[Komunikacja] Wersja przeglądarkowa: przwijanie wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20045
  • Data rozpoczęcia

Zmiana w przewijaniu wiadomości

  • TAK

    Głosy: 7 87,5%
  • NIE

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser20045

Guest
Chodzi o to, że w momencie, gdy znajdujemy się w którejś z zakładek wiadomości, sprawdzamy zaległe wpisy (już jesteśmy hen daleko), nagle ktoś wysyła nową wiadomość w tym temacie i automatycznie zostajemy przekierowani do niej (przez co musimy znowu przewijać zaległe wpisy by dojść do ostatnio przez nas czytanego wpisu). Dzieje się tak w wersji przeglądarkowej, na mobilnej jakoś zostało to rozwiązane.
 

DeletedUser19964

Guest
Tak samo jak w wątku nadrabiamy stare zaległości hen linijek daleko i ktoś wysyła nową wiadomość i jesteśmy na początku. Jeśli jest to jednorazowe, to pół biedy, gorzej, jak przebiega dynamiczna konwersacja, a nawet nie można przeczytać co było wcześniej. Irytujące

P.S. dodaj ankietę ;)
 

DeletedUser20045

Guest
Dzięki za odpowiedź, myślałem, że wina leży po stronie mojej przeglądarki, ale jednak nie :-) Liczę na poparcie i dużą liczbę głosów na tak :-)
 

DeletedUser16585

Guest
Jak najbardziej za. Szukanie wiadomości w wersji przeglądarkowej jest lekko mówiąc irytujące zwłaszcza jak ma się ok. 10 tematów gildyjnych gdzie ciągle się coś dzieje. Pionowy suwak byłby o wiele lepszy.
 

DeletedUser20045

Guest
Jh333 my akurat postulujemy kapkę inną sprawę :-D nie to co dzieje się w okienku "Centrum wiadomości", a o to co dzieje się wewnątrz stworzonych wiadomości w tymże okienku :-D Wystarczy przeczytać dwa pierwsze posty w tym temacie i już wiadomo o co chodzi :-)
 

DeletedUser16585

Guest
Jh333 my akurat postulujemy kapkę inną sprawę :-D nie to co dzieje się w okienku "Centrum wiadomości", a o to co dzieje się wewnątrz stworzonych wiadomości w tymże okienku :-D Wystarczy przeczytać dwa pierwsze posty w tym temacie i już wiadomo o co chodzi :-)
A widzisz :D a ja o czym innym.
 

DeletedUser16585

Guest
Ale co do powyższego pomysłu, jestem za, albowiem faktycznie jest to irytujące zwłaszcza w tematach tj łańcuszki albo końcówki poziomów, gdzie zmiany zachodą dynamicznie.
 
Do góry