[Poradnik do gry] Wildlife Event - Minigra - moja strategia myslenia podczas 12 przykladowych minigier.

Selfir

Szlachcic
Minigra w Wildlife Evencie dostarcza sporo skrajnych emocji. Kazda gra jest inna jednak wieloma z nich rzadza podobne schematy. Postaralem sie na 12 przykladowych minigrach pokazac rozne sytuacje i sposob postepowania. Pojawily sie tez male bledy, ktore moga stanowic moim zdaniem niezly material i dowod na to, ze podczas minigry i egzekwowania planu nalezy byc skoncentrowanym na kluczowych klockach. W innym przypadku mozna o czyms zapomniec i popsuc uklad. Grajac w podobny sposob jak zaprezentowalem na swiatach pobocznych juz kilkanascie dni przed koncem eventu mam pewnosc ze zdobede lvl max glowny budynek (bo brakuje tylko 1 ulepszenia). Nie mialem takze eventowych pudel niespodzianek. Na swiecie glownym jesli ktos ma diamenty moze calkiem latwo pokusic sie o 2 budynki max lvl. Osobiscie nie mam jednak pewnosci czy mi sie to uda. Zycze powodzenia i przyjemnych mapek ;) Filmik ponizej zamiescilem na moim kanale youtube Selfir123:

 
Do góry