Wersja 1.269 - komentarze

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
jestem przekonana, że sam poradzisz sobie z odnalezieniem. w końcu jak zasugerowałeś, jestem z tych mniej ogarniających granie w grę
no akurat nic nowego w grze nie widzę co by wymagało wpisu na stronie aktualizacji xD
<przeczuwam jakąś literówke w quescie, albo przesunięcie drzewka xD i jak IG mogło tego nie napisać xD>
 

Auraya

Hrabia
nie chodziło mi o błędy, ale skoro już o nich mowa:
czy komuś jeszcze uczynni pomocnicy pozwalają motywować na ok 10 min przed wyzerowaniem zegara motywacji ręcznej ?
 

KRISSof

Szlachcic zagrodowy
Dzięki za aktualizację......jak tu nie lubić sytuacji kiedy naprawiacie jedno a psujecie dwie kolejne....jak tam poziom oporu po aktualizacji? poszedł w krzaki za potrzebą? Albo ranking gildii z pól też ma wychodne....
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Dzięki za aktualizację......jak tu nie lubić sytuacji kiedy naprawiacie jedno a psujecie dwie kolejne....jak tam poziom oporu po aktualizacji? poszedł w krzaki za potrzebą? Albo ranking gildii z pól też ma wychodne....
u mnie od początku wszystko działa i nic nie znika.
 

- Ogi -

Rycerz
Aktualizacja wprowadziła likwidację oznaczeń sektorów na gpc?
Nie było w opisie nic o WG ale od wczoraj WG zawiesza się przy kliknięciu na niektóre wysepki z nagrodami.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ale likwidacja rankingu gvG zanim gvg będzie skasowane?
Sory ale o ranking gracze PC walczą dla wszystkich w gildii, nie tylko dla siebie. Jak potem gracz mobilny ma wiedzieć po co wrzuca towar do skarbca czy robi inne rzeczy, skoro nic z GvG nie widzi?
Jasne ze gvg ma byc usunięte, ale to powinno być jednocześnie ....
 
Do góry