[Budynki] Wieże Zwycięstwa - Osłabienie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9456
  • Data rozpoczęcia

Hmm?

  • Tak.

    Głosy: 1 3,0%
  • Nie.

    Głosy: 28 84,8%
  • Dopracować

    Głosy: 1 3,0%
  • Kopytko.

    Głosy: 3 9,1%

  • W sumie głosujących
    33

DeletedUser9456

Guest
Obliczyłem wczoraj na szybkiego, ile medali można wyciągnąć w ciągu tygodnia mając wieże zwycięstwa w post modernizmie czyli 70. Z Zamkiem i Koloseum na 10tych poziomach. (Póki co na 10tych)

Zamek z Deal zapewnia 130 medali codziennie.

Koloseum 35 zapewnia.

To razem daje 165 medali dziennie tylko na 10tym poziomie.

Dodajmy do tego co tygodniowe zbiory z wież zwycięstwa w post modernizmie czyli te 70. Wychodzi. 225 medali przy jednym zbiorze z perłami.

Osobiście to sprawia, że nie potrzebne będą rozszerzenia za złoto i diamenty, bo szybka farma będzie z pereł i wież.

Wniosek? Osłabienie wież?

PS.

Liczba medali oczywiście zależna od epoki i ile masz wież zwycięstwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
Nie jest wcale tego tak dużo, moim zdaniem. raz na tydzień zebrać troche medali to nie jest przesada, a dodajmy, że nie każdy ma na 10-tym poziomie Zamek i Koloseum. Dla wyższych epok może i jest tego więcej, ale co mają powiedzieć Ci, co są w średniowieczu lub niżej? Tam Wieże dają małą ilość medali.
 

DeletedUser9456

Guest
Sam akurat kończę jesień średniowiecza i posiadam sześć wież zwycięstwa, tygodniowo max wypada więc z nich 90.

Więc dlatego mówię, zależne jest to od epoki i liczby posiadanych wież. No i ewnetualnie od poziomów pereł.
 

Mikekun

Książę
Sądzę że ekipa widzi że, mimo zmian w balansowaniu pereł nadal gracze sporo zarabiają medali w wieżach jak i na perłach. Dlatego też twoja opcja wypadałaby najgorzej dla osób które praktycznie ukończyły grę w najwyższej erze. Jeśli twoja zmiana by weszła oni by stracili najwięcej w wyniku czego musiałbyś opracować zmiany w wieżach dla wszystkich epok, a nie tylko dla jednej. Wieża zresztą jest neutralnym budynkiem i nie ma w zasadzie możliwości edytowania medali przyznawanych z wież. Do poprawy kłaniałby się wtedy więc cały budynek, może przy wejściu kolejnej ery zmiany będą widoczne. Jak na razie wolę aby zostało tak jak jest.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser9456

Guest
Sądzę że ekipa widzi że, mimo zmian w balansowaniu pereł nadal gracze sporo zarabiają medali w wieżach jak i na perłach. Dlatego też twoja opcja wypadałaby najgorzej dla osób które praktycznie ukończyły grę w najwyższej erze. Jeśli twoja zmiana by weszła oni by stracili najwięcej w wyniku czego musiałbyś opracować zmiany w wieżach dla wszystkich epok, a nie tylko dla jednej. Wieża zresztą jest neutralnym budynkiem i nie ma w zasadzie możliwości edytowania medali przyznawanych z wież. Do poprawy kłaniałby się wtedy więc cały budynek, może przy wejściu kolejnej ery zmiany będą widoczne. Jak na razie wolę aby zostało tak jak jest.

pozdrawiam Mikekun

Właśnie to mam na myśli, by osłabić wieże całkowicie czyli wszystkie epoki, biorąc pod uwagę szczegół z zamkiem i koloseum.
 

DeletedUser8507

Guest
jestem na nie-bo dla tych co nie mają pereł z medalami a maj medale tylko z wieży o będzie bardzo wkurzające, a medali nigdy za wiele
 

Mikekun

Książę
Ręce (co najmniej) opadają jak widzi się takie "propozycje".
Nawet nie chce się tego komentować

I tak mam wrażenie że bonus zostanie zmniejszy z wież, jak będą formalnie wprowadzać kolejną erę. Czy zmniejszą bonus z pereł to pozostaje dla nich słodką tajemnicą.

jestem na nie-bo dla tych co nie mają pereł z medalami a maj medale tylko z wieży o będzie bardzo wkurzające, a medali nigdy za wiele

Boże widzisz, a nie grzmisz. Nawet nie wiem jak to skomentować, Wendrowiec01234, mam takie pytanie do ciebie, wyjmować chiński słownik czy nie ?

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser9461

Guest
Zgaduje, że jak wejdzie to w życie zacznie się płacz, że mało dają i tylko zajmują miejsce, dlatego jestem na nie.

Mikekun, czego ty się spodziewasz po dwunastolatku?
 

DeletedUser5506

Guest
Nie kazdy ma 10 poziom tych dwoch perel, nie kazdy ma wieze zwyciestwa, zapewne osoby w pozniejszych epokach maja tak rozbudowane perly a i wtedy musza wiecej wydac na rozszerzenie i musza wiecej potu wylac zeby zdobyc medale z wiez pvp bo konkurencja jest nie mala.
Osobiscie uwazam ze powinno sie zwiekszyc z perel i zostawic w wiezach tak jak jest.

Przeciw
 

Mikekun

Książę
TODAKO,

pewnie jeszcze większa opcja "obojętne", zawarta w dość mocnym znaczeniu pod tytułem - olewam projekt.

PS: Naprawdę współtworzyłeś serwis NapiProjekt ?

pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Co wy macie za problemy z zmniejszaniem i zwiększaniem danych profitów z wszelakiej maści budynków.

Za te medale i tak w pewnym momencie NIC nie kupicie,
Chce przypomnieć że koloseum podniesiono ilość dawanych medali jakiś czas temu z 18 ;)
Dodam że te wieże ani nie dają mega przewagi ani nadwagi,
A na koniec, trzeba było je zdobywać w temacie z komentarzami eventu, gracze przeliczali ile dają wieże względem Deala, tak samo rok temu gracze przeliczali ile dają wieże sygnałowe względem Deala. Jeżeli nawet nie czytacie tamtych tematów trzeba było przeliczyć samemu w trakcie zdobywania nagród i zdobyć najlepsze. A nie teraz graczom którzy zdobyli wiele wież wierząc że będzie taki i taki wpływ z tego, zmniejszyć medale bo wy nie macie:(

P.S. Nie Ja nie zdobywałam wież specjalnie, wszystkie wpadły same, nie cieszyłam się z ich widoku, mam wykupione wszystkie tereny za medale....
 

Płot bez sztachet

Szlachcic zagrodowy
Ja mam akurat 14 wież i ustawione tak, że co prawie 12h zbieram 50 medali. Wtedy jest to faktycznie fajne. Ale jak ktoś ma 2-4 wieże, epokę średniowiecza, to serio jest to dla niego słaby budynek.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Wieże są dla mnie tragicznie słabe, a Ty je jeszcze chcesz osłabiać? Łatwo jest zdobyć tylko początkowe rozszerzenia za medale, a kiedy potrzeba ich tysiące i dziesiątki tysięcy, to ta ilość 70 tygodniowo jest po prostu śmieszna. Nawet jeśli ktoś zbiera akurat na rozszerzenie które kosztuje 1k medali. Więc mój głos już znasz.
 

DeletedUser14389

Guest
Poczekaj, aż przyjdzie zapłacić 50000 medali i więcej. Te wieże w odpowiedniej ilości dają tyle, co turniej i pierwsze miejsce w nim.
50000 za rozszerzenie / 2000 z wież = 25 tygodni. Jakby to powiedzieć.. długo.
Jestem na nie.
 
Do góry