wiecej znajomych

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 10 62,5%
  • Nie? Dlaczego?

    Głosy: 6 37,5%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
proste:

zwiekszyc limit znajomych ze 140 do 180.

Powod: gra sie straznie rozrosla od czasow jej stworzenia, obecnie sa ludzie ktorzymaja niewielka liczbe znajomych, lecz sa tez ijest ich coraz wiecej - graczy bardziej towarzyskich i aktywnych.
Byc zmuszonym do usuwania kogos z listy, kto jest aktywny jest nie fair.

zwiekszyc limit mozliwych zaproszen dowyslania z 80 do 120

wprowadzic licznik wyslanych zaproszen: dzieki temu jesli wyslalismy zapki do 40 osob a mamy juz 130 znajomych wciaz bedziemy mogli wysylac zaproszenia
 

DeletedUser

Guest
obecnie jak policzylem pomyslow otwartych jest 4.
bylo wiecej i bezie jeszcze wiecej

Ludzie maja dosc tego limitu i go nie chca
 

DeletedUser12062

Guest
To inaczej bo jest jedno pytanie: Po co?? Skoro w wyższych epokach i tak u większości Graczy ze względu na mniejsza ilość budynków oraz często jednodniowy czas produkcji nie ma co kliknąć. A większość i tak zwykle szuka planów z jednej i niezmiennej epoki (postępu). Jak dla mnie absolutnie zbyteczne (w życiu nie miałem więcej jak 100znajomych).
 

DeletedUser13910

Guest
Dla ciebie zbyteczne ale dla wielu graczy ten limit jest strasznie uciążliwy, bo gdy chcesz od kogoś kupić coś za PR po okazyjnej cenie to musisz albo wywalić iluś tam znajomych bądź zrezygnować z kupna! Takich sytuacji jest wiele. Zastanówcie się co jest graczom bardziej potrzebne nowe logo, forum itd czy zwiększony limit znajomych albo przyspieszenie gry czy coś w tym rodzaju?
 

DeletedUser12062

Guest
A ile razy ma być mówione, że nowe logo tworzył inny zespół i nic by to nie zmieniło.... A o nowym forum jest mowa od dawien dawna.... Prosiłbym o troszkę logiki w komentarzach.
 

DeletedUser13910

Guest
I myślisz że tego nie wiem? Chodzi tylko o to że zwiększenie limitu byłoby bardziej pożyteczne niż to logo.
 

DeletedUser12062

Guest
Piszesz, że mam się zastanowić więc Ci odpowiedziałem. Ja zwykle mam 79 znajomych (ta liczba w zupełności wystarcza) i pozostaje jedno wolne miejsce na ewentualną pomoc na szybko. Sorka ale dla mnie to serio zbyteczne....
 

DeletedUser

Guest
a ja mam 141 znajomych i brakuje mi miejsca - zrobilem pozadek ze 3tyg temu - zostalo mi 112 znajomych i znowu doszlo do kompletu.

od czesci biore towary, czesc inwestuje w perly od czesci kupuje rzeczy
a i tak musze wybierac kogo tym razem wywalic bo durny limit...
zdecydowanie 140 osob to za malo
minimum 180 znajomych max 220 - byloby bajeranckie
 

Atli

Hrabia
Ech, jaki pęd na łatwiznę...a może dać po 1000 znajomych :-P
Dobrze, że jest limit - trzeba choć trochę pokombinować i wybierać tych najlepszych.
 

DeletedUser

Guest
mi nie przeszkadza obecny limit mam około 100 znajomych ale jeśli by zwiększyli nie byłoby źle :)
 

DeletedUser13910

Guest
Mnie najbardziej przeszkadza limit zapraszania innych, co mi da to że mogę mieć tych iluś tam znajomych jak zapraszać mogę tylko do 80?
 

DeletedUser14352

Guest
Doliczmy do tego,ze za kazdym razem gdy usuwamy kogos z znajomych to pasek wraca na poczatek.przy usuwaniu 60osob z znajomych spedzilem jedyne 15minut przez kochany pasek.
 

bartekmod

Książę
już teraz przelecenie motywacji... nawet przyciskiem wsparcie, Gildii i znajomych (pomijając nawet sąsiedztwo).. zajmuje dużo czasu i przymula, czekanie u każdej osoby od 3 do5 sekund między kliknięciem wsparcie a zmotywowaniem i możliwością pójścia dalej to katorga, a co więcej, czasem jak przytnie to trzeba czekać 10-20 sekund... nie wspomnę tu nawet o odwiedzaniu miasta, co teraz praktykuję ze względu na nową epokę

nie mówię oczywiście, że zwiększenie liczby znajomych byłoby błędem, ale nie ta kolejność działań :)
 

DeletedUser

Guest
u mnie motywka 300 osob zajmuje 5 minut - mi foe chodzi bez zarzutow

wiec albo se ludzie przeinstalujcie systemy operacyjne albo kupcie nowe kompy
 

DeletedUser10716

Guest
graczy aktywnych i towarzyskich jest coraz mniej, a nie więcej, limit musi być, bo było by za łatwo, moim zdaniem skoro już jest limit to powinien być jeden, skoro można mieć 140 znajomych, to taki powinien być limit :) a nie zaproszeń 80, przyjęć 140 :]
 

DeletedUser

Guest
mi gra chodzi prawidłowo. nie mam większych kłopotów
i jeszcze ani razu nie zdarzyły mi sie te cuda które tutaj na forach czytam

więc mozliwe rozwiązania:

-przestarzałe kompy sprzed 5 lat
-zasyfiony system operacyjny ( bo winde sie powinno reistalowac raz na 3- 4 miechy i jest to tak proste jak chodzenie czy spanie...)
-błędy we flashu.
-za mało pamięci ram
-za słaby internet (granie przez HSPDA moze miec tragiczny efekt.
-internet 1 MB to tragedia na kółkach - w obecnych czasach jesli już to minimum 40 mb
dalej nie chce mi sie mysleć/

ale serio zrobcie porzadek u siebie a potem narzekajcie
 

DeletedUser8110

Guest
Nie będzie zwiększenia limitu znajomych, tudzież jego zniesienia. Jest ograniczona liczba osób, z którymi faktycznie można utrzymywać regularny kontakt.
Ewentualnie może się pojawić zniesienie limitu związanego z blokadą wysyłania zaproszeń, o czym pisałam już w innym pomyśle. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry