Wiosna 2021 - komentarze

Azulena

Baron
Ja też bardzo nie lubię eventu za eventem. Tak, tak, nikt mi nie każe, nie zmusza, itd. :p
Ale są nagrody, które bym chciała mieć, niekoniecznie nagrody główne, a inne rzeczy, których mi brakuje, np. plany do Obserwatorium.

A w evencie wiosennym jest jedna rzecz, która mi się bardzo podoba. Wiśnie.. :)
Wisnia4.jpg
 

chudya

Hrabia
Kończąc wszystkie zadania i logując się codziennie oraz wykonując skoki tylko na złote i srebrne origami spokojnie zdobędziesz młyn 7 poziomu.

Problem jest tylko taki że bez wydawania diaxów to raczej młynka na max 9 levelu nie zdobędzie się (no chyba że czeresienki będą obradzały w mieście jak szalone). Wkurzają mnie częste eventy. 2 tygodnie przerwy od ostatniego eventu i znowu kolejny event trwający 3 tygodnie. Porażka. Na dodatek nie można sobie zrobić przerwy na "święta" bo przecież trzeba się logować codziennie aby mieć jakiekolwiek szanse na max nagrodę główna.
Mam tylko nadzieję że w końcu zostanie uchwalona ustawa która zmusi takie firmy jak Inno aby nie uzależniały ludzi od gier które tworzą, bo to co teraz się dzieje to niczym nie różni się od uzależniania od narkotyków. Różnica jest tylko taka że narkotyki są nielegalne a uzależniające gry jeszcze są legalne.
Aż nie do wiary, że takie bzdety można napisać :(
 

anaconda8

Baron
Dzisiaj miałam trzy czereśnie, w sumie 200 lampionów. Miło. Szkoda że kwitnące drzewka wiśniowe/czereśniowe nie są dostępne jako stały element dekoracji. Nawet w opcji premium (za diaxy).
 

mastika

Wicehrabia
Dzisiaj miałam trzy czereśnie, w sumie 200 lampionów. Miło. Szkoda że kwitnące drzewka wiśniowe/czereśniowe nie są dostępne jako stały element dekoracji. Nawet w opcji premium (za diaxy).
We współczesności pojawia się dekoracja Kwitnąca wiśnia, nie jest tak okazała jak te eventowe, ale jeśli dobrze je skombinujesz z Mostem, Świątynią Shinto, nagrodą za ten event i zestawem ogrodu japońskiego oraz Pagodą, to ta przysłowiowa Druga Japonia zagości w Twoim mieście :)
 
Ostatnia edycja:

Arisei

Baron
mlyn badziew do handlarza... kazdy budynek nie dajacy bonusu armii atakujacej to raczej do handlarza!

btw. probowal ktos przetrzymac skrzynke eventowa z poprzedniego eventu bez otwierania do nastepnego? w evencie archeo budynek super i jakby przypadkiem sie dalo ze skrzyni eventowej zamiast teraz dostac zestaw mlynu to za jakis czas zestaw ferris wheel byloby super xD
 

anaconda8

Baron
We współczesności pojawia się dekoracja Kwitnąca wiśnia, nie jest tak okazała jak te eventowe, ale jeśli dobrze je skombinujesz z Mostem, Świątynią Shinto, nagrodą za ten event i zestawem ogrodu japońskiego oraz Pagodą, to ta przysłowiowa Druga Japonia zagości w Twoim mieście :)
Jeszcze tylko muszę zadbać o rozszerzenia terenu na to wszystko ale brzmi super. :):p
 
Słuchajcie ! Po kilku dniach gorliwych wyczekiwań wreszcie wyrosło u mnie piękne drzewko wiśniowe. Dostałem 3 lampiony (TRZY) Jaki ja byłem szczęśliwy ! Czekałem całą zimę na ten event i gdy przyszła wiosna, bach ! i wyrosło. To nic, że stanowi to ok 0,0004 puli punktów, ważne, że drzewko obrodziło nadspodziewanie obficie ! Ale najważniejsze jest to, ze moja babcia też się ucieszyła. Upiekła mi pyszne ciasto w nagrodę za cierpiliwość i że jej pierwszej o tym powiedziałem. Podejrzewam, że powiedziała też dziadkowi - ten, choć nie dał po sobie poznać, jestem pewien, cieszył się w duchu.
Na dodatek mojemu bratu też wyrosło, ale wiem, że jego dziewczyna poszła po prośbie do proboszcza, więc dostał 5 lampionów. Zazdroszczę im.

Dziś, dumnie, jestem o ćwierć nanometra bliżej wygrania głównej nagrody.
Dziękuję, InnoGames! Niech RNGesus Wam błogosławi (wstawiennictwo biskupa może się też przydać).
 

Borisel

Hrabia
Czy ktoś z bety może podpowiedzieć - czy będą w nagrodach dnia ulepszenia / wieże wartownika ? Te z obroną dla armii ofensywnej

We współczesności pojawia się dekoracja Kwitnąca wiśnia, nie jest tak okazała jak te eventowe, ale jeśli dobrze je skombinujesz z Mostem, Świątynią Shinto, nagrodą za ten event i zestawem ogrodu japońskiego oraz Pagodą, to ta przysłowiowa Druga Japonia zagości w Twoim mieście :)
U mnie w mieście jest osiedle z japońskimi motywami ( jeszcze w epoce wirtualnej będziesz mieć sosny japońskie) - dołożyłem jeszcze nawet Zamek Himeji ;)
 

mastika

Wicehrabia
Czy ktoś z bety może podpowiedzieć - czy będą w nagrodach dnia ulepszenia / wieże wartownika ? Te z obroną dla armii ofensywnej
Kolejność oczywiście inna, ale tak, będzie
1. Zestaw ubiegłorocznego mostu
2. Upgrade Posterunku wartownika
3. Zestaw galerii sław
4. Świątynia wiedzy
5. Medale
6. Kryjówka łotrów
7. Studnia życzeń
8. Zestaw japoński/ wiosenny
9. Posterunek wartownika
10. Zestaw Pagody
11. Zmniejszarka studni życzeń
12. Wieża taktyka
13. Zestaw japoński/ wiosenny
14. Świątynia wiedz
15. Zestaw Pagody
16. Upgrade wieży taktyka
17. Studnia życzeń
18. Zestaw ubiegłorocznego mostu
19. Masowe przyspieszenie produkcji o 6h
20. Zmniejszarka kryjówki łotrów
21. Zestaw do renowacji
22. Przechowaj budynek

A widziałem screena, widziałem. Imponująco to wygląda :) Ja na razie zestawiłem Shinto z Mostem, kombinuję jak tam jeszcze Pagodę upchnąć i będzie cacy :)
 
Ostatnia edycja:

Neit

Szlachcic zagrodowy
mlyn badziew do handlarza... kazdy budynek nie dajacy bonusu armii atakujacej to raczej do handlarza!

btw. probowal ktos przetrzymac skrzynke eventowa z poprzedniego eventu bez otwierania do nastepnego? w evencie archeo budynek super i jakby przypadkiem sie dalo ze skrzyni eventowej zamiast teraz dostac zestaw mlynu to za jakis czas zestaw ferris wheel byloby super xD
Jak nie otworzysz skrzynki, to zostaje w inwentarzu, ale zawartość się nie zmieni. To tak samo, jak pakiety nagród za osiągnięcie jakiejś ligi na koniec eventu.
 
Do góry