Wolny czas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9748
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8996

Guest
Gramy w Forge of Empires :D

A tak po za tym, jeżeli chodzi o mnie, to czasami sobie powędkuję, poczytam książkę, lubię też gry komputerowe (RPG najlepiej) :)

Bawię się też czasami Photoshopem i różnymi programami graficznymi, czasem zmontuje filmik jakiś, różne takie :D

Oto taka namiastka co do montażu:
http://www.youtube.com/watch?v=1OFZuaFgffs
http://www.youtube.com/watch?v=T9bB0Opti3M

A ty co porabiasz w wolnym czasie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9945

Guest
oglądam Przygody Merlina (są na Polsacie w Sobote)
gram w Foe
w Hobbita na IPodzie lub w Camelot albo w gre rycerzy zresztą mam sporo gier zainstalowanych na IPodzie
 

DeletedUser8

Guest
Sprzątam forum :D
Oglądam stary Stargate, aktualnie 5 sezon. Gram w LoLa. Jeżdżę po Polsce ^^
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To ja też napisze :D
Sprzątam oraz odpowiadam na forum, gram w Ikariam oraz w gierkę Ingress (ciekawa gra w którą nie gra się w domu tylko wychodząc na miasto), zajmuje się narzeczoną, chodzę po mieście, czasem coś porobie w C++ i uczę się programowania w C# :)
 

DeletedUser8110

Guest
Czytam, czytam i jeszcze trochę czytam ^^ Głównie literaturę fantasy. Najchętniej powieści autorstwa pisarzy takich jak Andrzej Sapkowski, Terry Pratchett, George R.R. Martin.

Do tego strasznie łatwo wciągam się z seriale - ostatnio oglądam Supernaturala od pierwszego sezonu, poza tym płaczę nad przerwą wakacyjną w How I met Your Mother, Big Bang Theory i Grey's Anatomy.
Oglądałam też Grę o Tron, ale po przeczytaniu 6 tomów książki, serial przestał mi się podobać... Książka zdecydowanie mnie bardziej zachwyca :)

Z bardziej dotleniających zajęć spaceruje po Krakowie i ukochanym Zakrzówku.
 

DeletedUser3

Guest
Ostatnio wróciłem do już przeczytanych książek: Jack Vance; Lyonesse (3 części) i Jakub Ćwiek; Kłamca (4 części). Generalnie trzymam się najczęściej właśnie w fantastyce (bardziej fantasy i horror niż science-fiction, ale tym także nie gardzę).
Paradoksalnie w kinematografii preferencje mam dokładnie odwrotne (zdecydowanie sci-fi).

Ponadto biegam sobie od czasu do czasu dla zachowania resztek formy fizycznej.

siorprajs napisał:
Do tego strasznie łatwo wciągam się z seriale
Ja też, a niestety oszałamiająco pożerają czas.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wolny czas ? A co to takiego ? :p
A tak na serio to czytam, głównie fantasy co mają w bibliotece, piszę, chociaż bardziej myślę nad książką, sprzątam dom, zajmuję się zwierzętami, marzę i słucham muzyk, oglądam także anime o tematyce fantasy :)
 

DeletedUser

Guest
Prowadzę swoje strony internetowe, gram na komputerze, rozwijam zainteresowania historyczne, polityczne i inne. Oprócz tego spotykam sie z dziewczyną, kolegami, jeżdżę na rowerze (obecnie zepsuty, więc niestety nie mogę ;/) i biegam.
 

DeletedUser10191

Guest
Wolny czas to pojecie względne:). Jak nie pracuje to w pierwszej kolejności biegam, trenuje, potem trochę czytam, głównie Terry Goodkind, Sapkowski i wszelkiego rodzaju książki z uniwersum Star Wars. O oglądaniu seriali nie pisze bo mi wstyd:) że tyle czasu na to poświęcam. Hausa to mógłbym oglądać bez przerwy.
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio w wolnym czasie... uczę się :D Jakoś po rzuceniu studiów nagle naszła mnie ochota na naukę, czego nie odczuwałam przez 90% mojej edukacji :D
 

DeletedUser

Guest
A czy mole książkowe wiedzą już że Sapkowski nową książkę o wiedźminie wydaje 6 listopada!!

O, dzięki za info :) Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie czytałam Wiedźmina, więc to będzie dobra okazja, żeby się zmotywować :D
 
Do góry