Wojsko z wyższej epoki (wiem, że temat był poruszany jednak nie wiem czy czegoś nie zepsułem)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20846
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20846

Guest
Witam wszystkich forumowiczów. Wiem, że można zdobyć jednostki z wyższej epoki robiąc zadania linii głównej, jednak jestem w epoce żelaza. Zadanie linii głównej, które mam aktualnie to "Zaprowadź pokój", czyli "Wznieś budynek kulturowy z rozkwitu średniowiecza lub opracuj technologię, umożliwiającą postawienie budynku kulturowego" i do tej pory nie otrzymałem żadnej jednostki wojskowej z wyższej epoki. Na mapie kampanii właśnie podbiłem ostatni sektor prowincji Moravaria i wysłałem zwiad dalej, czy wystąpił u mnie jakiś błąd przez który nie dostałem wojska tylko inną nagrodę czy muszę jeszcze dalej zajść na mapie kampanii i za podbicie jakiegoś sektora / prowincji dostanę wojsko? Dorzucam screen z zadaniem głównym oraz mapą kampanii. Z góry dziękuje i pozdrawiam Imperator Sheev Palpatine / Darth Sidious - Once more the Sith will rule the galaxy!

EDIT. Dopiero zauważyłem, że została jeszcze jedna prowincja górska do podbicia w rozkwicie więc to może tam dostanę to wojsko, jednak nie mam żadnego zadania z podbiciem prowincji / sektora.
 

Załączniki

  • mapa kampanii.jpg
    mapa kampanii.jpg
    167,1 KB · Wyświetlenia: 20
  • zadanie linii głównej.jpg
    zadanie linii głównej.jpg
    133,4 KB · Wyświetlenia: 20
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ZjemCię

Wójt
Witam wszystkich forumowiczów. Wiem, że można zdobyć jednostki z wyższej epoki robiąc zadania linii głównej, jednak jestem w epoce żelaza. Zadanie linii głównej, które mam aktualnie to "Zaprowadź pokój", czyli "Wznieś budynek kulturowy z rozkwitu średniowiecza lub opracuj technologię, umożliwiającą postawienie budynku kulturowego" i do tej pory nie otrzymałem żadnej jednostki wojskowej z wyższej epoki. Na mapie kampanii właśnie podbiłem ostatni sektor prowincji Moravaria i wysłałem zwiad dalej, czy wystąpił u mnie jakiś błąd przez który nie dostałem wojska tylko inną nagrodę czy muszę jeszcze dalej zajść na mapie kampanii i za podbicie jakiegoś sektora / prowincji dostanę wojsko? Dorzucam screen z zadaniem głównym oraz mapą kampanii. Z góry dziękuje i pozdrawiam Imperator Sheev Palpatine / Darth Sidious - Once more the Sith will rule the galaxy!
W żelazie to chyba z bonusowej jest dodatkowa jednostka (opracuj technologie) i tam dalej i dalej jeszcze kilka zadań z tego co pamiętam są dwie jednostki ciężkie.
 

DeletedUser20846

Guest
W żelazie to chyba z bonusowej jest dodatkowa jednostka (opracuj technologie) i tam dalej i dalej jeszcze kilka zadań z tego co pamiętam są dwie jednostki ciężkie.

Czyli w żelazie nie mam szans liczyć na jednostkę z wyższej epoki? To zadanie wymaga abym wkroczył do wczesnego bo żelazo calusieńkie mam odblokowane. Znajomy z gildii, który na mapie kampanii jest w jesieni dostał dwie jednostki. Niestety nie pamięta za co.
 

DeletedUser20713

Guest
W żelazie można dostać 2 ciężkie za zadanie "podbij sektor lub splądruj jeden budynek" z bonusowej linii zadań związanej z podbojem sektorów górskich pomiędzy epoką żelaza a rozkwitem średniowiecza.
 

DeletedUser20846

Guest
W żelazie można dostać 2 ciężkie za zadanie "podbij sektor lub splądruj jeden budynek" z bonusowej linii zadań związanej z podbojem sektorów górskich pomiędzy epoką żelaza a rozkwitem średniowiecza.

To zadanie pojawia się po tym bonusowym z opracowaniem technologii, o którym wspomniałem wyżej i jest widoczne na screenie z zadaniem? Jeśli tak, no to muszę wejść do wczesnego.Dodałem edit w pierwszym poście, prosiłbym o zapoznanie się z nim. Do moderatorów, jeśli jest to multipost lub nabijanie postów to przepraszam, nie wiem jak dodać nr postu podczas cytowania w edytorze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20846

Guest
Dzięki serdecznie wszystkim za odpowiedzi i pomoc. Temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry