Wersja 1.281 - komentarze

koordi

Wójt
bo?
nie byłem aż tak wielkim krytykiem tego trybu. Nadal trochę zmian bym wprowadził, jak chociażby jedno miasto na całe mistrzostwa. co przy ograniczeniu terenu etc miałoby całkiem spoko sens.
Jeśli dobrze pamiętam to mówiłeś że to będzie turbo nudne.

Nie wiem czy 1 miasto na całość miałoby sens. Jeśli grasz z quantum passem to byś miał za łatwo teraz. Wiele osób na początku wydaje kilka tys Odłamków na wstepna rozbudowe a potem to sobie odbiera w nagrodach. No ale to inna sprawa.
 

Don Flamingo

Baronet
Jeśli dobrze pamiętam to mówiłeś że to będzie turbo nudne.

Nie wiem czy 1 miasto na całość miałoby sens. Jeśli grasz z quantum passem to byś miał za łatwo teraz. Wiele osób na początku wydaje kilka tys Odłamków na wstepna rozbudowe a potem to sobie odbiera w nagrodach. No ale to inna sprawa.
Kilka setek odłamków - miałeś chyba na myśli
Bo kilka tysięcy to raczej nikt normalny nie wydaje. Co najwyżej nałogowi zakupoholicy.
A takich świrów można raczej policzyć na placach 1 ręki ;p
 

koordi

Wójt
Kilka setek odłamków - miałeś chyba na myśli
Bo kilka tysięcy to raczej nikt normalny nie wydaje. Co najwyżej nałogowi zakupoholicy.
A takich świrów można raczej policzyć na placach 1 ręki ;p
No właśnie nie. Właśnie sporo osób wydaje na początku 2-3k Odłamków bo taka opcja się najbardziej opłaca.
Warunek - mieć przepustkę. Bo potem to się zwróci w trakcie.
 

Borisel

Hrabia
Jeśli już nie będzie możliwości ukończenia zadań wymagających akcji na WG do 4 poziomu - to może wreszcie zróbcie coś, by zadania dotyczące negocjacji miały sens? Bo serdecznie życzę powodzenia w zrobieniu nego na 4-5 poziomie WG w 4 turach. I jeszcze jak zadanie wymaga zaliczenia nego pod rząd bez przegrywania. Dajcie jeszcze więcej towarów do wyboru, bo za mało trudne te nego.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jeśli już nie będzie możliwości ukończenia zadań wymagających akcji na WG do 4 poziomu - to może wreszcie zróbcie coś, by zadania dotyczące negocjacji miały sens? Bo serdecznie życzę powodzenia w zrobieniu nego na 4-5 poziomie WG w 4 turach. I jeszcze jak zadanie wymaga zaliczenia nego pod rząd bez przegrywania. Dajcie jeszcze więcej towarów do wyboru, bo za mało trudne te nego.
no bez przesady. 4 tury wystarczą, a w rywalu negami rzadko kiedy dociąga się aż do 4 lvl, tu raczej 2-3 lvl to jest max
 

DonBeker

Baron
U mnie jest normalnie w sumie cały czas...rano dokupowałem teren i było normalnie. Teraz też nie mam problemu.
 
  • FOE-81685, FOE-81728: Naprawiliśmy błąd, z powodu którego zaktualizowane budynki z Osad nie były automatycznie motywowane przez graczy. Wasze budynki znów będą wspierane!
No jakoś niebardzo zostało to naprawione.
Nie ma co zmotywować a budynki z Osad pozostały niezmotywowane
 

Załączniki

  • motywka.JPG
    motywka.JPG
    43,2 KB · Wyświetlenia: 13
  • motywka1.JPG
    motywka1.JPG
    15 KB · Wyświetlenia: 13
Do góry