[Komunikacja] Własne czaty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18892
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za ?


  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser18892

Guest
Witam

W zasadzie od początku gry jest tak że czaty które się zakłada (np. wewnątrz gildii) nie są traktowane priorytetowo. Za każdym razem jak ktoś coś napiszę np spoza gildii (otrzymujemy przecież zaproszenia do budowy pereł czy ofki sprzedaży towarów) nasz czat spada na dalsze miejsca a po kilku dniach trzeba go szukać za zalewie informacji.
Proponuję aby dodać opcję "przypnij" do czatów które są dla nas ważne tak aby zawsze znajdowały się na najwyższych pozycjach w Centrum wiadomości.

Pozdrawiam
 

DeletedUser19964

Guest
Jestem jak najbardziej za, też mi ostatnio taki problem dawał znać. Tylko proponuję zmienić nazwę wątku na "Przypinanie Wątków w Centrum Wiadomości", żeby było wiadomo o co chodzi ;)
 

DeletedUser17388

Guest
Właśnie wszedłem bo miałem bardzo podobny pomysł napisać. Chodziło mi o zrobienie zakładek w wiadomościach tak żeby były oddzielone wiadomości które chcemy sobie wyszczególnić. Wiadomości które zaznaczymy przeniosą w inną zakładkę lub będzie zakładka na wszystkie wiadomości i kilka na co chcemy i sami je sobie ponazywamy. Miejsca było by spokojnie na 3 zakładki, na przykład: gildia, perły, łańcuszki
Zrobiłem nawet wstępny projekt w paincie jak sobie to wyobrażam:

zakładki wiadomości.png


lub to:

zakładki wiadomości — kopia.png
 
Do góry