[Komunikacja] Wiadomości masowe na PC

Czy jesteś za czy przeciw


  • W sumie głosujących
    31
  • Głosowanie zakończone .

SniperNight

Szlachcic zagrodowy
Witam moja propozycja jest właśnie odnośnie wiadomości masowych wysyłanych do sąsiadów, znajomych i graczy z gildii przy grze FOE odpalonej właśnie z komputera.
Chciałbym nadmienić że w/w wiadomości masowe są dostępne z opcji apki jak gra się z telefonu, natomiast z opcji gry z komputera niestety takiej możliwości już nie ma bo tylko można wysłać wiadomość masową do graczy z gildii ale już do sąsiadów czy też znajomych niestety nie ma takiej opcji.
Moja propozycja opiera się na tym aby wprowadzić te masowe wiadomości do sąsiadów oraz znajomych dla graczy grających z komputera

P.s Jesli zagłosujesz przeciw, proszę uzasadnij dlaczego tak zagłosowałeś/łaś
 
Teoretycznie nie mam zdania, bo nie wysyłam masówek do znajomych/sąsiadów (nawet nie zauważyłem, że na komputerze się nie da), ale skoro jest na tel, to czemu ma nie być na kompie? Jestem na tak.
 

SniperNight

Szlachcic zagrodowy
hmm jestem ciekaw czym się kierowała ta osoba, która zagłosowała przeciw. Tylko jedno mi nasuwa się na myśl czyli ta osoba gra tylko na telefonie.
No ale nie wnikam tylko szkoda że nie napisała dlaczego tak jest przeciw. Raczej już nie dowiemy się
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
hmm jestem ciekaw czym się kierowała ta osoba, która zagłosowała przeciw. Tylko jedno mi nasuwa się na myśl czyli ta osoba gra tylko na telefonie.
No ale nie wnikam tylko szkoda że nie napisała dlaczego tak jest przeciw. Raczej już nie dowiemy się
"duży i zły" on jest przeciw jakimkolwiek zmianom. Jakbyś zaproponował 100 diaxów dziennie to byłby zapewne za.
 

Natalia1984

Rycerz
Nie widzę żadnego sensownego powodu, żeby spamować. Co więcej, usunęłabym taką możliwość również w aplikacji. Nigdy nie dostałam żadnej istotnej informacji przesłanej w ten sposób, poza prośbami o surowce, plany czy dziwne wrzutki,siądz w tawernie lub reklamowanie gildii a teraz nawoływania do bojkotów. Wszystko to spam który irytuje. Ewentualnie można taki spam dopuścić z założeniem, że odbiorca może mieć możliwość odgórnego blokowania takich wiadomości.
 
Ostatnia edycja:

Nazwagracza90

Szlachcic zagrodowy
Jeśli chodzi o uzasadnienie pomysłu to jestem za (wyrównanie tych samych możliwości niezależnie od urządzenia) jeśli chodzi o praktyczne zastosowanie to nie mam najmniejszej ochoty dostawać spam-u od sąsiadów czy znajomych. Popieram, ale z możliwością włączenia/wyłączenia otrzymania wiadomości masowych do wyboru: z gildii, znajomych, sąsiadów.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
no tak, będę za jeśli w ramach wyrównywania możliwości, GVG będzie dostępne na telefonie i GPC w aplikacji będą chodzić równie szybko jak na PC .
Czyli nigdy.
Poza tym, spam jest ZŁY
 

SniperNight

Szlachcic zagrodowy
Temat troszeczke moze umarł ale dobrze by bylo jak by administracja FoE wypowiedziala sie co o tym sadzi, czy jest realne wprowadzenie tego pomyslu czy tez nie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
administracja zazwyczaj nie wypowiada sie xd z pomysłąmi lepiej na forum bety. Tam dzielą pomysły na przekazane dalej i na odrzucone. Tutaj sobie leżą i leżą.
 

Roskoshne Zuo

Szlachcic
Nie widzę żadnego sensownego powodu, żeby spamować. Co więcej, usunęłabym taką możliwość również w aplikacji. Nigdy nie dostałam żadnej istotnej informacji przesłanej w ten sposób, poza prośbami o surowce, plany czy dziwne wrzutki,siądz w tawernie lub reklamowanie gildii a teraz nawoływania do bojkotów. Wszystko to spam który irytuje. Ewentualnie można taki spam dopuścić z założeniem, że odbiorca może mieć możliwość odgórnego blokowania takich wiadomości.
Każdy konkretny gracz jak wstaje rano to ma coś w "społeczności". Czasami na kilka stron, zależy jak się aktywnie gra...
 

SniperNight

Szlachcic zagrodowy
Podbijam propozycję, a zarazem prosba do administracji FoE aby wypowiedziała sie w tym temacie czy realne jest wprowadzenie tej propozycji czy raczej nie?
Chciałbym nadmienic iż inna propozycja która była zaproponowana 5 maja została juz wprowadzona a ta nadal nie wiadomo co z nia będzię choc temat zakładałem miesiąc wczesniej
z jakis 6 miesiecy temu pisałem w tej sprawie do suportu to mi odpisali aby na forum ta propozycje napisać, wiec napisałem, ale widzę ze tylko na tym sie skonczy na napisaniu bez wprowadzenia.

Czasami sie zastanawiam dlaczego pewne zmianki czy nowosci nie sa wprowadzane jednoczesnie dla draczy grajacych na komputerach i aplikacjach z telefonu, tylko tak jak w tym przypadku trzeba oddzielnie do administracji klaniac sie aby te wiadomosci masowe do sąsiadów czy tez znajomych wprowadzono tez dla graczy grajacych z komputerach
 
"duży i zły" on jest przeciw jakimkolwiek zmianom. Jakbyś zaproponował 100 diaxów dziennie to byłby zapewne za.
Nie przeciwny jakimkolwiek. Tylko zmiany muszą mieć sens. Wystarczająco dużo spamu już i tak mam, więc takie ułatwienie to koszmar dla normalnych graczy, i tak samo powinno zostać usunięte z mobilnej apki. Za to za będę jak usuną automatyczne walki na GPC w wyższych ligach, by ktoś taki pro jak Ty Grzegorzu mógł pokazać innym jak się naprawdę gra w strategiczne gry, a nie tylko jakieś głupie klikanie. Poprzesz mój pomysł? Jak nie, to zaprzeczysz sam sobie.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
GPC w wyższych ligach, by ktoś taki pro jak Ty Grzegorzu mógł pokazać innym jak się naprawdę gra w strategiczne gry, a nie tylko jakieś głupie klikanie. Poprzesz mój pomysł? Jak nie, to zaprzeczysz sam sobie.
Ale ta gra nigdy nie miała polegać na strategicznej walce ręcznej. Strategia ma miejsce kawałek dalej. Wymianki między gildiami to zniszczyły - ale o tym już pisałem - to wina nagród za walkę, a nie końcowych.
Aktualne GPC są mega strategiczne, jak tylko trafią się ambitne gildie ;)
 
Do góry