[Perły Architektury] Widok inwestycji i zwrotu z Pereł Architekrury

Status
Zamknięty.

Prymka

Szlachcic zagrodowy
Hej wszystkim! Brakuje mi takiego ogólnego widoku tego, ile zostało wpłacone w daną perłę i jaki był zwrot po zamknięciu. Powiadomienie, które się pojawia po zalogowaniu do gry dotyczy tylko zwrotu i ilości planów, a nie ma już informacji ile zostało wpłacone w daną perłę.
Co sądzicie o tym, aby dodać to w widoku z ratusza -> wydarzenia związane z Perłą Architektury? W tej chwili są takie informacje: "xxx ukończył(a) xxx poziom perły xxx. Zajmujesz xxx miejsce." Można tu dodać informację: "Wpłaciłeś xxx punktów rozwoju, otrzymujesz xxx punktów rozwoju za zajęte miejsce".
Wydaje mi się, że to byłoby to duże ułatwienie i cenna informacja dla wielu graczy. W obecnej chwili trzeba odnaleźć danego gracza wśród sąsiadów, członków gildii lub znajomych, wejść w jego perły i tam sprawdzić, jaka była inwestycja z naszej strony i porównać to ze zwrotem. Jest to dość czasochłonne.
 

Załączniki

  • Perły.png
    Perły.png
    678,9 KB · Wyświetlenia: 19

mastika

Wicehrabia
Przecież masz informację jaki dostaniesz zwrot za dane miejsce (wartość nominalna nagrody + ewentualny bonus z arki), no i raczej człek wie ile wpłaca ;)
 

Prymka

Szlachcic zagrodowy
Przecież masz informację jaki dostaniesz zwrot za dane miejsce (wartość nominalna nagrody + ewentualny bonus z arki), no i raczej człek wie ile wpłaca ;)
Chodzi mi o taką informację po zamknięciu perły przez gracza, któremu się wpłaca punkty. Jak się robi kilkanaście wrzutek dziennie to raczej się nie pamięta, ile i komu się wrzuciło, a zawsze ktoś może Cię przebić. :)
Czyli, podsumowując, chodzi o informację ile wpłaciłam i ile dostałam zwrotu - w jednym widoku. :)
 

tomallo88

Rycerz
dobra rada? nie wrzucaj w perly ktore nie maja zabezpieczonego miejsca i tak ukroci sie wymyslanie tego typu pomyslow.. tworcom wszakze zalezy na ilosci klikniec wiec nie na reke bedzie pozbawiac ciebie innych darmowych klikow by zajrzec do kazdej perly gdzie miales udzial ^^
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Dobry pomysł. Nie zawsze się wpłaca na bezpieczne miejsce, a później nawet nie wiadomo jeśli ktoś przebił. Nie zawsze się wszystko sprawdza przecież.
Tak byłoby wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry