówiono mam słaby procesor, ale czy to jego wina - could be.
 
Do góry