Witam

Valar

Szlachcic zagrodowy
Witam jestem nowy chociaż nowy to może złe określenie gdyż grałem w FoE dawno temu jak te gra była w początkach swojego istnienia. Do dawnego konta zapomniałem hasła a email który wtedy miałem usunąłem jakieś pare lat temu. Dlatego założyłem nowe konto i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak gra się rozwinęła ale jestem troche przytłoczony. Jeśli ktoś ma jakieś porady to z chęcią wysłucham.
 
Witam jestem nowy chociaż nowy to może złe określenie gdyż grałem w FoE dawno temu jak te gra była w początkach swojego istnienia. Do dawnego konta zapomniałem hasła a email który wtedy miałem usunąłem jakieś pare lat temu. Dlatego założyłem nowe konto i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak gra się rozwinęła ale jestem troche przytłoczony. Jeśli ktoś ma jakieś porady to z chęcią wysłucham.
1. Jaki świat?
2. Inwestuj posąg zeusa
3. nie inwestuj w delficką
Najlepsze jednostki ep. brązu:
- Włócznik
- Wojownik
Ep. Żelaza:- Legionista, łucznik, balista
Podaj nick i świat w grze
 
Przede wszystkim nie śpiesz się. Jak sam zauważyłeś sporo się zmieniło. Poświęć trochę czasu i uwagi na zapoznanie się z możliwościami gry w najwcześniejszych epokach. A przede wszystkim nie daj się zwieść manii, że walka to jedyna i najskuteczniejsza forma rozwoju miasta!
Dobrej zabawy
 
Do góry