Wersja HTML5 - komentarze

schwimmen

Wójt
-Naciskając na złoty relikt on nagle znikł, ez żadnej informacji i nagrodzie. W końcu nie wie czy coś dostałem czy nie.
-Prowadząc walkę czasem opóźnia się lub nie pokazuje zasięg jednostki(jak daleko może strzelić)
 

DeletedUser9827

Guest
Przełączając się między oknami czatu, byłem w stanie przeczytać szepty gracza (do którego napisałem szepta) z innymi graczami. Chrome, macOS.
 

Von Grun

Wicehrabia
Przełączyłem na html5 na C i mam po grze. Ładuje sie z błędem i mam czarny ekran. Jak mogę wrócić do flasha?
 

DeletedUser

Guest
U mnie bez zarzutu, dość ładnie i płynnie, chociaż wydaje mi się iż gra się ładuje znacznie wolniej, i wszystko otwiera się jakby z opóźnieniem, ale raczej mało znaczącym.

1.128.f03df7112e (13.06.2018 10:44),
jadowity (144340), pl8,
pl_PL,
WEB 7,1,1,0,
Windows 10,
Chrome/67.0.3396.87,
1680x944,
OpenGL Vendor=WebKit Version=WebGL 1.0 (OpenGL ES 2.0 Chromium) Renderer=WebKit WebGL GLSL=WebGL GLSL ES 1.0 (OpenGL ES GLSL ES 1.0 Chromium) (512 MB VRAM)
Procesor I3
RAM 4 GB
 

DeletedUser15836

Guest
W badaniach nazwy epok mam niewidoczne.
upload_2018-6-22_11-27-54.png

1.128.f03df7112e (13.06.2018 10:44), OldShaterhan (1248759), pl3, pl_PL, WEB 7,1,1,0, Windows 10, Chrome/67.0.3396.87, 1366x627, OpenGL Vendor=WebKit Version=WebGL 2.0 (OpenGL ES 3.0 Chromium) Renderer=WebKit WebGL GLSL=WebGL GLSL ES 3.00 (OpenGL ES GLSL ES 3.0 Chromium) (512 MB VRAM)
 

DeletedUser13900

Guest
Jak kilka razy się kliknie w "Załaduj więcej wiadomości", to coraz wolniej się ładuje i nagle się zmieniają kolory tła.

Windows 10, Chrome​
 

Załączniki

  • wiadomosci.PNG
    wiadomosci.PNG
    162 KB · Wyświetlenia: 11

Fatherland

Książę
Czy jest możliwość, aby pod html 5 dało się normalnie kopiować tekst wiadomości w jej interfejsie ?czyli klikamy na dymek, ctrl+a a potem mamy w schowku i wiemy co mozemy zrobić z tym... zaznaczenie myszką jest bardzo uciążliwe.... a kopiowanie w dobie grupówek arkowców jest podstawą. Dzięki.
 

DeletedUser13900

Guest
Potwierdzam, że nie da się zaznaczyć tekstu w wiadomościach ani za pomocą Ctrl+A, ani podwójnym kliknięciem myszki, a jest to dość uciążliwe
 

schwimmen

Wójt
Czy możecie naprawić chat? Scroluje się podczas przeglądania miasta, przecież on jest nieużyteczny wtedy, jak się przewija kiedy sam nie chcę.
 

DeletedUser

Guest
Odkąd włączyłem HTML, nie miałem ani jednego zacięcia gry, a poprzednio co chwila, świetna zmiana, tak trzymać.
 

DeletedUser14806

Guest
HTML jest gorszy od flasha. Nie da się na tym grać szczególnie o godzinie 20...
 

DeletedUser20108

Guest
Po wczorajszej aktualizacji walki zaczęły się bardzo ścinać - być może ktoś ustawił lepszą jakość i grafika nie wyrabia, być może zostaje załadowane w tle coś co mocno zużywa zasoby.
----
Zakładka z zawartością planów do pereł nie aktualizuje się po wejściu, wyjściu i ponownym wejściu, aby po zakończeniu budowy jakiejś perły dowiedzieć się czy uzupełniły się plany konieczne jest F5 - od paru ostatnich update'ów
 

DeletedUser19136

Guest
A ja przełączyłam się na Html dopiero wczoraj, i dzisiaj szybko wróciłam do Flasha, a powodów było 2
1- brak możliwości skopiowania tekstu w wiadomosciach
2- jak wchodziam do tematów np łańcuszek to zamiast załączników pereł miałam gołą sciane, musiałam wychodzić i wchodzić aż łaskawie się coś pokaże:(
 

bartekmod

Książę
A ja przełączyłam się na Html dopiero wczoraj, i dzisiaj szybko wróciłam do Flasha, a powodów było 2
1- brak możliwości skopiowania tekstu w wiadomosciach
2- jak wchodziam do tematów np łańcuszek to zamiast załączników pereł miałam gołą sciane, musiałam wychodzić i wchodzić aż łaskawie się coś pokaże:(

1 - zaznaczyć myszką tekst, ctrl C, ctrl V i działa ;)
2 - faktycznie, jakieś błędy od kilku dni w wyswietlaniu mają miejsce, wcześniej śmigało wszystko dobrze :/ ogólnie jakieś lagi na grze są
 

DeletedUser20328

Guest
Fajnie, że to dodali. Ja gram z aplikacji, więc to jest dla mnie błogosławieństwo. Działa trochę wolno, ale ok. Nie wiem czemu, ale nie mogłem nic wpisać, więc mogłem tylko pooglądać sobie swoje miasto. Ja wchodzę na tą wersję dla czatu globalnego. Fajnie by było jak by go dodali do aplikacji. Oszczędziłoby to czasu i problemów graczom z aplikacji. Większość jest za wprowadzeniem.
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/czat-globalny-w-wersji-na-telefon.15739/
 

Von Grun

Wicehrabia
Testowałem tydzień html5, wróciłem do flasha. Nie wiem jaki musiałbym mieć sprzęt, żeby html chodziło płynnie. O literce "ą" nie wspomnę bo ten błąd dyskwalifikuje html5 całkowicie.
 

DeletedUser

Guest
Gram na Chrome, Flash strasznie się u mnie zacinał, więc kiedyś nawet z rok nie grałem, bo strasznie to chodziło.
Po włączeniu HTML problem minął, gra się wczytuje normalnie i działa elegancko.
Pozdrawiam serdecznie :)
 

Borisel

Hrabia
Znowu jest problem z ładowaniem okna handlu - ładuje sie wieczność . A jak się załaduje to trzeba mieć cierpliwość buddyjskiego mnicha , żeby cokolwiek z listy towarów wybrać . A niby naprawione to było...
 

kasia2389

Arcyksiążę
A niby naprawione to było...
Dopiero będzie naprawione w następnej wersji.

aktualizacja 1.137
.
.
Naprawione błędy


  • Podczas pisania dłuższego postu w komunikatorze pojawi się pasek przewijania, dzięki czemu można przeglądać cały tekst, przewijając w górę. Po wysłaniu wiadomości pasek przewijania powinien ponownie zniknąć z okna odpowiedzi. W naszej wersji HTML5 tak się nie stało, w wyniku czego ikona załącznika nakładała się na pasek przewijania. To jest teraz naprawione.
  • Przeglądanie menu rozwijanych "Oferta" i "Potrzeba" w oknie tworzenia ofert handlowych spowodowało, że gra zaczęła działać wolno w wersji HTML5. Proces ten został teraz ulepszony, więc gra jest o wiele gładsza pod tym względem.
  • Ekran sprzedaży pokazujący, podczas próby sprzedania bud...
 
Do góry