Wiadomosć grupowa

  • Rozpoczynający wątek zyyym
  • Data rozpoczęcia

Chcesz aby takie coś powstało?

  • Tak

    Głosy: 22 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym aby powstało coś takiego jak wiadomość do wszystkich członków gildii jak chce im coś napisać a nie wchodzą często na forum a pisanie pojedynczo do każdego zajmuje trochę czasu.
 

DeletedUser

Guest
sorry porostu nie zauważyłem ze zrobiłeś a w ogóle twoje jest do zamknięcia bo nie ma ankiety ;p
 

DeletedUser1488

Guest
To mamy mój pomysł i twoją ankietę satysfakcja mi starczy z samych pozytywów w głosowaniu. Sam temat GILDIA jest mało rozbudowany w grze jak na razie więc zmiany wymagane.
 

DeletedUser1724

Guest
To już powinno być dawno wprowadzone i czemu nie jest ??? Wiadomości grupowe do wszystkich osób w Gildii to chyba podstawa bo na forum mało kto wchodzi, a jak byłaby możliwość napisania do wszystkich osób byłoby super :)
 

DeletedUser426

Guest
I co chwile po 20 ofert handlu w wiadomościach grupowych ;D
Pomysł co tu duzo mówic , powinien zostac wprowadzony i tyle. Podstawowa forma komunikacji nie ma co więcej dodawac czy dyskutowac.
 

DeletedUser1724

Guest
Wiadomość grupowa ma też jeszcze jedną podstawową funkcję, a mianowicie prowadzenie dyskusji za pośrednictwem wszystkich osób w gildii. Jak już wspomniałem na forum mało kto wchodzi, a wiadomość jeżeli tyczy się czegoś ważnego to raczej każdy na nią powinien odpisać :p
 

DeletedUser

Guest
JEstem Za.!
Zaoszczędzi to dużo roboty.
Ja tam mam na to sposób :D. CTRL + C i CTRL + V. :D
A jak masz 80 osób w Gildii to mi by się nie chciało tyle wysyłać. :D
Ale to też jest jakieś wyjście jeśli takiego czegoś nie doda Administracja. ;D

Pozdrawiam NeXuSs
 

DeletedUser1724

Guest
Odświeżam bo mnie osobiście już szlak trafia.... Mając prawie 80 osób w Gildii trudno jest ogarnąć kto w jakim stopniu jest aktywny tym bardziej, że wiemy doskonale iż Ranking nas zawodzi bo wahania punktowa czasem same w sobie robią nam psikusa więc nie chciałbym kogoś wyrzucić za to iż jest nieaktywny, a tym czasem loguje się codziennie ;/

Jedno małe udogodnienie dla całej Gildii, które w stopniu dużym poprawiłoby komunikację wewnętrzną..... Skoro Administracja przeniosła obsługę błędów do supportu to my - gracze domagamy się wprowadzenia możliwości wiadomości grupowej !!!!

Trąbić to mało, a przecież jak mi się wydaję to udogodnienie wydaje się banalnie proste do wprowadzenia i dlaczego nadal wisi to na forum !!!

Pytam się tutaj Bryfft-a czy ten pomysł został zgłoszony do realizacji i czy w ogóle istnieje taka szansa bo jak miewam rozumieć to usprawnienie dotyczy interfejsu niż ingerencji w założenia gry.....


PROSZĘ O ODPOWIEDŹ ADMINISTRACJE !!!

Ps. 16 osób zagłosowało na TAK, żadna na NIE więc o co kaman ???
 

DeletedUser3

Guest
Tak, jest to zgłoszone. Będzie wprowadzone na pewno, to oczywiste. Kiedy - nie wiadomo.

Btw. głośne krzyczenie nie spowoduje, że coś zostanie, lub nie, wprowadzone, więc apeluję o zmianę roszczeniowego podejścia. Nie prowadzi to do niczego, poza psuciem atmosfery.

Miłego weekendu! :)
 

DeletedUser1724

Guest
No i na taką odpowiedz czekali pewnie wszyscy i nie trza było tak od razu ^_^ A więc pozostaje tylko czekać i miejmy nadzieję, że przy najbliższej aktualizacji będzie to wprowadzone :)


Ps. Nie krzyczę hehe xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry