Wirtualna Przyszłość część 3 - dyskusja

DomLuk

Wójt
Wyprawy też działają elegancka perła tylko jedno te łotry to nie porozumienie na 10 poziomów dostałem:
320 pr, 50 towaru, 3x po 5 łotrów
 

DeletedUser18226

Guest
Jakie towary i po ile potrzeba do postawienia Himeji ? :)
 

DeletedUser19741

Guest
Czy jest gdzieś lista nagród z tej perły? Bo jak przewaga pakietów motywacji i szrotu to nieopłacalne kompletnie ;p
 

DeletedUser

Guest
zajmujecie sie jakimis epokami i innymi rzeczami a jest tyle innych rzczy do zrobienia:

- zmniejszenie ilosci zbednych kliknieć o przynajmniej 90% (co i gdzie mozna zaoszczedzic bylo na forum juz po 3 razy pisane przezemnie i kilka przez innych graczy.

-kupowanie pr za kase - z 5 pomyslow na forum
- ladowanie pr w perly - tez miliard pomyslow
- automatyczna motywka wszytkich na raz - pomysl w perelkach siedzi juz poonad rok i wciaz nic, malo tego ta reczna motywka jest bezwartosciowa po stronie klikajacego te marne 1 plan na X klikniec i te 330 kasy to jak ziarenko piasku na pustyni wielko sci jupitera


dodaliscie kolejna mape... po raz kolejny daremne bezwartosciowe nagrody za zdobycie mapy (za wyjatkiem diaxow i rozszerzenia) ale te ilosci jakie dajecie w kasie / surce / medalach etc sa jak ziarnko piasku na pustyni wielkosci 10 jupiterow - 0 efektu,0 czegolowiek, te nagrody nic nie wnosza a tylko trzeba zrobic kolejny klik by sie tgo pozbyc z widoku....
juz bym wolal mape bez nagrod tylko diaxy w ktorejs prowincji i rozszerzenie
 

Fatherland

Książę
jak statysktyki ? dalej po 60 lvl jest 9x walk premiowaych az do 80'tego ktoregos ? bo nie wiem czy dalej budowac...
 

ZjemCię

Wójt
Czyli tak raczej słabo z opłacalnością powyżej 60 lvl. Szkoda bo jednak na 10-12 X 50% przy 80 to bym się skusił/
 

DeletedUser17535

Guest
Po czym poznam ze dostalem nagrode z zamku?
Też mam takie pytanie. Mam już to na 9 poziomie, a pojawiły się tylko 2x po 5 łotrów. I pytanie: inne nagrody się nie pojawiają, czy zwyczajnie mam pecha? Jeśli to drugie, to perła niewarta budowy, bo oficjalne statystyki swoje, a praktyka co innego.
 

DomLuk

Wójt
Pr idą w pasek a reszta nagród (łotry,towary) na środku ekranu pokazuje się okienko co wygrałeś i ile.

A jeśli chodzi o opłacalność to jest tak samo jak z BG na niskim poziomie nie jest korzystna. Trzeba zrobić do pewnego poziomu i zapomnieć o budowaniu tej perły, czyli do 58 poziomu jest 45.84% x9 a różnica miedzy 58 a 80 poziomem jest tylko 3 %.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20584

Guest
Ja nie mam żadnego nowego wyzwania. Od którego poziomu pojawi się Wirtualna Przyszłość?
 

herde

Baron
Ja się pytam jeszcze raz: Czemu w wirtualnej przyszłości nie ma 24-godzinnych domków?
Oraz: Czemu mnich jest tak słabą jednostką? To już węgorz jest lepszy.
 

Borisel

Hrabia
Przeciez było jasne że jednostki lekkie - mam na myśli mnichy , ninje bez wsparcia ciężkich maszyn są lipne . Węgorz jest maszyną więc nie dziwne że jest mocniejsza od niektórych jednostek wirtualnych składających się głównie z piechociarzy .

To tak jakby strzelać z pistoletu w stronę czołgu jak w końcówce filmu "Szeregowiec Ryan"
 

DomLuk

Wójt
Herde kto stawia domki w Wirtualnej jak perły dają ludność, a monety dostajemy w budynkach eventowych i św itd.
Czyli odpowiedz jest prosta jak nikt nie stawia to po co dawać.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czyli odpowiedz jest prosta jak nikt nie stawia to po co dawać.
Jestem bardzo ciekawy, ilu graczy w skali całego świata, czyli na wszystkich serwerach wszystkich wersji językowych postawi ten nowy budynek kultury.

A_ANIM_VirtualFuture_Culture4Resize.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Herde kto stawia domki w Wirtualnej jak perły dają ludność, a monety dostajemy w budynkach eventowych i św itd.
Czyli odpowiedz jest prosta jak nikt nie stawia to po co dawać.

Zgadza się, uważam, że twórcy w ogóle niepotrzebnie dodają nowe domki z każdą nową epoką skoro i tak one w rozsądnie zaplanowanym mieście nie zostaną umiejscowione. Perły i budynki eventowe w zupełności je zastępują.
 
Do góry