Wersja 1.252

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
newlogo1.png
Drodzy Gracze Forge of Empires,

Aktualizacja gry do wersji 1.252 odbędzie się 15 marca. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.

Poniżej znajduje się szczegółowa lista wprowadzonych zmian:
Zmiany

Nazewnictwo
  • Zmieniliśmy nazwę budynku "Myśliwy" z Epoki Kamienia na "Chata myśliwego". Może nie jest to duża zmiana, ale mimo to chcieliśmy Was o niej poinformować.
Poprawki błędów

Błędy wyświetlania
  • Odblokowanie slotu emisariusza w Ratuszu przy użyciu Diamentów mogło czasami wyświetlać ten nowy slot na końcu listy. Przenieśliśmy go na początek - razem z innymi jest miło i przytulnie.
  • Kupowanie Punktów Rozwoju powodowało wyświetlenie dymku (wskazującego, ile ich otrzymaliście) zbyt nisko. Znajduje się on teraz dokładnie pod paskiem Punktów Rozwoju.
  • W oknie "Dostępne Nowe Oferty", tekst "Promocja" w plakietce był zdecydowanie zbyt mały. Poprawiliśmy jego rozmiar.
Wyłączanie przycisków
  • Niektóre zadania miały opcję zapłaty jednego z 2 zasobów, jednak było możliwe opłacenie nimi obydwoma. Kliknięcie w pierwszą opcję od teraz wyłącza drugą opcję. Nigdy więcej podwójnych opłat w zadaniach!
  • Wykorzystanie premii z paska (tego po prawej stronie) nie wyłączało przycisków przewijania. Zgadniecie, co naprawiliśmy? Tak, wyłączyliśmy je w takich przypadkach!
Dodatkowe zmiany tylko dla wersji mobilnej
Miejcie na uwadze, że czas dostępności aktualizacji dla aplikacji mobilnej zależy od sklepów i może ona nadejść kilka dni po jej wprowadzeniu w wersji na przeglądarkę. Nie bądźcie zaskoczeni, jeśli nie widzicie aktualizacji na urządzeniu mobilnym w tym samym czasie.

Okno zadowolenia
  • Mieliśmy tutaj czerwony tekst, który był źle czytelny. Lekko zmieniliśmy kolor.
  • W przypadku niektórych języków, część tekstów była obcięta. Teraz wyświetlają się w całości. Zgadniecie, które języki są najbardziej rozwlekłe?

Jesteśmy blisko wprowadzenia piątego poziomu Wypraw Gildyjnych na serwerze Beta! Gdy to czytacie, być może już tam jest, więc ruszajcie i brońcie się przed niebezpieczeństwami, jakie niesie ze sobą ten nowy poziom!

Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami swoją opinią na temat wprowadzanych zmian, zapraszamy do specjalnego tematu na forum (klik) lub odwiedzenia naszej strony na Facebooku! ;)

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Do góry