[Gildie] więcej informacji dla założycieli gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16659
  • Data rozpoczęcia

Czy takie opcje w menu administracji gildii byłyby pomocne:

  • zamiast kropki z aktywnością, data ostatniego logowania

    Głosy: 9 81,8%
  • informacja o ilości zasobów wsparcia zebranych przez gildię

    Głosy: 8 72,7%
  • miejsce przy członkach gildii na uwagi widoczne dla koron, ostrzeżenia itp

    Głosy: 7 63,6%
  • nie mam zdania - nie mam praw założyciela

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser16659

Guest
założyciele gildii, mogliby mieć dostęp do większej ilości informacji,
- nie tylko szara-żółta-czerwona kropka, a po prostu data ostatniego logowania
- mamy perły dające zasoby wsparcia dla gildii, mogłaby być informacja, chociażby dla samych koron - ile tych zasobów wsparcia gildia ma - bo liczyć samemu, przy większej liczbie graczy i kilku perłach to porażka :/
 

DeletedUser14806

Guest
Ankieta by się przydała i troche rozwinąć ten pomysł.
 

DeletedUser16659

Guest
no ale co tu rozwijać?
- zamiast kropki data ostatniego logowania
- w sumie oprócz opisu widocznego dla wszystkich mogłoby być odrobinę miejsca na jakieś notatki dla koron przy danym graczu, ostrzeżenia itp
-a przy poziomie gildii, oprócz tego co daje dany poziom informacja ile gildia ma zasobów wsparcia
przy kilku pomysłach w jednym temacie da się zrobić ankietę?
 

Von Grun

Wicehrabia
Info ile gildia ma w danym momencie zasobów wsparcia byłoby dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że ja nie spotkałem dobrego opisu, żeby sobie coś takiego wyliczyć.
 

DeletedUser14851

Guest
podoba mi sie pomysl zeby korony mogly robic krotkie notatki przy graczu przy czym inni gracze nie widza tego
 

DeletedUser16659

Guest
a pomysły tak sobie tylko rzucamy i i tak nikt nic z tym nie robi, czy jest jakaś szansa że zostaną wprowadzone?
 

DeletedUser16730

Guest
czy jest jakaś szansa że zostaną wprowadzone?

Należy mieć świadomość tego, że przede wszystkim muszą się spodobać producentowi i muszą być zgodne z jego polityką. Samo wymyślanie i głosowanie skutkuje tylko tym, że są przekazywane (podobno) do producenta, ale nie ma tutaj żadnego czynnika sprawczego jeśli chodzi o wdrożenie.
 

DeletedUser16659

Guest
ale jak mają spodobać się producentowi, przecież nie będzie czytał forum, to support musi coś tu robić, a nie widzę żeby cokolwiek się w tym dziale działo.
Moja propozycja nie uderza w finanse, to kosmetyczna zmiana ułatwiająca zarządzanie gildią
 

Sweetie Belle

Szlachcic
Jak dla mnie fajna byłaby opcja pokazania przy każdym użytkowniku ile on sam dał wkładu do poziomu gildii, z wypraw gildyjnych i budynków produkujących korony (czyli potencjał?). Albo notatka o ilości zrobionych pełnych etapów wyprawy..
 
Do góry