Witajcie (winteriscoming.)

  • Rozpoczynający wątek winteriscoming.
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć, dopiero zaczęłam grę więc chyba należy się przedstawić. Moje imię brzmi Magdalena i jestem studentką pierwszego roku na UKW na kierunku matematyka. :)

Nie lubię opowiadać o sobie bo wtedy nie wiem co napisać, więc na ewentualne pytania odpowiem.

Cześć! :D
 

DeletedUser15643

Guest
cześć!

na UKW matematyka jest taka sama, jak na innych U.? :D
 

DeletedUser

Guest
Na UKW jest specjalny wydział matematyka i ogólnie ta uczelnia słynie z tego, że jest tam niezły poziom jeśli chodzi o ten kierunek. Nie wiem jak jest na innych uczelniach :D może kiedyś sprawdzę!
 

DeletedUser15643

Guest
sorry, moja wina, pomyliłem UKW z UKSW :haha:

a Bydgoszcz ostatnio wyładniała, córa kończy tam CM UMK :)
 

DeletedUser

Guest
Bydgoszcz to bardzo ładne miasto, tylko że niewielu potrafi docenić. Większość widzi tylko brzydkie uliczki a ja widzę w nich historię a zarazem piękno minionych lat. :D
 

DeletedUser15643

Guest
wiesz, ja 6 lat mieszkałem w Toruniu (kończyłem UMK, tyle że nie matematykę a fizykę), więc wtedy niekoniecznie przepadało się za "tyfusami" :haha:
 

DeletedUser

Guest
W Toruniu podoba mi się tylko Stare Miasto, te brukowane uliczki <3
 

DeletedUser15643

Guest
owszem, ale klimat też jest tam niepowtarzalny...
a może był... ostatnio przejeżdżałem przez Toruń to strasznie się zmienił, "wynowocześniał" :/

za to z nowoczesnością Bydgoszczy do twarzy :)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem fanką starych czasów i żałuję, że nie urodziłam się w czasach średniowiecza, mimo że wiem jakie były tam warunki itp. :D
 

DeletedUser15643

Guest
znaczy nie przepadasz za myciem się, bo wiesz jak to wtedy było z higieną...
gdy patrzę na filmy, w których te wylaszczone dziewoje całują się z przystojnymi rycerzykami... jak to się ma do rzeczywistości? :D
 

DeletedUser

Guest
hah, wiem jak było. Raczej chodziło mi o to, że średniowiecze miało swój klimat, wojny, rycerze na koniach w zbrojach, zamki. Bosz, chciałabym mieszkać w zamku. :x
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witam na forum.
Czym się interesujesz, prócz starymi czasami i matematyką (swoją drogą piękny przedmiot, chociaż mój poziom to technikum, a jak widzę tę resztę, co się później uczy na studiach, to aż mnie to przeraża; i nie wiem czy bym to ogarnął :D)?
Jakieś hobby? :p
znaczy nie przepadasz za myciem się
Padłem! Dobre :D
 

DeletedUser12062

Guest
hah, wiem jak było. Raczej chodziło mi o to, że średniowiecze miało swój klimat, wojny, rycerze na koniach w zbrojach, zamki. Bosz, chciałabym mieszkać w zamku. :x

Podobno we Francji można okazyjnie (dość tanio) nabyć sobie zamek :D. Ale ogólnie pasję podzielam całym sercem (z wyłączeniem braku porządnych łazienek :D) ;).

Witaj ;). Pozwoliłem sobie dodać Twój nick do tematu, zgodnie z Zasadami tego działu ;).
 

DeletedUser3220

Guest
Ja jestem fanką starych czasów i żałuję, że nie urodziłam się w czasach średniowiecza, mimo że wiem jakie były tam warunki itp. :D
Siedziałam parę lat w drużynie wojów, odtwarzaliśmy 9-11 wiek słowian i wikingów ;) To są przeżycie nie do zapomnienia :)
 

DeletedUser

Guest
Witam na forum.
Czym się interesujesz, prócz starymi czasami i matematyką (swoją drogą piękny przedmiot, chociaż mój poziom to technikum, a jak widzę tę resztę, co się później uczy na studiach, to aż mnie to przeraża; i nie wiem czy bym to ogarnął :D)?
Jakieś hobby? :p

Padłem! Dobre :D

Oprócz tego interesuje się zjawiskami nadprzyrodzonymi, tym co robią moi sąsiedzi (żarcik :p), trochę pociąga mnie też filozofia jakby się tak głębiej zastanowić. :D
W wolnym czasie lubię usiąść z dobrą książką i kubkiem herbaty pod kocykiem, pojeździć konno (<3), wyjść na spacer, na rower.

Zamki są cudowne.. ale mówie oczywiście o takim prawdziwym zamku, dużym. Może dlatego uwielbiam oglądać np Gre o Tron czy Przygody Merlina bo to tamte czasy są. :3
 
Do góry