[Komunikacja] Wiadomości - historia wpisywanych tematów.

  • Rozpoczynający wątek Dżajkel Mekson
  • Data rozpoczęcia

Czy tem pomysł Ci się podoba?

  • Tak, jestem za.

    Głosy: 9 75,0%
  • Nie, jestem przeciw.

    Głosy: 2 16,7%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser

Guest
Witam.

Pisząc dzisiaj wiadomość, pomyślałem aby wprowadzić historię wpisywanych tematów. Raz wpisany temat pojawiał by się gdy chcielibyśmy wysłać wiadomość z tym samym tematem. Myślę, że ta zmiana będzie pomocna i nie trzeba będzie wpisywać całych tematów, bo wpisując pierwsze litery wyskoczył by ostatnio wpisywany temat.

Jest to mój pierwszy pomysł więc proszę nie sypać głosami na NIE ;)

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
Nie spamujcie takimi odpowiedziami, wystarczy zaznaczyć odpowiedź w ankiecie aby było dobrze. Jestem również za takim typu rozwiązaniem, zastanawiające jest to że nie został dodany ten dodatek już w drugiej aktualizacji po wprowadzeniu tematów do wiadomości w grze. Błąd czy może niedopatrzenie tego nie wiem. Mam nadzieję że szybko zauważą gapę :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser5506

Guest
Jak na pierwszy pomysl to bardzo trafiony :)

Glosuje na tak
 

DeletedUser9945

Guest
Ja jestem przeciw, to nie są google żeby można wszystko wyszukać... Mi się to na przykład nie przyda
 

DeletedUser5506

Guest
Ja jestem przeciw, to nie są google żeby można wszystko wyszukać... Mi się to na przykład nie przyda

Jaki w tym problem ze ktos bedzie sobie wyszukiwal? Co w tym zlego? Jakie kurde google? To ze sie Tobie nie przyda to nie znaczy ze innym rowniez. Nie rozumiem co ludzmi kieruje, zawisc, zazdrosc czy egoizm...

W takiej sytuacji jak Tobie sie nie przyda ale nie zaszkodzi to daje sie obojetne albo tak :)
 

DeletedUser8996

Guest
Jak dla mnie to jakiejś wielkiej różnicy mi nie zrobi w tej chwili :)
Także na tak :)
 
Do góry