[Perły Architektury] Wieża Eiffela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18796
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś na tak


  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser18796

Guest
Witam wszystkich chcichciał się podzielić z wami moim pomysłem Wieża Eiffela która by dawała 1 potencjał do gildii 2 punkt rozwoju :)
 

DeletedUser18246

Guest
Podaj wymiary, epokę, koszt budowy a i lepsza premia by się przydała
 

DeletedUser16965

Guest
co ma potencjał gildii, do perly.. potencjal trzeba sobie wywalczyć
 

DeletedUser

Guest
za pomysłem wygladu - jestem na tak
za pomyslem bonosow - popracuj wiecej wymysl cos specjalnego - za aktualnym pomyslem bonosow jestem na nie
 

DeletedUser18796

Guest
To zaproponujcie swoje pomysly na bonusy co do wymiarów perły to już kwestia zarządu gry osobiście jestem za tym aby była dobrze widoczna w mieście pozdrawiam
 

DeletedUser18796

Guest
Co do epoki to została wzniesiona w 1887 roku epoka wiktoriańska: )
 

DeletedUser18796

Guest
Dobrze by było jak by mało miejsca zajmowała np 5 kratek na 5 :)
 

DeletedUser

Guest
to że to bedzie kwadrat to jest to oczywiste.
co do bonusów
1. procentowo zwiększa pozostałe zadowolenie(znaczy jesli przed jej postawieniem, nasze budynki, perły, ozdoby etc dawały nam 50 000 zadowolenia to perła zwiększa je o X% - proponuje 25% na 1 poziomie.

2. zwiększa o Y% produkcje pr z budynków specjalnych z wyłączeniem pereł (tak bo nawet 1% dla petły dającej 100+PR moze zrobic mega różnice

3. pozwala na zakup PR za młotki i medale
 

DeletedUser18796

Guest
Myślałem żeby to była wyjatkowa perła i dawała taki nowy bonus np zwiekszala by produkcje towarów np produkujemy 10 towarow w 8 godzin perła ta by dawala % do produkcj towarów i produkowali bys my 10 plus % czyli np 10 + 5 czyli 15 towarów
 

DeletedUser19392

Guest
Perła motywująca i restaurująca wszystko co stoi do 1-10 (zależnie od poziomu) kwadratów od niej a w święto narodowe Francji dająca 200PR :).
 

DeletedUser

Guest
tu chpdzi o perłe wygladajaca jak wieza eiffla
jak masz inny pomysl na wyglad to załoz osobny temat
 

DeletedUser7795

Guest
Titanic i oceaniczna przyszłość :? trochę nie bardzo pasuje
 

Kaluta

Wójt
to było tak żartobliwie ;)

a tak na poważnie - ciekawie by było, gdyby była perła, która losowo podwaja nagrodę z innej perły, jednego dnia z CF, innego Zeusa lub Arkę :)
 

DeletedUser

Guest
albo jeszcze inaczej
perła z jednym dzielonym bonusem
czyli:
pozwala na automatyczną motywację 1 grupy (gracz wybiera jakiej) - poz 1
jw. - 2 grupy - poz 5(takze wybiera gracz)
jw. - 3 grupy - brakująca.
przez grupy rozumiem: sasiadow, znajomych, gildian

natomiast w przypadku ręcznej motywacji oferuje za kazdy klik jeden z losowych towarów:

- 5 diamentów
- 1 PR
- 100 towaru z obecnej epoki
- 200 towaru z poprzedniej epoki
- 5000 meali
- 5 pr w losową perłe w mieście (zaden gracz nie traci pr ze swoich zbiorow)
- mała paczka podejść WG (2 szt)
- średnia paczka (5 szt)
- duza paczka (10 szt)
- zwiększenie zadowolenia w mieście o X% (zależne o epoki wspieranego gracza, brąz - 2%, najnowsza epoka 75%), na Y czasu (15 min dla brązu, 24h dla najnowszej epoki) - proszę zauważyć ze nie wymieniam oceani jako najnowszej epoki, jest to celowe gdyż wymieniony % 75 i 24hsa dla aktualnie najnowszej epoki, obecnie jest to oceania, lecz za ok 3- 4 miesiace bedzie kolejna epoka i to własnie ona będzie mieć bonus 24h i 75%
- 20 szt promtu, 10 szt orochinalium
 

DeletedUser19178

Guest
Ale pomysł Caelian też niczego sobie. Mi to obojętne
 
Do góry