Wildlife 2022 - komentarze

Auraya

Hrabia
o ile formy tego eventu i planszy wręcz nienawidzę, to na pierwszy rzut oka sporo pozytywów: skrócony czas trwania, budynek specjalny, estetyka, hotel dla insektów
 

mastika

Wicehrabia
Może ewentualnie poprawcie opis tego budynku głównego, na 9 poziomie ponoć (według oficjalnych ogłoszeń na zagramanicznych forach, nie na fandomie) daje 10 PR, a nie 5 jak w ogłoszeniu ;)
 

Borisel

Hrabia
Mhm - już widzę jak zarąbiście działa ten event - klikam w te 3 klocki i nic się nie dzieje . Muszę odświeżać grę by cokolwiek zadziałało w tym evencie .
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Niestety zgadzam się. Jeśli to tak ma działać (i to w wersji przeglądarkowej!), to lepiej wcale. Nie wspomnę o przekombinowanym systemie tego eventu. Tu potrzebna jest "nowość", a nie odgrzewany kotlet, gdzie dodano posypkę i odwrócono na drugą stronę.
 

Gandalf Szary

Szlachcic zagrodowy
Narzekanie tak jak i w poprzednim roku heh, klasyka. Osobiście event oceniam 10/10 (subiektywnie go uwielbiam) o dziwo nawet ciut lepszy niż wtedy, tak, mimo że to dopiero pierwszy dzień. Nagrody ścisła topka, warte poświęconego czasu... w przeciwieństwie do wielu innych eventów, które czasami nawet nie są średnie, ale też są potrzebne. Tym razem odwrotnie, ze względu na nagrodę dnia, bardziej skupiałem się na skrzyniach niż na łapkach, nimi będę się martwił później. Nagród wpadło w ilości zdecydowanie satysfakcjonującej, choć był rozstrzał pomiędzy światami, monety wydawane głównie na młotki lub dodatkowe ruchy w szczególnych okolicznościach ;) Chyba nie wpadało dużo śmiecia do inwentarza, może fiolki jedynie a tak to nawet przydatne rzeczy i to nawet nie mało co też na plus, ze znajdziek jakieś monety, bilety lecą.
Reszta eventu to głównie odcinanie kuponów już, mimo że jeszcze będzie co zdobywać, to pełen luz, nagroda główna wpadnie to fajnie, nie wpadnie też git, będzie mniejszy dylemat z przebudową miasta. Nie zapraszam do dyskusji :p
 

anaconda8

Baron
Dzisiaj już wszystko działa znacznie lepiej niż w pierwszym dniu bo faktycznie było nieprzyjemnie - ciągłe odświeżanie, brak informacji co właściwie się wygrało przy zejściu skrzynki itd. Fajne to Animal Crossing, będzie mi pasować do Góry Orła ;p. Wiatraczka Gentianny nie postawiłam więc miejsce się też znajdzie.
 

ucel

Baron
Dwa dni i juz jest kompletny rezerwat gorski :). I to bez zadnego wydanego diamentu.
Na co wydawac monety? Warto kupic pakiet bonusow, czy lepiej zostawic sobie je na mlotki?
 

Borisel

Hrabia
Ktoś sprawdził ile za monety można kupić największy pakiet narzędzi ? Bo mam wrażenie , że chyba na 1 wystarczy .
 

mastika

Wicehrabia
@Borisel , największa paka leci za 1220 monet, do zebrania jest około 1000 - 1050 (3,14 razy oko), plus ewentualnie coś tam ze znajdziek wpadnie. Tak mi wychodzi, że bez diaxów na tę dużą paczkę to niezbyt wystarczy nawet przy założeniu, że nie ruszasz monet i ostatniego dnia wywalisz wszystko na ułatwiacze.
 

kloc2

Rycerz
Ciekawe co spowodowało, że ten event jest tak bogaty w perły militarne? Bardzo fajna sprawa ale czy to przejaw dobroci dla graczy?
Czyżby zmiany w gpch były już pewne i pewna rewolucja w miastach się szykowała?
 

Marik

Książę
Ciekawe co spowodowało, że ten event jest tak bogaty w perły militarne? Bardzo fajna sprawa ale czy to przejaw dobroci dla graczy?
Czyżby zmiany w gpch były już pewne i pewna rewolucja w miastach się szykowała?
Zmiany gpch to sprawa 3 rzędna, event jest krótszy bo Inno wprowadza nowy i musi go gdzieś upchnąć - krótszy czas eventu - mniej nagród dnia - za badziew nikt nie zapłaci, więc dają to na co jest popyt - zarobić tyle samo w 2 a nie w 4 tygodnie, bo hajs musi się zgadzać
 

Auraya

Hrabia
rok do roku event jest krotszy raptem 6 dni... scena epok byla hitem a jeszcze jej nie widzialam wiec nie wiem czy taki byl motyw
 

Borisel

Hrabia
Tego w sumie się obawiałem - krótszy event , mniej waluty .Minusem tego eventu jest ulepszenie budynku dopiero w srebrnej lidze. A trzeba mieć mega farta by znaleźć dodatkowe bilety i uplasować się w tej lidze . A dodatkowe ulepszenie daje taki bufor bezpieczeństwa , że w razie "w" będziemy mieć w zapasie . Nie rozumiem , czemu oni na siłę muszą wciskać te ulepszenia w wyższej lidze zamiast dać we wszystkich - jak w innym evencie (nie pamiętam dokładnie którego)
 

meydey

Baronet
bo wtedy musisz wydac kase.... ta gra to typowe pay to win..... wszystkie opcje gry opieraja sie na wydaniu kasy albo uzbierasz kilka studni i zbierzesz troche diax zeby funkcjonowac, na glupie zbiory nawet
 
Jest lepiej niż w zeszłym roku, ale dalej opcja, w której muszę cały event zbierać monety, żeby na sam koniec wykupić najlepszy pakiet pomocy, w momencie, gdy i tak nie mam przecież zachomikowanych dziesiątek podejść, to słaba opcja. Jak we wszystkich eventach ulepszenia budynków idą aż za dobrze i kończę każdy z zapasem 1-3 ulepszeń, tak w Wildlife wystarczy kilka zupełnie pustych plansz, żeby musieć wydawać sporo diamentów, by ukończyć całość. Tam pół biedy jak wydamy ich trochę, ale żeby nie okazało się, że znacznie przepłacimy za możliwość ulepszenia Przejścia dla zwierząt na maksymalny poziom.
Ale jak to mówią, jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki, więc komuś na pewno się poszczęści i będzie z tej zabawy bardzo zadowolony.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jest lepiej niż w zeszłym roku, ale dalej opcja, w której muszę cały event zbierać monety, żeby na sam koniec wykupić najlepszy pakiet pomocy, w momencie, gdy i tak nie mam przecież zachomikowanych dziesiątek podejść, to słaba opcja. Jak we wszystkich eventach ulepszenia budynków idą aż za dobrze i kończę każdy z zapasem 1-3 ulepszeń, tak w Wildlife wystarczy kilka zupełnie pustych plansz, żeby musieć wydawać sporo diamentów, by ukończyć całość. Tam pół biedy jak wydamy ich trochę, ale żeby nie okazało się, że znacznie przepłacimy za możliwość ulepszenia Przejścia dla zwierząt na maksymalny poziom.
Ale jak to mówią, jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki, więc komuś na pewno się poszczęści i będzie z tej zabawy bardzo zadowolony.
cały szkopuł tego eventu polega na tym, że w narzędzia nie warto inwestować tylko w dodatkowe ruchy ;)
 
Do góry