Wlasny hero

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1403
  • Data rozpoczęcia

I jak pomysl??


  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser1403

Guest
Malo widzialem postow z takim pomyslem,ale wydaje sie dobry-ale nie wiem czy wykonalny.
A mianowicie chodzi mi o dodanie bohatera.Bede wspomagal sie gra Heroes ;P
Zacznijmy od tego ze bohater tez zdobywal by lvl po wygranej walce badz tym turnieju pvp i jego maksymalny poziom powinien byc stosunkowo wysoki.
Jego udzial w walce moglby byc bardziej czynny:
-walczyl by podobnie jak kazda jednostka tylko by byl wytrzymalszy silniejszy(Jak w heroes IV)I oczywiscie jako haryzmatyczny krol wladca swojego imperium powinien siedziec na koniu ;D
Jesli taki pomysl byl by mozliwy to bohaterowi swojemu mozna by bylo dawac/zmieniac ekwipunek(skad by go mozna bylo zdobyc pozniej).Rownierz by swoim wojskom dodawal korzysci w postaci jakis okrzykow albo tym podobnych.
-inna mozliwosc to taka ze bohater byl by bardziej bierny.jak w wielu czesciach Heroes'ow
widac by go bylo na polu walki ale nie mozna by go zaatakowac ale rownierz i on by nie atakowal.Gdy nadeszla by jego kolej (tura) podczas bitwy moglby wspomoc jednostki jakims okrzykiem albo cos podobnego.



Po zdobyciu lvl otrzymal by punkty umiejetnosci ktore by mogl rozdac na rozwoj...umiejetnosci :D ktore by byly bierne oraz wymagajace uzycia.Tez by sie dzielily na na korzysci dla roznych jednostek:
-walczace w zwarciu
-strzeleckie
-kawaleria
-altyrelia

Ekwipunek dla naszego bohatera mogli bysmy np:
-za wykonywanie misji(chodz mozliwe ze na to za pozno-chyba ze po becie kazdy by od nowa zaczynal)
-jesli by byla gra od nowa to z walk z przeciwnikami w prowincji( mniej prawdopodobne)
-samemu by sie wytwarzalo z uzyciem zlota i surowcow w ratuszu albo jesli by trzeba bylo to w specjalnym budynku jakims
-lepszy ekwipunek kupywalo by sie na jakims rynku za medale te ktore zdobywa sie z turnieju pvp
-a juz calkiem dobry ekwipunek za diamenty




To tez pomysl mozna go zmieniac przeciez i nie wiem czy wszystkie wazniejsze rzeczy w nim poruszylem.


Ale watpie czy takie cos by bylo brane pod uwage-napewno by sprawilo ze gra by byla lepsza ale to taki gatunek przeciez ktory w ****ej mierze skupia sie na gospodarce a walki sa uproszczone. powinnismy sie cieszyc ze wgl jest chociaz taki model walki a nie jak s westersach online xD(jesli teraz zrobilem reklame to przepraszam).
Mnie wlasnie od setlersow(przepraszam) odciagnelo to ze nie ma takich walk jak tu w Forge of Empires :))


Prosze o wyrozumialosc

Pozdrawiam

Qba11
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wlasny hero

Ja bym się skłaniał do biernego bohatera, aby zbyt nie zachwiać balansem :)
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Wlasny hero

Były juz takie posty i w każdym większość pisała zgodnie ze to nie jest gra z serii Heroes.
Kierunek pomysłu jest ciekawy ale czy ktos może cos dodac od siebie aby to nie był plagiat z innej gry tylko cos zupełnie nowego ?
 
Do góry