Wersja 1.261 - komentarze

Auraya

Hrabia
...czyli odgrzewania kotletów (w tym przypadku mielony) ciąg dalszy.
nie dość, że za dużo tych eventów, to jeszcze strasznie długie i nudne... jak ktoś narzekał na kryształki to teraz jeszcze bardziej będzie musiał wzrok wysilać

A coś kiedyś się zadzieje z wykrywaniem BOTÓW zwłaszcza przy wbijaniu oblegów na GVG ?
tym modułem raczej już nikt się nie interesuje... ostatnio na forum bety widziałam wpis community managera (rzekomo nieoficjalny), gdzie między wierszami można było wyczytać chęć jego zmiany/usunięcia
 
"Dwa razy jest lepsze, mówicie? Cóż, w przypadku zakupu Nagród eventowych nie jest, ale czasem wciąż było możliwe po zakupieniu ich. To już nie będzie stanowiło problemu"
Nie rozumiem tego opisu... w przypadku zakupu ... możliwe po zakupieniu... a ten problem to gdzie był i o jakie nagrody chodzi?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
"Dwa razy jest lepsze, mówicie? Cóż, w przypadku zakupu Nagród eventowych nie jest, ale czasem wciąż było możliwe po zakupieniu ich. To już nie będzie stanowiło problemu"
Nie rozumiem tego opisu... w przypadku zakupu ... możliwe po zakupieniu... a ten problem to gdzie był i o jakie nagrody chodzi?

Poprawiłem nieco ten tekst.
Problem polegał na tym, że czasem możliwe było zakupienie dwukrotnie Nagród Eventowych.
 
Do góry