Wiadomość do wszystkich znajomych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5301
  • Data rozpoczęcia

Czy chcialbys latwiej wysylac wiad. do wszyskich znajomych (przycisk)?

  • Tak

    Głosy: 33 78,6%
  • Nie

    Głosy: 6 14,3%
  • Nie mam zdanai

    Głosy: 3 7,1%

  • W sumie głosujących
    42

DeletedUser5301

Guest
Powstala juz propozycja wyslania widomosci do wszystkich czlonkow gildi, moja dot. czegos podobnego.

Do rzeczy...
Chodzi o to aby pojawila sie funkcjonalnosc wyslania wiadomosci do wszystkich swoich znajomych (np. w postaci przycisku).
Ewentualnie jakis latwiejszy sposob wyboru wybranych znajomych, gdyz obecnie spamietanie czesto kilkudziesieciu nickow nie jest latwe a w trakcie pisania juz wiadomosci nie ma mozliwosci tego sprawdzenia. Mysle ze znaczenie ulatwiolby to komunikacje i powiadamianie znajomych o np. jakiejs potrzebie np. surowcow.

Reasumujac:
Przycisk (badz cos podobnego) wyslania wiadomosci do wszystkich znajomych, poprosze.
 

adi m

Baron
owszem - np info do znajomych ze postawiłem nową perłę i zachęcam do pomocy w budowie uwazam za potrzebne wysłanie grupowej wiadomości do znajomych - popieram pomysł
 

DeletedUser5906

Guest
Zgadzam się z Tobą , obecnie jest to bardzo uciążliwe.
Poza tym oprócz propozycji wymiany towarów , można by informować swoich ziomali , o jakiejś czasowej nieobecności (urlop itp.) , po to , aby się od Nas nie odwrócili , myśląc , że ich "olewamy".
Sposób ?
Tak jak napisałeś. Odpowiednia zakładka. Może być obok tej ;"Wszyscy członkowie gildii"
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Powstala juz propozycja wyslania widomosci do wszystkich czlonkow gildi, moja dot. czegos podobnego.

Do wszystkich w gildii można wysyłać już teraz, ale trzeba mieć prawa zawiadamiającego.

Co do tematu - na tak.
Brakuje jakiegoś zawiadamiania o perłach, nieobecności lub wymianie towarów.
A czasami w perłę wsadzają punkty 3 osoby a nagradzane jest 5 i daje się info tylko gildii o tym że jest szansa, a niektórzy w gildii nie korzystają z takiej szansy a do znajomych się nie chce jak ma się ich 140...
 

DeletedUser2657

Guest
Sam nie wiem...czy nie będzie wtedy masowego spamu? Nasze skrzynki będą bombardowane masowymi wiadomościami, jeśli nie chcesz brać udziału w dyskusji to bez znaczenia, bo napisze chociaż jedna osoba i znów wiadomość usunięta wraca do skrzynki jak bumerang, teoria chaosu jak dla mnie, więc jestem na nie, niestety.
 

DeletedUser5301

Guest
Sam nie wiem...czy nie będzie wtedy masowego spamu? Nasze skrzynki będą bombardowane masowymi wiadomościami, jeśli nie chcesz brać udziału w dyskusji to bez znaczenia, bo napisze chociaż jedna osoba i znów wiadomość usunięta wraca do skrzynki jak bumerang, teoria chaosu jak dla mnie, więc jestem na nie, niestety.
Nie widze problemu dolozyc opcje iz nie chce otrzymywac zbiorowych wiad. - koniec ze SPAMem.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Raczej pasowałaby opcja podczas usuwania (wyskakujące okienko przy takich wiadomościach [wątkach] od znajomych) gdzie jest pytanie:
Czy chcesz trwale usunąć wątek i nie otrzymywać go już mimo że ktoś w nim odpowie?

Tak i nie + nie pytaj więcej (opcjonalne).
 

DeletedUser

Guest
Wszystko ładnie i pięknie, ale czy na pewno?

Zalety:
1. [+1] Możliwość powiadamiania o perłach/nieobecnościach/gwiazdkach.
2. [+1] Brak uciążliwego spisywania nazw znajomych

Wady:
1. [-1] Coraz większy spam
2. [-1] Spam nie byłby zły, gdyby nie słaba skrzynka odbiorcza (5 wiadomości na stronę to kpina)

Mam wątpliwości (wynik 0), które przedstawiam powyżej i poniżej.

Co do poprawy:
Sam pomysł zły nie jest, obawy rodzi tylko spam i stan skrzynki odbiorczej. Taka zmiana MUSI iść w parze ze zmianą interfejsu, szybszego usuwania wiadomości. Przede wszystkim nie może być to integralnym elementem gry (czyli musi być możliwość otwarcia tego jako nowej zakładki, tak jak forum).

Kiedy można to wprowadzić:
1. Przerobiona skrzynka
2. Ustawienia dotyczące otrzymywania wiadomości, a ponieważ owe ustawienia (zresztą jak jakiekolwiek inne) nie wejdą to pomysł spalił na panewce.
3. Wysoka kultura pisania wiadomości - brak niepotrzebnego spamu
 

DeletedUser

Guest
dałem głos na tak, ale rzeczywiście jak to napisał gracz wyżej zmiana musiała by być powiązana z lepszym zarządzaniem i opcjami skrzynki odbiorczej. niestety informacja to tylko jedna strona medalu a chęci osób z gildii lub sąsiadów do rozbudowy perełek to druga :(
 

DeletedUser5150

Guest
dokładnie - chciałbym też aby każdy świat odbierał wiadomości tylko ze swojego obszaru a nie tak jak jest teraz - gdzie nie wejdę info z każdego świata - 5 światów - w każdym gildia + znajomi - sami sobie policzcie ile tego w skrzynce czeka - a tu jeszcze rozwikłaj z którego świata ci napisali :)
 

Azulena

Baron
Właśnie od Sąsiada dostałam wiadomość "Do wszystkich sąsiadów" - nie pierwszy raz, ale z tym byłam w kontakcie wcześniej, więc zapytałam: "JAK TY TO ROBISZ???"
Ja szukam i szukam, jak wysłać wiadomość do Znajomych / Sąsiadów (to drugie mniej mnie interesuje) ale nigdzie nie ma..
Odpowiedź: - Jak klikasz "Nowa wiadomość" to masz tam możliwość wyboru.
Jakiego wyboru, nic nie ma!!
Po dalszej wymianie zdań, doszliśmy o co chodzi - ja gram na komputerze a on na telefonie...

TO JEST DYSKRYMINACJA!!!
Ja nie czuję potrzeby informować wszystkich Znajomych o nowych Perłach, ale BARDZO bym chciała móc wysłać wiadomość, że mnie nie będzie w grze 2 tygodnie i proszę mnie nie usuwać.
Dlaczego to wciąż nie jest wprowadzone??? !!!

Ten wątek był założony w 2013 roku!!!!


IG wprowadza SWOJE często dziwaczne pomysły, a to co potrzebne naprawdę, to nie ma!!

A ja na telefonie grać nie będę, ponieważ MUSZĘ mieć duży ekran, ze względu na wzrok, aby go bardziej nie męczyć, a w związku z tym, nawet nie mam takiego telefonu i nie zamierzam mieć!
 

Azulena

Baron
Wpisałam w Google nazwę tego czegoś i wreszcie wiem, o czym mówi znajomy "Gram na emulatorze". ;) ;)
Na moim lapku z 2013 roku, baaaardzo obciążonym, to już nie będę próbować, każdy dodatkowy program to bliższe zagrożenie, że coś się stanie...

Ale zapiszę sobie strony oferujące program i z pewnością wypróbuję. ;) Dziękuję bardzo za tę informację. :)
 
Do góry