Witam wszystkich - Żniwiarz Smutku

Dzień dobry . Chciałem przywitać się z " forumowiczami " tej gry
Mam 41 latek i interesuję się historią . Zarówno tą z czasów średniowiecza jak i troszeczkę współcześniejszą
W grze jestem od dwóch tygodni i wydaje mi się ciekawa . W miarę możliwości jak i wolnego czasu postaram się zaglądać na forum .... :)
Gram na świecie Cirgard a mój nick to ... Ulryk von Jungingen ;) ... chociaż z Krzyżakami mam niewiele wspólnego ha ha ha ... niestety nick jakiego chciałem użyć do tej gry okazał już się zajęty :p
..... Jeszcze raz serdecznie witam
 

DeletedUser1724

Guest
Witaj :)

Zainteresowanie Historią wziąłeś z racji Twojego zawodu (Nauczyciel - jakoś mi tak przyszło do głowy), czy może czysta ciekawość i zainteresowanie tym co było kiedyś ?? :)
 
... trudne pytanie ale napewno nie z racji wykonywanego zawodu . Jestem pracownikiem fizycznym i raczej można mnie spotkać przy łopacie ;) niż z piórem w ręku .
Odkąd pamiętam to zawsze byłem zwolennikiem literatury i dobrej książki aniżeli filmu a co za tym idzie telewizji . No a tematyka historyczna tak jakoś sama przyszła . Nigdy się nad tym nie zastanawiałem skąd się wzięły u mnie właśnie takie zainteresowania .... po prostu są i tyle :)
 
Do góry