Wildlife 2021 - komentarze

mastika

Wicehrabia
@anaconda8 , tak, bardzo podobnie jeśli chodzi o skrzynie. Z dużych po 2 - 3 PR, moje ulubione pół miliona kasy, czy 390k młotków. Z małych tysiące medali a teraz z takiego z jedną gwiazdką wypadł mi domek z bali :)
 

Fatherland

Książę
Event dno. Może twórcom chodzi o to, żeby na forach w wakacje ludzie też pisali? Nie wiem co za inteligent zaproponował taką mechanikę do eventu, ale gra coraz bardziej przypomina mydło i powidło, jest coraz bardziej bezpłciowa. Grywalność coraz mniejsza, a w obecnym evencie jest wręcz znikoma. Event męczy, mechanika i mini gra również. Czy Niemcy chcą z FoE zrobić jakieś wyspy gier albo inne kurniki? Wątpliwej jakości jest nowa perła LW oraz ostatnia osada aztecka, później bez grywalności a z zawracaniem gitary arena pvp nad którą dumnie pracowano ponad rok, ale ten event bije na głowę nowości ostatniego roku. Niemiecki ład?
 
Mam propozycję dla wszystkich którym event przeszkadza: nie wchodźcie do eventu i nie klikajcie, w ikonkę eventu, nie męczcie się "trudną" minigrą. Zróbcie w tym czasie coś pożytecznego, podlejcie kwiatki, wyprowadźcie psa na spacer, może nawet nieco sportu dla zdrowia a nie tylko ta głupia i bezsensowna gra Forge of Empires? Jak mi się event nie podoba, to go ignoruje, idę na spacer i cieszę się prawdziwą dziką przyrodą a nie tą wirtualną.
 

midh

Wójt
Mam propozycję dla wszystkich którym event przeszkadza: nie wchodźcie do eventu i nie klikajcie, w ikonkę eventu, nie męczcie się "trudną" minigrą. Zróbcie w tym czasie coś pożytecznego, podlejcie kwiatki, wyprowadźcie psa na spacer, może nawet nieco sportu dla zdrowia a nie tylko ta głupia i bezsensowna gra Forge of Empires? Jak mi się event nie podoba, to go ignoruje, idę na spacer i cieszę się prawdziwą dziką przyrodą a nie tą wirtualną.
czas zrozumiec logike osob, ktorym nie podobaja sie eventy oraz tych, ktorzy uwazaja, ze eventow jest zbyt wiele
moim zdaniem jest nastepujaca : nie mam tyle czasu, nie mam tyle checi, ta skala trudnosci jest nie dla mnie, ale nie chce tracic dystansu do reszty graczy - wiec bede robil eventy i narzekal

dla mnie osobiscie ( a juz grywalem w takie gry ) eventy powinny byc w trybie ciaglym i to po kilka na raz - masz czas i ochote robisz np 5 jednoczesnie, masz mniej czasu robisz 1-2, albo wcale, nie podoba mi sie jakis ? ignoruje i po klopocie
 

Blade1984

Książę
jak dla mnie event fajny, w końcu trzeba coś pokombinować a nie tylko bezmyślnie wyklikać zadania. budynek eventowy będzie na maxa, po zrobieniu całej linii zadań a i kilka dodatkowych ulepszeń wpadnie
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Mam propozycję dla wszystkich którym event przeszkadza: nie wchodźcie do eventu i nie klikajcie, w ikonkę eventu, nie męczcie się "trudną" minigrą. Zróbcie w tym czasie coś pożytecznego, podlejcie kwiatki, wyprowadźcie psa na spacer, może nawet nieco sportu dla zdrowia a nie tylko ta głupia i bezsensowna gra Forge of Empires? Jak mi się event nie podoba, to go ignoruje, idę na spacer i cieszę się prawdziwą dziką przyrodą a nie tą wirtualną.

Ja np. nie mówię, że gra jest trudna, czy że event jest trudny. W gry tego typu grałam tysiące razy i zdecydowanie są przyjemną i fajną odmianą. Mi osobiście chodziło o dużą ilość pustych planszy, które pojawiały się jedna po drugiej. Tu naprawdę nic nie mogłam zrobić. Ale właśnie, trochę ponarzekałam, prowokując tym los i teraz plansze są fajne, zawsze jakaś łapka się pojawi, czasem więcej. Gdyby od początku tak było to ani słowa bym nie powiedziała. Ale tak musi być, przekorny los i niepokorna natura naszego narodu :D
 

aza III

Wójt
Wpadają wam monety ze znajdek? Od aktualizacji może wpadły mi 3 monety. Chyba foe stwierdzili że za dużo osób zgarnie budynek główny
 

Markiz.

Książę
Monety wpadają, 3-20szt. No i w końcu się doczekałem na bilet, a właściwie dwa - oba na pobocznych światach :(
 

smerfova

Baron
Monet wpada bardzo mało, a biletu nie miałam żadnego.
Mimo to brakuje mi 14 łapek do kompletu budynku (wliczam w to nagrodę za wszystkie zadanka), wiec można powiedzieć, że nagrodę główną już mam. I to bez pudełka z poprzedniego eventu, który odpuściłam.
Wystarczy przy planszach trochę pomyśleć kilka ruchów do przodu, a nie bezsensownie klikać jak na GPC autowalki. I tak, też zdarzały mi się puste plansze albo takie z jedną lub dwoma łapkami.
 

Królo

Rycerz
Zdecydowanie łatwy i przyjemny event. Na wszystkich 4 światach budynek będzie max. Plus na niektórych jedno ulepszenie ponad - ale to dzięki poprzedniemu eventowi - na pobocznych robię do skrzynki chyba że jest sensowna nagroda jak w tym evencie
 

dawid17612

Hrabia
zauważyłem że po osiągnięciu wymaganej liczny ulepszeń do max ewentowego , poziom utrudnienia jest większy i już dużo ciężej skasować kafelki tak aby łapka spadła tak często jak to miało miejsce wcześniej. :D
 

Królo

Rycerz
zauważyłem że po osiągnięciu wymaganej liczny ulepszeń do max ewentowego , poziom utrudnienia jest większy i już dużo ciężej skasować kafelki tak aby łapka spadła tak często jak to miało miejsce wcześniej. :D
U mnie znowu odwrotnie. Jak chciałem łapki to skrzynki robiły się same a teraz jak już mam spokój i chciałbym polować na dzienne to skrzynki gorzej zebrać niż łapki
 

Amadeuss

Rycerz
Kolejny event który sobie odpuszczam. Wiem że gra musi na siebie zarabiać i to jest ok, ale kolejne częste evenhty są zaprojektowane tak że samo zrobienie zadań nie daje gwarancji uzyskania "budynku głównego" Już na starcie wiadomo że trzeba będzie wyskoczyć z pokaźnej ilości diaxów bo zabraknie jedno - dwa rozszerzenia .... szkoda
 

Martuska

Szlachcic zagrodowy
Event u mnie zakończony. Budynek eventowy ulepszony na max. Wpadnie jeszcze minimum jedno rozszerzenie z zadań. Nie użyłam ani jednego diamentu. Skupiłam się na łapkach. Teraz już będę patrzyć na nagrody dnia. Fakt losowość wypadania łapek baaaaardzo przypadkowa. Ale nie jest to niemożliwe do osiągnięcia.
 

dawid17612

Hrabia
ja uzbieram cały ewentowy i 3 ulepszenia więc nawet spoko.
tak jak pisałem za misje można miec max. 27 biletów
jak wchodzisz co 8h, i pamiętasz o tym żeby zawsze było tylko 2 bilety w zapasie. to masz 91 biletów.
+ szansa na bilety ze śmieci sądze że tak 3-7 szt. :D
 
Ostatnia edycja:

anaconda8

Baron
Diaxów nie wydam ale nie wiem czy uda mi się skończyć event - wszystko przez 'spacjowanie'. Poczekaj 10 godzin, poczekaj 15 godzin, o, jest już ciemno, poczekaj 23 godziny... no to czekam...
 

mastika

Wicehrabia
@anaconda8 , a dlaczego miałabyś nie skończyć? Nowe zadanie wpada o północy, jeśli zrobisz je chwilę później, no to rzeczywiście, czekasz dobę na kolejne. Do końca eventu zostało 5 zadań do zrobienia, a sam event kończy się za lekko ponad pięć i pół doby. Tak że na spokojnie zdążysz to sobie ogarnąć :)
 

anaconda8

Baron
@anaconda8 , a dlaczego miałabyś nie skończyć? Nowe zadanie wpada o północy, jeśli zrobisz je chwilę później, no to rzeczywiście, czekasz dobę na kolejne. Do końca eventu zostało 5 zadań do zrobienia, a sam event kończy się za lekko ponad pięć i pół doby. Tak że na spokojnie zdążysz to sobie ogarnąć :)
Mówiąc szczerze z innymi eventami szło mi jakoś szybciej, więc trochę się zdenerwowałam. :haha:
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
To chyba zrobiłam coś źle, bo nie wydałam nawet jednego diamentu i będę miała max budynek. I to bez pudełka z poprzedniego eventu.

Ja niestety mając pudełko i wliczając ulepszenia z zadań musiałam wydać nieco diamentów. Zbyt wiele planszy miałam całkowicie pustych, żeby móc w jakikolwiek sposób zastanowić się co zbijać i jakkolwiek rozplanować zabawę. Los mi sprzyjał przez tyle wcześniejszych eventów, że musiał sobie ten jeden raz wziąć wolne :D Ale poza tym to naprawdę fajna zmiana.
 

dawid17612

Hrabia
w Ewencie jest błąd, z nagrodami z skrzyni a dokładnie chodzi mi o młotki i złoto.
jak wypada zadowolenie, jakiś budynek, to magazyn się podświetla,
jak zdobywa się PR sa dodawane na pasek PR.
ale jak zdobywa się młotki czy złoto nie ma nic pokazane, zazwyczaj jak robisz zbiory w mieście pod złotem i młotkami jest pokazane np. +2.356.788 na zielono.
podczas ewentu nic takiego niema miejsca

przez to nie wiadomo czy młotki które się zdobywa są dodawane.
 
Do góry