Win 10 bezpłatnie?

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Hej wyskoczyło mi okienko do rezerwacji win 10 bezpłatnie... Ktoś się orientuje w tym temacie?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak, po to mi forum żebym używała innego forum... Pytając o rady oczekuje linków do wiki!
Dzięki :?
 

DeletedUser

Guest
właściwie o co ty pytasz ? :

A coś dostałam , nie wiem co ?
B czy ktoś to czytał
C czy ktoś to czytał i rozumie (pomocy;) )
D żadna z powyższych
 

DeletedUser4428

Guest
Koleżanka pyta, czy jest to naprawdę bezpłatne i czy działa ;)
Mam nadzieję, że dobrze to rozumiem :)
 

DeletedUser3220

Guest
To taka moja mała prośba, jak ktoś wie, niech odpowie - pomoże.
Jak ktoś nie wie, to niech sobie daruje komentarze, po co to potem sprzątać :)
I wracamy do tematu, dziękuję za uwagę ^^
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Koleżanka pyta, czy jest to naprawdę bezpłatne i czy działa ;)
Mam nadzieję, że dobrze to rozumiem :)

Tak, i czy wy też dostaliście, czy wysyłać zgłoszenie, porozmawiać o tym.
Co na wiki i forach piszą wiem, ale tutaj takiego tematu nie ma, do tego był win 10 w testach ktoś go tu na forum nawet testował.

- - - Zaktualizowano - - -

Chodziło o rzeczową odpowiedź, a nie linkowanie innych stron, które można w Google znaleźć w kilka sekund...

Natalia - a gdzie Ci to wyskoczyło? :p Bo mi nic się nigdzie nie pojawiło. A o 10 słyszałem, że podobno ma być darmowy, ale nie dla wszystkich, chyba tylko dla użytkowników 7 i wyższych wersji o ile się nie mylę? :\

Obok głośności ^^
Nawet w tym co mi wyskoczyło jest wszystko opisane ale nie o to chodzi...
Dostał ktoś jeszcze? Cóż ja wyjątkowa jestem? Może zazdrość yaklii jakaś tobie przemawia, jeżeli w dyskusji, w forum, które wieje nudą robisz problemy... Ja nie chce linku zresztą je przeczytałam. Chce relacji dialogu itd. Proszę idź stąd jak nie potrafisz.


Siorp jak sprzątasz to pisz mi pw bo mi potem posty świrują!
 
Ostatnia edycja:

Hikari36

Polonista
Polonista
Tak, jesteś wyjątkowa, bo ja patrzę i nic mi nie wyskakuje :p Albo to tylko dla określonych systemów dodali, kto wie...
 

Atli

Hrabia
Dostałem, inni też. IMO (bo nie sprawdzałem) powiadomienie otrzymuje każdy posiadacz legalnego Windows 7/8.
P.S. Była prośba o zaprzestanie personalnych wycieczek? Była....
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Żadnych osobistości, jak pisałam post to było przed nim wiele innych i potem je ściągnęło w jeden.
Już usunęłam wiadomości ^^

Chyli 10 krąży po użytkownikach 7, 8, 8.1 oryginalnych ma wejść jakoś w wakacje jak dobrze pójdzie, będziecie zmieniać system?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jak czytałem to widziałem, że ma być 29 lipca wypuszczone :p

I dzięki, to mój wyższy post proszę skasować ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
b15fff8ce26b5ce3gen.jpg


Takie coś, jak klikniesz na to "okienko" win, którego nie było wcześniej wyskakuje to okno.
 

DeletedUser14459

Guest
Osobiście o tym poczytałem i mam mieszane myśli co do tego :) Wiecie gdzie tkwi haczyk? W kilku drobnych (moim zdaniem najważniejszych) szczegółach.
Po pierwsze póki co posiadacze Windows 7 i 8.1 mogą dostawać takie komunikaty.
Po drugie system zaktualizuje się po 29 lipca. Ten kto ma wersję 32 bit dostanie update do 32 bit a ten kto ma 64 bit to do Win 10 64-bitowego.
Po trzecie jest to jednorazowy UPDATE, czyli... jeśli padnie wam system, wymienicie jakikolwiek podzespół to nie będziecie mogli zrobić reinstalacji Win 10.
No chyba, że zakupicie sobie oryginalną wersję na DVD. W tym tkwi cały magiczny urok i haczyk marketingowy. Jednym słowem Microsoft do nasz wszystkich krzyczy:
- "Chcecie to macie oryginalnego triala Windowsa 10, ale tylko do czasu aż nie padnie wam komputer i będzie wymagana reinstalacja systemu. A potem tylko $$$$$" :)
 

Atli

Hrabia
Wystarczy zrobić obraz partycji lub nie aktualizować systemu. Może jako społeczeństwo przestańmy się w końcu wszędzie doszukiwać dziury w całym? Każą płacić źle. Dają za darmo też źle...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja mam takie pytanie, tą propozycje dostają ci z oryginalnym systemem tyko? Czy piraty też?
Bo ciekawa jestem czy oni wiedza kto ma oryginalny ;)
 

DeletedUser3

Guest
LuBoy napisał:
Po trzecie jest to jednorazowy UPDATE, czyli... jeśli padnie wam system, wymienicie jakikolwiek podzespół to nie będziecie mogli zrobić reinstalacji Win 10.
No chyba, że zakupicie sobie oryginalną wersję na DVD. W tym tkwi cały magiczny urok i haczyk marketingowy. Jednym słowem Microsoft do nasz wszystkich krzyczy:
- "Chcecie to macie oryginalnego triala Windowsa 10, ale tylko do czasu aż nie padnie wam komputer i będzie wymagana reinstalacja systemu. A potem tylko $$$$$" :)

Właśnie wydaje mi się, że licencja jest przypisana na stałe, więc taki problem nie grozi.
Ale mogę się naturalnie mylić.

Natalia napisał:
A ja mam takie pytanie, tą propozycje dostają ci z oryginalnym systemem tyko? Czy piraty też?
Bo ciekawa jestem czy oni wiedza kto ma oryginalny
Wszyscy, co nie znaczy, że update z pirata Win7 do Win10 spowoduje nagłą legalizację systemu. Wciąż będzie to system nielegalny, pozbawiony wsparcia technicznego i aktualizacji.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak dobrze wyczytałam trzeba będzie podać kod win przy aktualizacji więc jakaś weryfikacja będzie :)

Ja sie ciesze że tą opcje dostałam, mój lapek powoli kona mam zamiar zakupić pc taki "porządny" wstrzymuje się również ze względu na win 10. A tak przetestuje sobie na lapku czy chce ten system w razie "w" mam recovery, nowy pc jak się 10 nie sprawdzi dla mnie to dalej z 7... Niestety nie trawie 8 i 9 (8.1) do tego stopnia że będę się 7 trzymać puki nie wyjdzie coś sprawnego :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Windows mi wszystko sam praktycznie robi a ja czasem użyje 3 polecanych programików i mu pomogę, na 2 lata mi wystarcza format. W linuxie jak się kiedyś bawiłam wymagało to więcej wkładu własnego.
A na takie ubuntu to wszystkie programy są jak win czy odpowiedniki?

- - - Zaktualizowano - - -

Jak dobrze przeczytałam ma inne programy, tu pojawia się wątek lenistwa również, musiała bym zapoznać się pierw jakie sa najlepsze, potem je zorganizować, dalej sie ich nauczyć... Nauczyć sie nowego interfejsu. Lenistwo ^^

Ja to tęsknie za "dawnymi" czasami jak się odpalało głupią gre z płytki i po 10 min można było grać, programy były proste posiadały 3 przyciski ^^
Teraz to wszystko mimo ze ma płytkę to pobiera z internetu, na koniec wyskakuje często problem i sajonara pliki, potem wymaga do grania logowania się przez jakąś "witrynę" nie masz neta, nie grasz mimo ze gra jest single player, nie obejdzie się bez reklam, i piętnastu kliknięć 3 haseł żeby się dowiedzieć że serwer zajęty... Oczywiście to wszystko możesz połączyć z FB i inne takie! Czekam aż dodadzą do opcji łączenia konta z lodówką, pralką, zmywarką i najważniejsze toaletą, tak żeby człowiek nie musiał się stresować że zajęta, a od razu programik wyśle fotki na fejsa no bo przecież osiągniecie dnia nowy poziom w grze!

Robie się zrzędliwa...
 
Ostatnia edycja:
Do góry