Wieża Babel - czy warto?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6174
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6174

Guest
Do tej pory nie widziałem żeby któryś gracz posiadał wieżę Babel. Nawet gracze u których są już niemal wszystkie perły nie mają wieży choć pewnie nie mieliby problemu z jej wybudowaniem.
Czy warto jest stawiać Wieżę Babel? czy może zajmuje ona tylko miejsce w naszym mieście? w sumie nie daje jakichś wspaniałych bonusów, ale dodatkowi ludzie i towary co 24h na pewno nie zaszkodzą.
Stąd pytanie do doświadczonych graczy, czy wieża Babel przydaje się w późniejszym etapie gry i warto ją wybudować? (pytam bo brakuje mi już tylko 1 części i pewnie niedługo będę miał okazję do jej postawienia)
 

DeletedUser1724

Guest
To ma się Tobie opłacać i to Ty masz wiedzieć czy Ci się będzie postawienie danej Perły opłacało. Znasz każdej z nich możliwości więc wystarczy przeanalizować za i przeciw abyś postanowił czy ją postawisz czy nie :) Każda Perła to jakiś bonus lecz nie każda jest nam potrzebna :)
 

DeletedUser3669

Guest
a ja powiem Ci ze warto dla samego bonusu towarów co 24 h jak masz 2-3 takie perły to nie musisz budować budynków towarowych tylko zbierać co Ci wylosowało
 

DeletedUser1724

Guest
a ja powiem Ci ze warto dla samego bonusu towarów co 24 h jak masz 2-3 takie perły to nie musisz budować budynków towarowych tylko zbierać co Ci wylosowało

Kira no mądrością w tej wypowiedzi to akurat nie zabłysłeś :) Perły dające bonus z towarami, dają losowe towary z epoki w której aktualnie jesteśmy więc osoby, które bazowałyby tylko i wyłącznie na Perłach, a nie miały budynków towarowych po prostu wiecznie miały by z nimi problem, a co za tym idzie rozwój byłby ograniczony ....

Druga sprawa to ludność - Perła ta daje większą liczbę ludności, a co za tym idzie musimy zważyć na możliwość wybudowania dodatkowych budynków czy dekoracji dających zadowolenie, a w to miejsce jednak wolałbym postawić jakieś domki, które dawałyby mi monety :)
 

DeletedUser

Guest
Wieża Babel opłaca się.
Na 1 poziomie dodaje 60 ludności i 7 towarów losowych co 24 h, ale gdy rozbudujesz ją do 10 lvl to będzie dawać 1040 ludności i 21 towarów(chyba tyle bo nie pamiętam).
 

DeletedUser4922

Guest
tylko są bardzo małe szanse na to, że ktoś Ci rozbuduje ją na 10 lvl :) praktycznie nikt jej nie stawia
 

DeletedUser1724

Guest
Wieża Babel opłaca się.
Na 1 poziomie dodaje 60 ludności i 7 towarów losowych co 24 h, ale gdy rozbudujesz ją do 10 lvl to będzie dawać 1040 ludności i 21 towarów(chyba tyle bo nie pamiętam).

Przeczytaj sobie mój wcześniejszy post #4 by zrozumieć jaka problemowa jest dla raczkujących graczy Wieża Babel :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry