Wersja 1.252 - komentarze

GRANAT BH

Rycerz
Uwielbiam czytac wprowadzone zmiany ktore usprawniaja rozgrywke i rozwiazuja problemy zglaszane przez graczy.

Jak zwykle robota na najwyzszym poziomie!!! Tak trzymac!


  • Zmieniliśmy nazwę budynku "Myśliwy" z Epoki Kamienia na "Chata myśliwego". Może nie jest to duża zmiana, ale mimo to chcieliśmy Was o niej poinformować.
Dziekuje. 7 lat czekalem az to poprawicie bo strasznie raziło po oczach.
 

Auraya

Hrabia
nie widze info o zmianie w mechanice okienka zbiorow z budynkow eventowych, a ewidentnie jest teraz gorsze... trzeba klikac dokladnie w przycisk zamknij
 

Futryna

Rycerz
nie widze info o zmianie w mechanice okienka zbiorow z budynkow eventowych, a ewidentnie jest teraz gorsze... trzeba klikac dokladnie w przycisk zamknij
U mnie też to jest ale wystarczy kliknąć obok (telefon). Na pewno dzisiejsze GPC strasznie zamulone, mnóstwo ludzi narzekało
 
Na liście "ulepszeń" nie ma tego bubla z wyskakującym oknem dla fragmentów, które trzeba teraz zamykać precyzyjnym kliknięciem. Komentarz oficjalny też się nie pojawia. To właśnie przez takie kwiatki drżę na myśl o kolejnych updatach.

Jaszcze u kogoś zniknęły po tej aktualizacji powiadomienia w przeglądarce, czy tylko ja tak mam?
 
Na liście "ulepszeń" nie ma tego bubla z wyskakującym oknem dla fragmentów, które trzeba teraz zamykać precyzyjnym kliknięciem. Komentarz oficjalny też się nie pojawia. To właśnie przez takie kwiatki drżę na myśl o kolejnych updatach.

Jaszcze u kogoś zniknęły po tej aktualizacji powiadomienia w przeglądarce, czy tylko ja tak mam?
Zgadzam się, te zamykanie tych okien z fragmentami denerwuje, bo traci się niepotrzebnie czas.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Zgadzam się, te zamykanie tych okien z fragmentami denerwuje, bo traci się niepotrzebnie czas
serio lepiej było robić 10 kliknięć niż jedno? xD
ja naprawdę czasem podziwiam jakie wy macie "problemy" xD
bo trzeba traif precyzyjnie w ok, rozumiem, ze z zamykaniem okna przeglądarki też macie problem, bo trzeba w prawy górny róg trafić? albo zamknąć karte? xD
 

Auraya

Hrabia
serio lepiej było robić 10 kliknięć niż jedno? xD
ja naprawdę czasem podziwiam jakie wy macie "problemy" xD
bo trzeba traif precyzyjnie w ok, rozumiem, ze z zamykaniem okna przeglądarki też macie problem, bo trzeba w prawy górny róg trafić? albo zamknąć karte? xD
zaprawde niektorzy nie widza dalej niz czubek wlasnego nosa... jak sie robi zbiory z bg to juz nie tak fajnie to okno wyglada
 
serio lepiej było robić 10 kliknięć niż jedno? xD
ja naprawdę czasem podziwiam jakie wy macie "problemy" xD
bo trzeba traif precyzyjnie w ok, rozumiem, ze z zamykaniem okna przeglądarki też macie problem, bo trzeba w prawy górny róg trafić? albo zamknąć karte? xD
Mi chodzi o to, żeby te zbiorcze 1 kliknięcie było zamykane od razu po kliknięciu obok okna.
 
Do góry