Witam - Eve01 :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13419
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13419

Guest
Witam wszystkich :D Jestem Marek i w FoE gram od około 1,5-2 tygodni (to brzmi jak początek spotkania AA...).
Na tę grę trafiłem z reklam internetowych i nawet mi się spodobała :) Strzeżcie się, bo na froncie pojawił się nowy, niedługo także i potężny, przeciwnik! Zwłaszcza gracze Arvahall :D
Pozdrawiam
 

DeletedUser9

Guest
Witaj Marku :)
To może ja na początku zadam ci 2 krótkie pytanka:)
1. Co skłoniło cię do założenia konta na forum ?
2. Czym zajmujesz się na co dzień ?
 

DeletedUser13419

Guest
Witam ponownie.
Ad. 1 Bez konta na forum to jak bez ręki :) To coś w rodzaju gazety/radia/telewizji ze świata gry. Po prostu chcę być na bieżąco z informacjami :)
Ad. 2 Na co dzień, no cóż... Aktualnie jestem po maturze, zapisałem się na studia zaoczne z prawa i szukam pracy :)
 

Mikekun

Książę
Ad. 2 Na co dzień, no cóż... Aktualnie jestem po maturze, zapisałem się na studia zaoczne z prawa i szukam pracy

No to muszę tobie życzyć powodzenia w szukaniu pracy, w naszym kraju o nią jest bardzo ciężko.

1.Czy poza grami, masz może jeszcze inne zainteresowania ?

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13419

Guest
Poza grami, to interesuję się (w losowej kolejności) alkoholem, kobietami, historią drugiej wojny światowej (z naciskiem na nazizm/III Rzeszę/Hitlera), filmami, serialami, chińskimi bajkami, trochę muzyką : )
 

DeletedUser13419

Guest
Witam :) Otóż nie wiem gdzie była ta reklama, nie pamiętam nawet jej rodzaju :)
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Poza grami, to interesuję się historią drugiej wojny światowej (z naciskiem na nazizm/III Rzeszę/Hitlera)

A działasz może w tym temacie? Zajmuję się rekonstrukcją historyczną wojsk z okresu II Wojny Światowej właśnie, dlatego pytam :) Chociaż działam po przeciwnej stronie ;) W dalekich planach mam jednak zakup niemieckiego munduru wyjściowego, aczkolwiek jeszcze nie zdradzam głośno jakiej formacji. Kto by nie chciał na chwilę zamienić się w Helgę :haha:

Aha... cześć (;
 

DeletedUser13419

Guest
Niestety, bardziej zajmuję się czytaniem :D Obecnie jestem w trakcie lektury Wojna Hitlera autorstwa Davida Irvinga, ale na razie nie mam warunków do czytania książki :D No i witam : )
 

DeletedUser13419

Guest
Powiedzmy sobie szczerze, że absolutny spokój. Przynajmniej ja. A tego na razie w domu nie posiadam, z powodów remontu :p
 

DeletedUser8110

Guest
Jestem Marek i w FoE gram od około 1,5-2 tygodni (to brzmi jak początek spotkania AA...).
Jestem Ania, anonimową graczką jestem już od ponad roku, wcześniej grałam jawnie :p

Jak prawo i Katowice, to może Uniwersytet Śląski ? :D
 

DeletedUser3876

Guest
Witam wszystkich :D Jestem Marek i w FoE gram od około 1,5-2 tygodni (to brzmi jak początek spotkania AA...).
Na tę grę trafiłem z reklam internetowych i nawet mi się spodobała :) Strzeżcie się, bo na froncie pojawił się nowy, niedługo także i potężny, przeciwnik! Zwłaszcza gracze Arvahall :D
Pozdrawiam

Witam. Mam na imię Paweł i jestem sexoholikiem :haha:

Też gram na A, na lajcie, zapraszam do odwiedzin ;)
(Nick taki jak na forum).
 

DeletedUser13419

Guest
Oczywiście, że Uniwersytet Śląski droga Aniu :) Nie ma innej opcji.
@Szczupak1987 a graczy ze ścisłego TOP odwiedzam od czasu do czasu :]
Miło Was poznać!
 

DeletedUser8110

Guest
Mam przyjaciela, który robi doktorat z prawa na USiu :D Może będzie kiedyś prowadził z Tobą zajęcia... ;)
 
Do góry