[Inne] Widok mapy/miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13367
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś większe oddalenie kamery? (Widok całego miasta)

  • Tak

    Głosy: 37 97,4%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 2,6%

  • W sumie głosujących
    38

DeletedUser13367

Guest
Witam

Miasto już mi się trochę rozbudowało i z racji tego że nie mam monitora HD przeszkadza/denerwuje mnie mizerne oddalenie kamery tak że muszę jeździć po mieście myszką aby pozbierać lub zmotywować sąsiadów. Nie można dalej oddalić tej kamery aby widzieć całe miasto?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
witaj

hmm ciekawa propozycja, czy raczej pytanie ?

Niestety panie kolego jest tylko jedna możliwość oddalenia kamery aktualnie i wiele osób już mówiło tutaj na ten temat. Pomysły raczej utykały w miejscu aniżeli zyskiwały aprobatę mas. Mnie również denerwuje to że nie mogę bez problemu zebrać wszystkiego na raz tak jak bym chciał ale no cóż, może błąd został już zauważony i prowadzą pracę nad jego rozwiązaniem. Na przyszłość chciałbym abyś napisał coś więcej aniżeli tylko to co masz. W takim wypadku prędzej zapytałeś się graczy czy istnieje możliwość oddalenia kamery, a nie coś zaproponowałeś. Mimo dodania ankiety osoby mogą odnieść mylne wrażenie. Popraw to z lekka a będzie dobrze.

Życzę udanych wakacji
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13367

Guest
Chodziło mi o to aby twórcy tej gry dali możliwość większego oddalenia kamery/mapy niż jest to teraz, gdy motywuje sąsiadów z epoki np. przemysłowej na ekranie mam tylko mały fragment miasta przez co nie mogę go podziwiać w całej okazałości bo widzę tylko część budynków szczególnie gdy są to duże budynki i np. gdy gracz życzy sobie abym dał mu np zadowolenie na jakiś budynek to muszę przesuwać mapę gdy mam dajmy na to 40 sąsiadów z 20 znajomych plus ze 40 członków gildii to ogarnięcie miasta poszczególnego gracza robi się irytujące i czasem chociażby i mnie zdarza się że daje sąsiadom pierwszą lepszą opcję na budynek który mam aktualnie na ekranie.
Miasta z dalszych epok przynajmniej według mnie na dużym powiększeniu wyglądają po prostu brzydko.
 

DeletedUser5506

Guest
Wez gosciu sie ogarnij a nie jakis savoir-vivre piszesz dla autora tematu... Jego sprawa jak napisal temat, dobrze ze napisal tak jak napisal bo poparl argumentami ktore spotykaja jego jak i kazdego z nas.

co do tematu to jestem za ;)

- - - Zaktualizowano - - -

Chodziło mi o to aby twórcy tej gry dali możliwość większego oddalenia kamery/mapy niż jest to teraz, gdy motywuje sąsiadów z epoki np. przemysłowej na ekranie mam tylko mały fragment miasta przez co nie mogę go podziwiać w całej okazałości bo widzę tylko część budynków szczególnie gdy są to duże budynki i np. gdy gracz życzy sobie abym dał mu np zadowolenie na jakiś budynek to muszę przesuwać mapę gdy mam dajmy na to 40 sąsiadów z 20 znajomych plus ze 40 członków gildii to ogarnięcie miasta poszczególnego gracza robi się irytujące i czasem chociażby i mnie zdarza się że daje sąsiadom pierwszą lepszą opcję na budynek który mam aktualnie na ekranie.
Miasta z dalszych epok przynajmniej według mnie na dużym powiększeniu wyglądają po prostu brzydko.

Albo czasem przy takim przewijaniu po mapie zdarza sie przypadkowy klik. Nie raz mi sie zdarzylo ze juz wybralem opcje "odrestauruj" i przewijalem mape w poszukiwaniu najlepszego budynku a tu BACH i krzaczek klikniety...
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł bo często zdarzają sie takie pomyłki jak napisał Mordka tylko czy to aby napewno poskutkuje? Im bardziej oddalimy ekran tym wiadomo wszystko będzie mniejsze, a przy mocno rozbudowanych miastach może być wtedy problem z kliknięciem konkretnego budynku.
No ale pomysł dobry męczy czasem to przewijanie po całej mapie żeby znaleźć 1 wolną kulture wśród całego bałaganu :p
 

DeletedUser13199

Guest
"Świątynia Wiedzy? No dobrze...hmm...Perła... Perła... Fabryka czołgów... Fabryka czołgów... Heh... Perła... Bungalow...Bungalow... GDZIE TA &%# ŚWIĄTYNIA WIEDZY!?"
Jak najbardziej na tak!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A co tam! Moderator też może czasem coś odkopać :D

Ja oczywiście jestem za kolejnym oddaleniem, jeśli nie dwoma :)
 

DeletedUser8996

Guest
Ja tez jestem oczywiście na tak :)
Tylko pomyliłem się i zaznaczyłem "nie mam zdania", bo myszka mi się ścięła...
 

DeletedUser14551

Guest
Odkopuję, gdyż sprawa jest ważna i nie winna cierpieć zwłoki jaką uświadczyła :). Po to gram w FoE, żeby podziwiać swoje piękne, rozwijające się miasto. Dobrze by było móc podziwiać je w całości. Mam monitor w HD, rozdzielczość ustawioną na 1366x768, a nie mogę zobaczyć naraz nawet połowy miasta mimo że jestem dopiero w rozkwicie średniowiecza.
 

DeletedUser11650

Guest
Jestem na tak. Myślę, że wielu graczom ułatwiłoby by to rozgrywkę.
 

DeletedUser18598

Guest
Przytrzymajce CTRL oraz Scroll - tak jak zmniejszacie/powiekszacie strony. U mnie działa.
 
Do góry