Wirtualna Przyszłość część 1 - dyskusja

kasia2389

Arcyksiążę
Taką umiejętność ma każda jednostka w tej grze. Nie jest to aby jakiś babol, który będzie poprawiony?
No nie każda, bo normalna jednostka odpowiada tylko na pierwszy atak.
W czasie walki samuraj raz mi nie odpowiedział na atak. A łotr po przemianie też nie odpowiada na atak (oczywiście atakujący stał obok łotra), a p-lotka odpowiada zawsze..
Ale zdecydowanie jednostka do poprawy bo inaczej będzie bezużyteczna.
 

herde

Baron
No nie każda, bo normalna jednostka odpowiada tylko na pierwszy atak.
W czasie walki samuraj raz mi nie odpowiedział na atak. A łotr po przemianie też nie odpowiada na atak (oczywiście atakujący stał obok łotra), a p-lotka odpowiada zawsze..
Ale zdecydowanie jednostka do poprawy bo inaczej będzie bezużyteczna.
No właśnie nikt nie będzie stykowo samuraja atakował, nawet komp nie jest taki głupi ;) Jeśli się zdarzy, to będą to pojedyncze na walkę przypadki, zatem niczym ta umiejętność nie będzie odróżniać samuraja od innych (prawie wszystkich) jednostek.
 

bartekmod

Książę
nawet komp nie jest taki głupi ;)

tu byś się zdziwił jak często mając zasięg większy niż 1, komp podchodzi w sąsiedztwo jednostki... specjalnie przyglądałem się walkom na automacie bo chciałem ustalić skąd tak duże i częste rany moich jednostek... właśnie stąd

ujednolićcie trochę okienka zadań powtarzalnych, bo teraz połowa ma 2 paski postępu, a połowa jeden i przycisk "przerwij" jest w różnych miejscach nie można hurtowo go wciskać tylko trzeba myszką gonić....
wcześniej było fajnie, jak jedno zadanie miało inny rozmiar i zbędne zadania powtarzalne ustawiło się przed nim, a te do robionia po nim, wtedy można było znakomicie klikać przerwij na wszystkie zbędne i gra automatycznie przystopowywała nas przed istotnym zadaniem... teraz to zabawa myszką góra-dół, góra-dół... ehhh
to są właśnie te detale czy odbiór gry jest pozytywny, czy negatywny - niby nic a wygoda gry spadła drastycznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

schwimmen

Wójt
Ooo teraz zauważyłem że, produkcję towarów z wirtualnej przyszłości nie zwiększają zasoby z postępowej(a powinny według kolejności) lecz z wczesnego średniowiecza. Ktoś wie czemu tak?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zastanawiam się po jakiego grzyba nasi wspaniali programiści wpadli na genialny pomysł utrudnienia nam gry, wprowadzając w zadaniu z zapłatą monet i zaopatrzenia (Przyjęcie urodzinowe) przyciski z mieszkami, we wszystkich epokach nie ma tych przycisków a w wirtualnej są, co więcej mieszek od monet nie chce się zaznaczyć na stałe, za każdym razem trzeba potwierdzać.

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

To PARANOJA

Uważają, że gracze w wirtualnej są nagle głupsi, i będą niechcący robić to zadanie (a niechcący to wiecie co można zrobić dziewce w czworakach). Przez wszystkie epoki gracze dają radę a w wirtualnej trzeba im podać pomocną dłoń.



Do adminów prośba proszę to przekazać komu trzeba aby to zmienili natychmiast albo jeszcze szybciej.
 

DeletedUser18754

Guest
W oceanie też je miałam, więc chyba powinny być w każdej epoce. U mnie jest na stałe, więc może masz jakiś błąd.
 

kasia2389

Arcyksiążę
W sumie po dłuższym używaniu mogę stwierdzić, że nie jest źle, już tak nie korci by robić za każdym razem to zadanie.

A ponadto:
  • Opcja "Nie pokazuj ponownie" dla zadań wymagających zapłacenia monet nie zawsze zapisywała się poprawnie, jeśli Gracz miał zbyt dużo monet. Po aktualizacji nie powinno to już występować.
 

DeletedUser20269

Guest
No jakby nie mogli posiedzieć trochę dłużej i dać całą epokę od razu i zachować bilansu jednostek (5 zwykłych+czempion).
 

DeletedUser2383

Guest
No jakby nie mogli posiedzieć trochę dłużej i dać całą epokę od razu i zachować bilansu jednostek (5 zwykłych+czempion).


5 jednostek po pewnym czasie staje się nudne. Mam nadzieję, że w przyszłości znajdzie zastosowanie poniższy schemat :
2503_papier-kamien-nozyce-wersja.jpg
 
Do góry