Wkurzać się czy nie wkurzać?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Może jestem tu nowa i może jeszcze niewiele wiem o forach zrzeszających graczy, ale tak od kilku dni przeglądam to konkretne forum i się zaczynam zastanawiać, czy ja jakaś przewrażliwiona jestem, czy też to internet wyzwala taką agresję wśród forumowiczów... Większość stara się trzymać poziom dyskusji, zwłaszcza osoby z Teamu FoE, ale z drugiej strony pojawiają się osoby, które reagują atakiem i agresją na najdrobniejszą 'niedogodność' o.O

Podziwiam Team za to, że przekopują się przez tonę postów i starają się utrzymywać jako-taki porządek, zwłaszcza że samej mi się czasami otwiera nóż w kieszeni jak widzę w jednym temacie po raz n-ty to samo pytanie (muszę policzyć do 10 żeby powstrzymać odruch nawrzucania temu komuś)... Ale oczywiście zawsze się znajdzie osoba, której odpowiedzią będzie 'Ty chyba głupi jesteś'.
I sama już nie wiem czy powinnam się wdawać w bezowocne dyskusje z osobami, które się bez powodu wkurzają czy lepiej je ignorować i dawać im się 'panoszyć' po forum...

Powiedzcie mi, czy na każdym forum jest tyle złości i kłótni ? Bo w wielu przypadkach bardzo ciężko mówić o dyskusjach :>

Błagam o trochę zrozumienia dla całkiem nowych graczy, którzy czują się zagubieni w grze i na forum, a z drugiej o minimum wysiłku jakiego wymaga przeszukanie tematu/forum, przeczytanie zasad gry itd... Szkoda psuć sobie nerwów ;)

Pozdrawiam!
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Może jestem tu nowa
Witaj ponownie ;)

i się zaczynam zastanawiać, czy ja jakaś przewrażliwiona jestem, czy też to internet wyzwala taką agresję wśród forumowiczów...
Może jedno i drugie? Heh ;)

Podziwiam Team za to, że przekopują się przez tonę postów i starają się utrzymywać jako-taki porządek
Większość stara się trzymać poziom dyskusji, zwłaszcza osoby z Teamu FoE
Dziękujemy, ja nawet próbuję żartobliwie pisać czasem ale to i tak nie pomaga ;)

ale z drugiej strony pojawiają się osoby, które reagują atakiem i agresją na najdrobniejszą 'niedogodność' o.O
muszę policzyć do 10 żeby powstrzymać odruch nawrzucania temu komuś
Hmm wychodzi że też prawie jesteś taką osobą? Do takich osób w/w podchodzi się z dystansem i na lajcie; nie ma co się wnerwiać.

I sama już nie wiem czy powinnam się wdawać w bezowocne dyskusje z osobami, które się bez powodu wkurzają czy lepiej je ignorować i dawać im się 'panoszyć' po forum...
Zostaw nam te osoby ;)

Powiedzcie mi, czy na każdym forum jest tyle złości i kłótni ? Bo w wielu przypadkach bardzo ciężko mówić o dyskusjach :>
Możesz mi uwieżyć że tak. Chodźby forum ikariam działy dyskusje o wojnach (do każdej oficjalnej wojny daje się temat do dyskusji); w jednym temacie sojuszu w którym jestem tak sobie skakali do gardeł że cieszę się że nie mam tam konta bo pewnie bym im napisał aby dali sobie siana ;)

Wkurzać się czy nie wkurzać?
Nie ma sensu.
 

HuanMing

Książę
Siorprajs, nie wkurzać się :) Trzymać się w grupie trzymających poziom i oddychać głęboko ;) Na forum(ach) jak w życiu, ludzie trafiają się różni.....

Incarnation, też coś nie mam szczęścia i wypadają po 1. Dobrze, że nie pękają przy zbieraniu.
 

DeletedUser8110

Guest
PablooS - chyba powinnam się cieszyć tym 'prawie' prawda ? ;) Zawsze uważałam się za cierpliwą osobę, ale czasami brakuje sił do ludzkości...

Incarnation - wkurzasz się na jajka, ale masz już studnię życzeń :( Zazdroszczę niezmiernie! Ja nie wiem jak Ty to robisz, ale chętnie powkurzam się razem z Tobą ;)

Chyba kupie sobie butle tlenową i będę robić głębokie wdechy za każdym razem jak mi chociaż ciut ciśnienie skoczy :D
Ja rozumiem, że ludzie są różni na forach, ale takie 'kłótliwe' tematy aż ciężko się czyta i strach się w nich wypowiedzieć jakkolwiek, coby czasem nie oberwać o.O
 

DeletedUser

Guest
Wydaję mi się że teraz jest tutaj większy spokój... Kiedyś to się naprawdę 'działo' :)
 
Do góry