Wiadomości, handlowanie, chat, informacje o perłach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13299
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13299

Guest
Wiadomości - Czy nie da się zrobić tak, żeby nie trzeba było zamykać okna wiadomości gdy w trakcie pisania ktoś doda swój wpis.... jest to irytujące trochę gdy co chwila trzeba zamykać okienko żeby znowu otworzyć aby przeczytać wiadomość osoby która pisała równolegle z nami. Powinno to działać jak na forum - dodaje swój wpis i jak ktoś napisał coś w międzyczasie to po dodaniu to widzę. Nie muszę wchodzić ponownie na forum żeby odczytać nowe wiadomości...

targowisko - Analogiczna sytuacja występuje na targowisku... np. umawiam się z gościem, że wystawia ofertę, wchodzę a oferty jeszcze nie ma, on pisze że dodał a ja muszę zamykać okno i wchodzić na nowo w oferty żeby widzieć że dodał...


chat - taka mała zmiana, jak ktoś pisze do mnie w wiadomości prywatnej to często zdarza mi się to przeoczyć... nie da się poza ikoną która pojawia się po lewej stronie czatu dodać też tekst który widzi tylko dany użytkownik z informacją np. "masz prywatną wiadomość" - w kolorze czerwonym np. ułatwiłoby to trochę życie :)

info o perłach - przy awatarach graczy na dole ekranu znajdują się ikonki że dany gracz posiada perły - a czy nie dałoby się dodatkowo zrobić tak, aby po najechaniu myszką na tą ikonkę wyskakiwał dymek ze spisem pereł jakie posiada gracz? ułatwiłoby to trochę szukanie danej perły u sąsiadów lub znajomych....
 

Hikari36

Polonista
Polonista
1. Nie ma ankiety
2. Perły - zgłosiłem już podobny pomysł ;) -> Tutaj.
3. 1 pomysł = 1 temat...
4. Targowisko, Wiadomości - czemu nie, ciągle przełączanie między oknami jest męczące.
5. Czat - też dobre... może po prostu będzie wyskakiwać czerwony wykrzyknik na avatarze w okienku rozmowy?
 

DeletedUser

Guest
Takie cuda to tylko w Erze - kiedyś...
Teraz prześladuje taki jeden - nie Ciebie pierwszego i nie ostatniego...
 

DeletedUser13299

Guest
1. Nie ma ankiety
2. Perły - zgłosiłem już podobny pomysł ;) -> Tutaj.
3. 1 pomysł = 1 temat...
4. Targowisko, Wiadomości - czemu nie, ciągle przełączanie między oknami jest męczące.
5. Czat - też dobre... może po prostu będzie wyskakiwać czerwony wykrzyknik na avatarze w okienku rozmowy?

Ankiety nie dałem bo tak szerze powiem że i te pomysły w ogóle nie powinny mieć miejsca - one powinny być od poczatku gry - komunikacja w jakikolwiek sposób powinna być ułatwiona a nie utrudniona.

5. Jakakolwiek informacja o prywatnej wiadomości będzie dobra - po prostu te ikonki wyskakujące po lewej stronie zlewają się często z tłem...
 

DeletedUser13299

Guest

DeletedUser5506

Guest
Wszystkie pomysly udane, jestem za :)


Jak bedziesz robic te tematy wieczorem to pamietaj zeby nie dublowac tego Hikariego ;p
 

DeletedUser625

Guest
Hikari uważam, że zdecydowana ich większość została wprowadzona przez zbieg okoliczności, bo to ktoś u nich wpadł na taki pomysł nie zaważając na to co piszą gracze. :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Cóż, ważne są efekty, nie obchodzi mnie sposób wprowadzenia, najważniejsze jest to, że są :haha:
 

DeletedUser8

Guest
Zamykam, ponieważ temat jest niezgodny z zasadami działu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry