Wersja 1.268 - komentarze

Hans Voralberg

Wicehrabia
Kiedy informacja o zamknięciu GvG?
Grecy pierwsi puścili parę ;)

//Prosimy bez takich spoilerów, Zyleta1991
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Landberg

Rycerz
  • Centrum Wiadomości
    • Czy kiedykolwiek wstawiliście długi ciąg znaków w wiadomości, tylko po to by zobaczyć, że został on ucięty po jej wysłaniu? Mamy świetne wieści! Tekst w wiadomościach będzie się teraz zawijał do następnej linii tak jak powinien.
Świetnie, że ta sekcja doczeka się aktualizacji, bo chwilami pisanie doprowadzało mnie do... no właśnie, do ciągłej edycji ;/

W Centrum Widomości w części Społeczność przy zakładaniu nowego wątku można dodać odbiorców - Dodaj całą gildię. I za jednym kliknięciem wiadomość leci do wszystkich w gildii. Brakuje mi takiej samej możliwości w odniesieniu do znajomych - coś w stylu: Dodaj swoich znajomych. Często ilość znajomych jest zdecydowanie większa niż osób danej gildii i można byłoby szybciej dotrzeć z wiadomością do większej ilości osób (znajomych).

A i jeszcze przydałaby się w Centrum Widomości możliwość otwierania w przeglądarce, w nowej karcie wstawianych linków po kliknięciu :)
 
Ostatnia edycja:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Kiedy informacja o zamknięciu GvG?
Pierwsze wieści już są ;)
Ale to temat o dyskusji o najbliższej aktualizacji, w której rzeczonych zmian nie ma, więc jak chcesz się podzielić swoją opinią, zapraszam do odpowiedniego tematu :)

W Centrum Widomości w części Społeczność przy zakładaniu nowego wątku można dodać odbiorców - Dodaj całą gildię. I za jednym kliknięciem wiadomość leci do wszystkich w gildii. Brakuje mi takiej samej możliwości w odniesieniu do znajomych - coś w stylu: Dodaj swoich znajomych. Często ilość znajomych jest zdecydowanie większa niż osób danej gildii i można byłoby szybciej dotrzeć z wiadomością do większej ilości osób (znajomych).
Wszelkie pomysły najlepiej zgłaszać w dziale Pomysłów, gdzie łatwiej jest nam śledzić opinie innych Graczy na dany temat.
 
Do góry